Hirdetés

2024. május 5., vasárnap

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Soni.20


Soni.20
tag

Hali!!
Ide kerülhetnének szerintem az olyan linkek ahol a játékok rekordidő alatt történő végigjátszásának videója van. Én eddig láttam Doom2, half life és Morrowind végigjátszást, Morrowindet 20 perc alatt :DD
És 1xűen hihetetlen hogy mire nem képesek az emberek!
Szóval hajrá, ömlesszétek a linkeket, nekem is kéne :C

Mod: ha van már ilyen topic akkor zárolható a téma, de én nem találtam :)

!!!Abit NF7, Amd 2400+ @ 2330Mhz, 1024MB ram, Geforce 6600GT, 40+160GB Maxxtor&Samsung, billentyűzet, egér, egérpad, kosz az egérben, és egy A64 4000+, sapphire x1950, 160giga wincsi, 2giga ramcsi!!!

(#2) Anathol válasza Soni.20 (#1) üzenetére


Anathol
tag

Szia!

Morrowindet 20 perc alatt? Az nem semmi én ennyi idő alatt még
egy normális karaktert sem tudok generálni! :)

(#3) Soni.20 válasza Anathol (#2) üzenetére


Soni.20
tag

Jah, az egyik gamestar DVD-n volt rajta. Lestem én is :)
Valahogy úgy csinálja hogy lop 1 adag pénzt+cuccot, eladja a goblinnak, aztán csinál egy csomó potiont amivel megnöveli a statjait, és egy kardra rakott fire sebzéssel leöli a főgonoszt. Áhh, meg kell nézni, nem lehet ezt elmondani :)

!!!Abit NF7, Amd 2400+ @ 2330Mhz, 1024MB ram, Geforce 6600GT, 40+160GB Maxxtor&Samsung, billentyűzet, egér, egérpad, kosz az egérben, és egy A64 4000+, sapphire x1950, 160giga wincsi, 2giga ramcsi!!!

(#4) Kephamos válasza Soni.20 (#3) üzenetére


Kephamos
addikt

Ezt a videót honnan lehet letölteni??? Meg akarom nézni! 20 perc! :Y Gondolom, hogy csak a kinyírja a gonoszt és annyi, mert a csak a főküldetéseket végigcsinálni kb. 10 órát vesz igénybe.

(#5) Soni.20


Soni.20
tag

Persze, csak a főgonosz.
Azt ne kérdezd honnan lehet letölteni, ez a topic ezeknek a linkeknek a topicja, azért vagytok ti hogy ti írjatok bele linkeket :D
Egyébként ha írsz a gamest*r szerkjének ők biztosan meg tudják mondani neked.

!!!Abit NF7, Amd 2400+ @ 2330Mhz, 1024MB ram, Geforce 6600GT, 40+160GB Maxxtor&Samsung, billentyűzet, egér, egérpad, kosz az egérben, és egy A64 4000+, sapphire x1950, 160giga wincsi, 2giga ramcsi!!!

(#6) zws


zws
senior tag

Most mit számit h mennyi idő alatt játsza ki valaki :F
Az a lényeg h élvezd s nem más.
Na akkor mivan ha 20 perc alatt kijátszotta, legfeljebb annyi h átrohanta a gamét és semmi élvezete nem volt.
Sztem fölös ez a totyik

(#7) Bencus88


Bencus88
nagyúr

Ha érdekel van kettő ilyen oldalam is ahonnan végigjátszásokat lehet letölteni.
Mármint ahogy végigviszik a játékokat.Pl Doom 3 1óra 40 perc alatt.
Ha hazaérek küldöm a linket.

(#8) Dilikutya


Dilikutya
félisten

Egynek elmegy a topik, hisz van, akit ez érdekel. De élvezetet senki se keressen benne. 10-20 perc alatt a Quake-en is csak végigrohanni lehet, mást nem. Én pl mindig igyekszem minél több ellenfelet felkutatni, és kinyírni. A Morrowind-nek pedig ez nem is igazi végigjátszása, hiszen cheattel szerez némi pénzmagot, gyorsan feltápolja magát, és leöli a főellenséget, miközben küldetést nyilván nem csinál meg. De a HL2-re én is kíváncsi vagyok, a Quake-et láttam, az nem olyan nagy kunszt, ahogy néztem, az a lényege, hogy gyorsabban tudj futni, mint a Hell Knight-ok :).

Itt van link a HL1, HL2, Doom 2, és a Doom 3: RoE gyors végigjátszásához: [link]

[Szerkesztve]

Nem vagyok perverz, csak haladok a korral. (Még mindig: Rock&roll feeling baby, rock&roll feeling.....)

(#9) Bencus88


Bencus88
nagyúr

Különben én is jobban szeretem ha a játékokban mindent felderítek, mindent megnézek
És hosszabb ideig tart egy game ez a legjobb.Na majd küldöm a linket üdv

(#10) Bencus88


Bencus88
nagyúr

[link]
[link]

Hy itt a 2 link

üdv

(#11) mr.ki


mr.ki
aktív tag

És a Super Mario Bros 5:20 mp alatt :Y . Megnéztem a videot és szerintem kamu.
mod: sajna nem találtam meg a videot, így most nem tudom belinkelni.

[Szerkesztve]

Forza **Juventus* !! Nem állunk meg 3 csillagig és utána sem! 32 scudetto

(#12) Bencus88


Bencus88
nagyúr

Itt találsz Mariot.Csak a megfelelő konzolt kell kiválasztanod hozzá.
Durva a Mario nagyon jól küldi benne a gyerek.Nézd meg asszem az első link

(#13) Kephamos


Kephamos
addikt

Megnétem néhányat... Hoppá! :R

(#14) Bencus88


Bencus88
nagyúr

Meg itt nem csak végigjátszásokat találtok, hanem mindenféle kombót meg lerövidített utakat.Pl a Star Wars Academy egyik pályája a gyereknek 1 percbe telt ahol én rendesen megszenvedtem.Nem rossz kis oldal. :C

(#15) Lacza


Lacza
senior tag

Ja meg a WOW-ot 1 óra alatt:DDD

Béláim!!! Gyúrunk vazze?

(#16) Soni.20 válasza Dilikutya (#8) üzenetére


Soni.20
tag

Szerintem nem azt kell nézni hogy ha Te ezt végigjátszanád ilyen nagyon gyorsan hogy ebbe mennyi élvezet van. Semmi! Tény!
De másokat látni hogy mennyire pihentagyúak hogy megtalálják azt az útvonalat vagy trükköt amivel meg lehet csinálni egy kb. 120 órás játékot 20 perc alatt, na az már azért valami, és le a kalappal előttük! :R
Rubikkocka kirakásában is versenyezhetnek akkor ebbe miért ne? :P

!!!Abit NF7, Amd 2400+ @ 2330Mhz, 1024MB ram, Geforce 6600GT, 40+160GB Maxxtor&Samsung, billentyűzet, egér, egérpad, kosz az egérben, és egy A64 4000+, sapphire x1950, 160giga wincsi, 2giga ramcsi!!!

(#17) Bencus88


Bencus88
nagyúr

Meg ezek a gamesek többször is végigtolják ezeket a gameket, hogy ilyen jól tudjanak majd végigfutni az egyes pályákon.Jó dolog mert mindenki csak néz, hogy is lehet.Én sokkal jobban szeretem ha szépen lassan felfedezve végigmegyek a pályákon :DD

(#18) Kain


Kain
senior tag

Ja,az első ilyen amit láttam az a Q1 volt,mittudom én mennyi idő alatt,de lényeg h kurva gyorsan végigtolta az ember.Ehez persze sztem előtte tuti nem 1-2-3-10-er tolta végig,h ismerjen minden titkos helyet és egyebet.Szal le a kalappal.De mondjuk fogadnék egy iylen örültel sok pénzbe,h pl egy KOTOR-t toljon má végig 1 óra alatt :D

(#19) Bencus88


Bencus88
nagyúr

Persze vannak olyan játékok amiket nem lehet ilyen rövid idő alatt végigtolni.
De mégegyszer mondom a Doom 3 1 óra 40 percen meglepődtem :U

(#20) Soni.20 válasza Kain (#18) üzenetére


Soni.20
tag

Miért, Te gondoltad volna hogy a Morrowindet 20 perc alatt nyomja végig? Egyébként látok most egy új 7 perces végigjátszást, kíváncsi leszek rá :DD :DD :DD

!!!Abit NF7, Amd 2400+ @ 2330Mhz, 1024MB ram, Geforce 6600GT, 40+160GB Maxxtor&Samsung, billentyűzet, egér, egérpad, kosz az egérben, és egy A64 4000+, sapphire x1950, 160giga wincsi, 2giga ramcsi!!!

(#21) Kephamos válasza Soni.20 (#20) üzenetére


Kephamos
addikt

Az a 7 perces nem végigjátszás, csak a főellenséget gyilkolja meg.

(#22) Bencus88


Bencus88
nagyúr

Hát a Morowindet néztem már egy hónapja valamelyik dvd-s újságba.
Asszem kódokat is nyomatja rendesen.Dúrva

(#23) zws


zws
senior tag

láttam valaki 12 perc alatt kijátsza a heroes 3-mat :Y
persze csak a pálya befejezése kódot kell irogatni :DDD
ennyi erővel :((( ha má a kódnál járunk :(((

(#24) Bencus88


Bencus88
nagyúr

Ez olyan mintha beírnád a Warcraftba, hogy nemtom pályanyerés kódját aztán victory victory victory stb.így hamar ki lehetne akasztani

(#25) mr.ki válasza Bencus88 (#24) üzenetére


mr.ki
aktív tag

Véleményem szerint már a topic címe is helytelen, ill. inkább azt kellett volna címként adni, hogy: ''Leggyorsabban a játék végére''.
Szerintem:
A végigjátszás ( ahogy a neve is jelenti )= az adott játék minden egyes pályáját,sarkát, ha tetszik az összes bit-ig fel kell fedezni ( SMB-ben ezt tanultam meg )és így kell eljutni a készítők listájához. ( mindig meg is nézem elejétől a végéig, pláne, ha hetekig nyúztam)

Forza **Juventus* !! Nem állunk meg 3 csillagig és utána sem! 32 scudetto

(#26) Kephamos válasza Bencus88 (#22) üzenetére


Kephamos
addikt

IDDQD :))
IDKFA :))

(#27) Kain


Kain
senior tag

Azért két külön dolog csittel végig hazudni valami játékot,és rekordsebességel végigvinni úgy,h tudod is mit csinálsz.

(#28) Bencus88


Bencus88
nagyúr

Ja csak ha láthadod, hogy videón megvan hogy a gyerek végigtolja és nem használ csítet
akkor tényleg jó és szép.

(#29) .:Kristian:.


.:Kristian:.
addikt

Az NFS Underground másfélnap alatt gyorsnak számít?

Igaz videm nincs...mert akkor nem végeztem volna ennyi idő alatt vele (szaggatások stb..)

[Szerkesztve]

(#30) Bencus88


Bencus88
nagyúr

1,5 nap?Az nem is rossz.Én mondjuk nem bírnék vele anyit játszani.De az elég jó idő :C

(#31) .:Kristian:. válasza Bencus88 (#30) üzenetére


.:Kristian:.
addikt

Nem véletlenül volt ez 1,5 nap...mikor kiadták és megkaptam le se lehetett vakarni a gépről! :DD

(#32) Bencus88


Bencus88
nagyúr

Én ezt a játékot pont év vége elött akasztottam ki.
Pontosan2003 12 31én olyan 11 után ;)

(#33) .:Kristian:. válasza Bencus88 (#32) üzenetére


.:Kristian:.
addikt

Szilveszterkor otthon ültél és játszotál bulizás helyett? Ejnye-bejnye :DDD ;]

(#34) Bencus88


Bencus88
nagyúr

Éppen After party volt nálunk ;) ;) ;)

(#35) .:Kristian:. válasza Bencus88 (#34) üzenetére


.:Kristian:.
addikt

És nem hívtál meg? :DDD

(#36) Bencus88


Bencus88
nagyúr

Hát szolhattál volna elöbb is!! ;)

(#37) .:Kristian:. válasza Bencus88 (#36) üzenetére


.:Kristian:.
addikt

Majd máskor :DDD

(#38) Soni.20 válasza Bencus88 (#34) üzenetére


Soni.20
tag

Afterparty Szilveszterkor? Nem before party? :DD :DD :DD

!!!Abit NF7, Amd 2400+ @ 2330Mhz, 1024MB ram, Geforce 6600GT, 40+160GB Maxxtor&Samsung, billentyűzet, egér, egérpad, kosz az egérben, és egy A64 4000+, sapphire x1950, 160giga wincsi, 2giga ramcsi!!!

(#39) Bencus88 válasza Soni.20 (#38) üzenetére


Bencus88
nagyúr

Inkább készültünk az Afterra és before partyt nyomtunk.

(#40) Kindgrind


Kindgrind
aktív tag

Én a Resident Evil 3:Nemesis-t 00:00 óra alatt vittem végig :Y
Mondjuk egy kis segitséggel :DDD

PSN: TheKindgrind

(#41) Volken


Volken
tag

Doom3 kinek mennyi ideig tartott?Mert én 21-szer vittem végig a játékot :DDD de a nightmare fokozat legalább 15-16 órát vett igénybe.

Olyan nagyon jó barátom vagy,h ha 2en lennénk egy süllyedő hajón és csak egy mentőövünk lenne hát bizony mondom nagyon hiányoznál.

(#42) R3ĐßuŁŁ


R3ĐßuŁŁ
őstag

Srácok nem az a lényeg hogy milyen gyorsan visszük végig a játékot! :) Úgy nem is lehet évezni ha kiakasztod 1 óra alatt! :(

Te mondd, hogy rablótámadás, a te hangod mélyebb!

(#43) Volken


Volken
tag

Soha nem az időre mentem minden egyes végigvitelnél próbáltam új dolgokat csinalni csak sajnos a vége felé már nem tartott sokáig :( .Pedig mindig megáltam egy kicsit gyönyörködni ebben-abban :).

Olyan nagyon jó barátom vagy,h ha 2en lennénk egy süllyedő hajón és csak egy mentőövünk lenne hát bizony mondom nagyon hiányoznál.

(#44) Bencus88 válasza Volken (#41) üzenetére


Bencus88
nagyúr

Le lehet tölteni egy videót ahol a csávó 1óra 40 perc alatt küldte végig.

(#45) Volken válasza Bencus88 (#44) üzenetére


Volken
tag

Linket tudsz adni?

Olyan nagyon jó barátom vagy,h ha 2en lennénk egy süllyedő hajón és csak egy mentőövünk lenne hát bizony mondom nagyon hiányoznál.

(#46) Bencus88 válasza Volken (#45) üzenetére


Bencus88
nagyúr

Hú otthon le van írva fejből nem annyira tom.De ha visszaolvasol akkor megtalálod.Mert már leírtam 1szer.

(#47) Bencus88 válasza Volken (#45) üzenetére


Bencus88
nagyúr

Bakker bocs el is felejtettelek. :DDD [link]
Kiválasztod milyen kategóriából akarsz végigjátszásokat nézni és utánna puff már töltheted is ami kell.

(#48) Volken válasza Bencus88 (#47) üzenetére


Volken
tag

Megtaláltam THX.De ez mindenkinek ilyen lassan jön le vagy mi?Mert 3Mb/s-os a netem de 10-el jön le :O (jobb esetben).A szokásos 360 helyett.

[Szerkesztve]

Olyan nagyon jó barátom vagy,h ha 2en lennénk egy süllyedő hajón és csak egy mentőövünk lenne hát bizony mondom nagyon hiányoznál.

(#49) Bencus88 válasza Volken (#48) üzenetére


Bencus88
nagyúr

Hát ezt nem tom.De mégis szerintem tegyél fel egy Flash-Get-et és azzal rendesen fog jönni.Szivesen

(#50) AlyArkhon


AlyArkhon
őstag

Sziasztok ...

Nem tudom jó helyen járok-e , de PS2-őre kellene nekem Tomb Raider : Legend-hez végigjátszás , meg lehet e későbbiekben majd még egy pár gaméhoz ...

Tudnátok linket vagy valamit adni , ahonnan le lehet tölteni ilyesmiket ?

Előre is kösz ... :R

Sierra Leone sokat szenvedett népének és mindazoknak , akik hiszik , hogy a pokolban is élhetnek Angyalok. UI .: Diabló él !!

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.