Hirdetés

2024. május 24., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#18) HENCIG


HENCIG
csendes tag

Sziasztok!
Nekem már összesen 4 db ketyeg a gépeimben! Tök állat sacc/kb 10 mp alatt visszatolja a fix tiszta rendszert.Megjegyzem nekem minden gépemben 2 db rendszervinyó van. Igaz, hogy csak a primari master c-t teszi vissza de azon van az átszerkesztett boot.ini amivel indíthatom a secondari master c-t is. Tehát ezen keresztül végülis kezeli a secondari c-t is :DD
Szal a ''szűz'' tiszta rendszer visszatolása csak egy boot időt vesz igénybe. Kipróbáltam mint ahogyan a szemléltető videón van, fertőztem, töröltem, stb..stb.. tökéletes rendszert tett vissza!
Maximum a különböző alaplapokkal lehet probléma, de nekem például azonnal e-mailt-t küldtek ahogyan feltettem a kérdéseimet.
Ha esetleg további fontos és kellő progik kellenek a ''szűz'' cucchoz, azt is sacc/kb 10 mp alatt elvégzi és hozzáírja az alapmentéshez. Ezt követően már az is fog szerepelni a mentésben, de ki is vehetünk belőle olyan progit ami esetleg már nem fog kelleni.
Annyi, hogy a hozzá mentés előtt illik visszatolni a szűz rendszert és arra kell pakolni a továbbiakban kellő progit. De a szűz rendszer visszatétel után újból menthetünk alap rendszert, szintén sacc/kb 10 mp alatt miután kivettük belőle ami esetleg már nem fog kelleni.
Én a mentések előtt mindig pucolom a rendszert és töredezettségmentesítem.Mondhatnám, hogy mindig egy ilyen okosságra vágytam!

:DD
:C

[Szerkesztve]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.