Hirdetés

2024. május 3., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Egyéb  »  Hol vegyek új tv-t? (téma lezárva)

Hozzászólások

(#1) VÁMpír


VÁMpír
aktív tag

Kicsit hülye téma, bocs.
Szóval Budapesten keresek olyan helyet, ahol viszonylag jó áron lehet kapni CRT TV-ket, 60-80 ezres kategóriában. Választék legyen, házhozszállítás előny.

A Mediamarktban asszem van házhozszállítás, de vhogy irtózom a helytől.

Az internetes árúházakkal mi újság? A Fotexneten csak luxusTV-k mennek ha jól látom. Az eBolt kicsit drágának tűnik (?)
Nézegettem a http://www.electrooutlet.hu oldalt (régebbi nevén GrundX). Ezekkel mi a helyzet? Nem szeretnék olyat venni, ami 5 éven belül bekrepálna.

Ja és mégegy, fekete színű TV-t már sehol se lehet kapni?

[Szerkesztve]

(#2) LOTR válasza VÁMpír (#1) üzenetére


LOTR
addikt

tecsóba ne -csak tipp :DDD
de múltkor a pluszba láttam vmi lcd vagy plazma tvt :) nagyon lol volt

komolyra fordítva a szót:
ha nem annyira fontos a tv, ne vedd meg úgy, hogy bemész a boltba és akkor ezt viszem alapon, várd szépen meg amíg nem jön vmi hirdetőlap és nem lesz bent ''olcsón'' tv, pont ez az az árkategória ahol ha bemész a boltba pl 70k a tv, de egy akcióba ugyan azt 60k-ért adják, tehát szépen várj
ui: nálam(és még nagyon sokaknál) panasonic a nyerő, nem mondom azt, hogy 100% jobb mint samsung, lg, philips, de én nem vennék másikat (ja sony felejtős ár/értékben sz*r)

One Ring to rule them all

(#3) lorcsi válasza VÁMpír (#1) üzenetére


lorcsi
veterán

ez érdekes:F.
pesti vagy ugye?
nálatok azért van egy pár üzlet..:F
Basys...

(#4) VÁMpír


VÁMpír
aktív tag

bump
lol :B

(#5) bobsys válasza VÁMpír (#1) üzenetére


bobsys
addikt

Én az akkoriban GrundXnek hívott izénél vettem a TV.met. Valami Germina márka és a káva a tetején színhibás. Rosszul fújták le.
Amúgy nem kaptam hozzá leírást, meg számlát sem (igaz nem kértem).
Nem tudom, hogy azért jön be összesen 6-7 adó a 20ból, mert nem tudom beállítani vagy mert szar. Sztem inkább a szar a nyerő.
De nekem nem gond. Csak Viasat3 és DVD nézésre használom.
Ja 72 cm és 40 K volt.

Enterprise Admin? Kirk kapitany leszel? - Ne törődjél semmivel, egyél zsömlét kiflivel

(#6) virkir válasza VÁMpír (#1) üzenetére


virkir
veterán

Pl.Bővebben: link itt
Szerintem megéri meggondolni

"Nekem papírom van róla, hogy értek hozzá" by Glenda

(#7) Viktor0610 válasza VÁMpír (#1) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

A hol sz.tem másodlagos. A MIT inkább fontos.
Úgy gondolom, két jó márka van (több szakmában dolgozó állítására is hagyatkozom): Grundig, Panasonic.

Samsung Galaxy A54

(#8) virkir válasza Viktor0610 (#7) üzenetére


virkir
veterán

A mi megint csak relatív, Az én TV szerelőm esküszik a Thomsonra, a Samsung gyárban azt bizonygatták nekem azért jók az ő tv-ik mert nem használnak SMD alkatrészt.
Na most legyél okos:) szvsz. azt kell megvenni amihez a legtöbb garit adják.

"Nekem papírom van róla, hogy értek hozzá" by Glenda

(#9) Side_


Side_
aktív tag

Sztem - tv-t csak úgy vegyél, hogy te megnézed, hogy tetszik-e a képe. Az tökmindegy hol veszed, de ott vedd, ahol a legolcsóbb...ha a teccsóban éppen a legolcsóbb, akkor ott is meg lehet venni - sztem.

''Van visszajelzés, tehát vagyok!''

(#10) God Vazzeg válasza virkir (#8) üzenetére


God Vazzeg
veterán

Nekem Thomson van, kb 4 éves, még nem volt vele gondom. De minőségre egy kalap sz@r. Se kép, se hang nem olyan mint kéne, pedig direkt a drágábbat vettem anno. Ha most vennék akkor Samsung vagy LG, esetleg Panasonic.

(#11) I_Am


I_Am
veterán

Zártam.

Bővebben: link

Közben átnevezem a totyikot is.

Ha teszed ami a célod, akkor arra vagy hivatott az életben.

Útvonal

Fórumok  »  Egyéb  »  Hol vegyek új tv-t? (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.