Hirdetés

Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • micafighter

    nagyúr

    válasz Alexxxis #1946 üzenetére

    Ha nem akarsz pénzt költeni a játékra, akkor én most ugy csinálnám, hogy kinéznék egy erős decket ami tetszik, és az epic/legend kártyái más deckekben is használhatóak, azt a decket lecraftolnám, és azzal probálnék feljebb jutni. Kegeket nem nyitnék csak gyüjteném, majd amikor új patch jön a nerfekkel, akkor nyitnám az összes kegeket, mert akkor tudom, hogy mik a nerfelt lapok, és tudok célirányosan választani kártyákat, olyat amit nerfeltek, igy azokat egyből teljes áron be lehet törni. Illetve minden nerfelt kártyát érdemes betörni amikor teljes áron lehet őket törni, főleg a common és rare kártyákat, de amugy én minden epicet és legendet is török. Peter pl kezdő epicje volt nilfgaardnak és erős lap, még nerf után is erős maradt de betörtem teljes áron, azóta nyitottam egy újat, igy megvan a kártya is és előrébb vagyok 200 scrappel :) Ezért van most kb 25k scrapem, és nem akarok craftolni most semmit, mert 12k scrap hiányzik a teljes gyüjteményhez, viszont ha elkezdek craftolgatni most, akkor az új kegek értéke jelentösen csökken számomra, a duplikáltak miatt (pl nincs most meg ciri: dash, ha nyitnék egyet az nekem 800 scrapet érne, ha viszont lecraftolom most, és majd holnap nyitok egyet, akkor az már csak 200at ér, mert annyiért lehet millelni).

    A rank meg jön majd magától ;) Arra érdemes viszont még figyelni szerintem, hogy elég sok mindenen lehet gondolkozni meccsek közben, igy én kikapcsolok minden egyéb dolgot ami gépen a háttérben fut, egyedül gwent stream szokott menni, de annak is a hangerejét leveszem sokszor, hogy jobban tudjak gondolkodni :D . Sokszor apróságokon mulik egy-egy meccs :) Amikor jobban koncentráltam 70% körül volt a winrátám, amikor kevésbé voltam toppon, ugyanazzal a deckkel 55% körül volt a winrátám, mert sok apró hibát csináltam amin elmentek a meccsek.

Új hozzászólás Aktív témák