Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) nagyvz


nagyvz
csendes tag

Hali!

Surgosen kene vmi help.. fogalmam nincs hogy mi van, eddig xp volt egy ibm thinkpad laptopon, helyette akarom hogy milleneum legyen mert csak 64 mb ram van es xp irto lassu.. szoval rebootoltam indiotofloppyvan format c: erre beteszem cd olvassa minden es setup exe-re egyszercsak fekete kepernyo es nem csinal semmit -> lefagy. Es uagyenezt csinalja win95 win98 wind98se es me-vel is.. mitol van ez? most csinaltam egy fdisket (ujraparticionaltam) pedig fat32ben volt az nem lehetett a baj most formazza. Bocs hogy kicsit ossze-vissza ertetlenul van leirva. Tudtok segiteni?

Asrock k7s8x, AMD Thoroughbred 2000+, 256DDR/400, 80GB Maxtor, SB128PCI, LG52x24x52, LG52x, Philips107T4, GeForce3 Ti200

(#2) nagyvz válasza nagyvz (#1) üzenetére


nagyvz
csendes tag

x

Asrock k7s8x, AMD Thoroughbred 2000+, 256DDR/400, 80GB Maxtor, SB128PCI, LG52x24x52, LG52x, Philips107T4, GeForce3 Ti200

(#3) acer_ válasza nagyvz (#1) üzenetére


acer_
aktív tag

Lehet, hogy a te géped is olyan, mint az egyes hp laptopok.. vmi specko, hp-s cd-ről indulnak (van is ilyen hp-s install cd-m, xp-s, már csak gép kellene hozzá ;])

(#4) karib


karib
addikt

Okosabbak majd talán megmondják, de valami GeForce MX kártyáknál volt egy fajta Win telepítési probléma, ahol valami setupcor.exe segítségével lehetett belökni az installt. Érdemes megnézni, milyen indítható fájlok vannak még a telepítő könyvtárban, és megpróbálni. Én Sony gépekről hallottam, hogy nagyon össze tudnak nőni a szoftverrel - idegesítő egy dolog.

Department of Redundancy Department

(#5) salazol válasza nagyvz (#1) üzenetére


salazol
őstag

A régi laptopomnál W98 alatt csak a setupcor.exe volt jó, ezt ki is hangsúlyozták a manuálban. Más tipusú notiknál is találkoztam már ezzel a dologgal.
Az ME-nek is lehet, hogy van valami ilyesmi indítási módja, csak nem ismerem azt a wint.

(#6) Domike válasza nagyvz (#1) üzenetére


Domike
tag

Milyen Thinkpad? Nekem T21 van, és simán települ rá minden. HW hiba kizárva? Először másold fel a ME telepitőjét a HDD-re. Én azért nyomnék rá egy memtestet is, van belőle ISO, ki lehet sütni CD-re.

Never say never...

(#7) tigga


tigga
tag

Úgy van ahogy salazol master mondja :)

Pont most volt nekem is egyik gépre kellett felhúzni win98SE-t setup ---->
fekete képernyő. Setupcor.exe megoldja / lehet ez a brand gépek átka? HP brio volt ami ezt tette :D

Kötözz egy macska hátára egy vajaskenyeret és dobd fel a levegőbe......

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.