Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) georgeeboy


georgeeboy
tag

Szasztok !
Anno még sulinetben vettem egy ipaq2210-et, gondoltam veszek valami használhatót. Gari lejárta előtt nézegetem a kijelzőt, és rájöttem, hogy sötét háttér mellett (pl. media player>full screen mode) felül az egyik sarokban egy (vagy több ,ezt nem tudom eldönteni ) pixel a fekete háttér mellett folyamatosan világít! Ez nyilván pixel hiba. Visszavittem a szakszervízbe, kiküldték hollandiába, de nem találták meg a hibát! Visszajött,hogy jó a gép. Ekkor én úgy döntöttem ,nem veszem át, és még 1x leadtam aznap ,mikor átvehettem volna.Másodszor is visszajött,hogy jó, semmi baja. Az(ok) a pixel(ek) még mindig ugyanolyan szar(ok),mint, csak ők valami miatt nem akarják megtalálni! Megreklamáltam a telefonos ügyfélszolgálaton keresztül, mivel a HP szervíz nincs felkészülve ilyen egyedi esetek kezelésére, szóval 40 percembe került mire telefonon, kb 30 perc zenehallgatás után foglalkoztak velem. Ekkor azt tanácsolták, hogy adjam le mo.-i egyedi tesztelésre xy-nevére a szervíben. Természetesen ők sem találták meg a hibát. Mivel én úgy érzem, hogy ez garanciális probléma kell, hogy legyen ( én semmilyen megállapodást a gar-jegyen nem kötöttem a HP-vel arra vonatkozóan,hogy valahány százaléka lehet rossz a pixeleknek!)

Kinek mi a véleménye erről??
Előre is kösz!

::Ez van...::

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.