Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PROHARDVER! interaktív  »  Gyorsabb vagy olcsobb net? (téma lezárva)

Hozzászólások

(#1) TitiRii


TitiRii
senior tag

hy all
az a nagy kérdésem lenne felétek hogy ki mit tud az álítólagos álam támogata internetről.
kb 20. forásból hallom hogy az álam nem tom mikortol támogatni fogja igy a szolgáltatók vagy olcsobbá teszik a havi előfizetést, vagy ugyan anyiért nagyobb sávszéleséget adnak (cable,adsl)
eddigi forásaim szerint az adsl 512/128 ra emelkedik (384/64 röl)
mig a cabe,(upc,tvnet axelero stb..) 768/384 re emelkedik (512/128 rol)

mivel ezt eddig sehol senki hivatalosan nem erősítette meg, és én sem tapasztaltam sebeség növekedést ithon igy bátorkodtam megkérdezni kimit tud.
eddig a szolgáltatóm hp jén sem találtam erről semmit(tegnap este legalábbis nem volt)
aki tud valamit az pls irja le részletesen
aszem mindenki megköszöné :)

Akinek kell valami, vagy akar valamit munka időben keressen az itt megadott telefonszámon! Köszönöm.

(#2) Cathfaern válasza TitiRii (#1) üzenetére


Cathfaern
nagyúr

Nekem, az Axeleronál, emelkedett.

(#3) Dr.Burn válasza TitiRii (#1) üzenetére


Dr.Burn
őstag

Most már az 512/128 ADSL elérhető. És nagyon kedvező áron.
[L]http://www.enternet.hu[/L]

"Later Nerd!"

(#4) e-biza


e-biza
őstag

szintén enternetes vagyok, sztem megfelelö. suxelerot nem tudom, mi is van még... upc meg drága és mostanság nem a legjobb :)

Liƒє is too short. - http://www.lowcostdomain.eu

(#5) TitiRii


TitiRii
senior tag

ugy értem hogy a meglévő szerződéseket módosítyák azza én havi 8000e(aszem)fizetek netért
hogy most akkor nekem A vagy kevesebbet kell ezért fizetnem, vagy ugyan enyit de akkor gyorsabb lesz
nekem ilyenekről csiripeltek

Akinek kell valami, vagy akar valamit munka időben keressen az itt megadott telefonszámon! Köszönöm.

(#6) up válasza TitiRii (#5) üzenetére


up
senior tag

Szia!

Szerintem ha szolgáltatód le tudta beszélni a fatávval, akkor egyszerűen átkapcsolnak 512-re, VAGY olcsóbb lesz a 384, de az cinkesebb, mert gondolom aláírtál hűséget, és ettől a te javadra se lehet eltérni (a szerződés szerint, a szolgáltató lehet rendes). Ha meg a szolgáltatód nem tudott megegyezni a fent említettel, akkor sajnos így jártál (úgy tudom, a tvnetnek pl. még nem jött össze, szóval van már ott is 512, de drágán). Tehát elvileg mindkét megoldás lehetséges, a díjcsomagok általában úgy alakulnak, hogy a 384 áráért 512 van, a 384 meg olcsóbb lett.

(#7) pojakcs


pojakcs
senior tag

Irigylem a gondotokat. Nekem, és még nagyon sok nem városban lakó embernek nincs ilyen lehetősége. Pillanatnyilag vodenet, nem drága, de a sebességről jobb nem beszélni.

Üdv: Csaba

(#8) klepto válasza pojakcs (#7) üzenetére


klepto
addikt

Meg tudlak érteni!
Én is Vodanetes vagyok tavaly júliustól, és nem irigyellek!
Sajnos nekem enyi idő alatt úgy leavanzsálódott a telefonom, hogy a kezdeti 6 órás folyamatos net lecsökkent 2 órára :))

Ha magányosnak érzed magad, indíts el egy horror filmet és kapcsold le a villanyt. Egyből nem érzed majd magad egyedül ;)

(#9) pojakcs válasza klepto (#8) üzenetére


pojakcs
senior tag

Én az aksi problémát megoldottam. Megtöltősítettem az adatkábelemet egy régi eriktöltő átalakítás + betoldása az adatkábelbe megoldással. Ezt már az elején megcsináltam ,mert az R600 fénykorában is max. 4 óra.
Hogy afféle úri huncutságokra, mint adsl, mikor lesz lehetőségem? Szerény számításaim szerint úgy 100 év múlva, de akkor már nem fog érdekelni. Az aláírásomban szereplő Balatonmáriafürdő-alsó jó hely, de nem igazán fő piaca az internetszolgáltatóknak.

Üdv: Csaba

(#10) Troll


Troll
tag

Nekem csello van, meg vagyok a sebessegevel elegedve. Az ara viszont most
emelkedett egy ezressel; nem hiszem, hogy csokkenteni akarnanak. Ha lehetne
valasztani a nagyobb sebesseg es az alacsonyabb ar kozott, az utobbit
valasztanam.

(#11) e-biza válasza Troll (#10) üzenetére


e-biza
őstag

amennyiben netelsz nem biztos hogy feltünik, de egy ircelés vagy online játék közben feltünhetett, hogy a chello igencsak jo baráta lett a peernek. magas ping, soxor leesik ircnetröl, az online játékokbol kiraknak mert magas a ping. persze ez úgy kb 1 hete volt igy, azota lehet normalizálodott.

Liƒє is too short. - http://www.lowcostdomain.eu

(#12) Troll válasza e-biza (#11) üzenetére


Troll
tag

No igen, a sebessegbol nekem csak a kb/sec szamit. Bar pont tegnap este
LFS-eztem ket orat a neten, es nem tul sok bajom volt vele. Persze lehet, hogy
ha power-gamer lennek, eszrevennem a kulonbseget.

(#13) TitiRii válasza Troll (#12) üzenetére


TitiRii
senior tag

én fölleg letöltésre használom szal 50kb/sec és 70kb/sec között érezném a külömbséget, föleg orákban :DDD

Akinek kell valami, vagy akar valamit munka időben keressen az itt megadott telefonszámon! Köszönöm.

(#14) Shim


Shim
őstag

Elször is Chello rulez :)). Sávszélességbővítésről nem hallottam, áremelést viszont megéreztem:)):DD

Religion – causing genocides over differing imaginary friends

Útvonal

Fórumok  »  PROHARDVER! interaktív  »  Gyorsabb vagy olcsobb net? (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.