Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Reac^


Reac^
őstag

Történet úgy néz ki, hogy 1 szép napon meghozták az új lapom (DFI NF3) és az a64es procit hozzá. Nah, még aznap szarrá ment a régi tápom (noname 2 éves p4, nemröhögni) /hdd nem volt rákapcsolva/. Így hát szereztem 1 szintén noname 300Wos p4 tápot amivel már hajlandó volt elindulni a lap. Mivel procihűtőm nemlévén, ezért gépház eldönt és intelcooler jól rá az a64re. :)
Simán műxkött minden, soxor csináltam már ilyet... win felment, stb.

Másnap reggel amikor kapcsolom be, kattog a Samsung vinyo. Bios felismeri, de amit adatot akar róla olvasni egyböl lekattan. Mivel 4 évi melóm rajtvan ezért nemhagytam ennyiben. Mivel ugye SATA (80G), ezért felraktam a másik hddre wint és kipróbáltam, hátha így megy. Tápot rádugom akárhogy tekerem kavarom, nem kattan. Amint win alatt rádugtam a SATA-t is kiirja, h új meghajtó és kattog.
Mit lehet tenni? Szar a táp? :(

HELPMÍÍÍ :Y

1988 Daihatsu Charade GTti 993ccm Turbo | Telón gyorsabb, szám az adataimnál | PH! megbízhatóság: 50+

(#2) Sick Boy válasza Reac^ (#1) üzenetére


Sick Boy
őstag

először is egy oltári nagy leb***ás jár Neked, amiért nem csináltál biztonsági másolatot, semmi életbevágót NEM SZABAD egy példányban őrizni, ráadásul mágnesesen, de ezt itt már soxor megtárgyaltuk.

Tápra gondolok én, ezek a noname 300W-os tápok jobb esetben leadnak 150-200-at [jobb esetben], az A64 meg már eszik rendesen, nem írtad, milyen vidkarid van... az is eszik rendesen, ha egy újabb fajta van... szal előferdülhet, hogy a megnövekedett igényeknek nem tud megfelelni egy ilyen táp, egy ilyek konfighoz márkás táp KELL mellesleg nem is éri meg spórolni ezen, bár ezt is ezerszer megvitattuk.
A jelek alapján én erre saccolok, barátomnak van egy Vargáné tápja, ha 3 vinyó + DVD iró van rácsatolva, el sem indul [ez még a jobbik eset, mintha ingadozna a feszültség] - egyébklént lehet, hogy ingadozott a fesz és tönkreb***ott valamit ott bent...

A procidat meg ne járasd borda + venti nélkül mert hülyeség ilyet csinálni, hát úgy megsül, mint az atom.

Írtadm hogy csináltál már ilyet régebben, én is, a 400-as celeronommal... de azért az Athlonoknak már tekintélyes a hőtermelésük, amelyhez ELENGEDHETETLEN egy jó hűtő!

szal szerezz akár 1 órára kölcsönbe egy 400W-os, JÓ minőségű tápot, pölö:
DTK, SuperFlower, IMBP, Coolink, CoolerMaster, Zalman, Chieftec, Sirtec, Azona
de ezeket is kitárgyaltuk soxor, hogy mia a tutti táp.

Powered By Poppy... | Buksi, Apa kiszökött!!!

(#3) Sick Boy


Sick Boy
őstag

up :U

Powered By Poppy... | Buksi, Apa kiszökött!!!

(#4) Reac^ válasza Sick Boy (#3) üzenetére


Reac^
őstag

Nem kúler nélkül volt a proci :), hanem rajta az intel hűtő... simán viszi 45fokon. Nah, és ha szerzek ''jó'' tápot winyó talán életrekelhet?:F

1988 Daihatsu Charade GTti 993ccm Turbo | Telón gyorsabb, szám az adataimnál | PH! megbízhatóság: 50+

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.