Hirdetés

2024. május 3., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) kolja


kolja
tag

Üdv mindenkinek!

Segítséget szeretnék kérni, mindenkitől aki kompetensnek érzi magát a témában.
Egy körív egy részére kéne felírnom egy szöveget úgy, hogy a betűk ne torzuljanak.
Milyen programban tudom ezt megcsinálni és hogyan.

Tudom hogy ez elég banálisnak hat de nem tudtam kihozni sem photoshopban sem paint proban .... :(

köszönettel

Kolja

Nem élteni sok fulcsaság ...

(#2) Pisti_zzZZ válasza kolja (#1) üzenetére


Pisti_zzZZ
tag

pedig a legújabb photoshopba meg lehet könnyen csinálni, a warp funkcióval. van egy csomó lehetőség a formát illetőleg.... nézd csak meg jobban...

''Onnan fogod tudni, hogy jól vagy, ha nem találsz senkit, akinek a helyébe lennél'' - Kispál és a Borz

(#3) kolja válasza Pisti_zzZZ (#2) üzenetére


kolja
tag

Az enyém csak 5.02-es.
De kössz szerzek egyet és megnézem :DDD

Köszönettel

Kolja

Nem élteni sok fulcsaság ...

(#4) ody42 válasza kolja (#1) üzenetére


ody42
senior tag

bár valóban benne van az új fotoshopban, de elég gagyi a minősége szerintem. Ha jót akarsz magadnak, akkor Illustratorban csinálod meg...

(#5) kolja válasza ody42 (#4) üzenetére


kolja
tag

9-es elég hozzá vagy újabb kell?

Kolja

Nem élteni sok fulcsaság ...

(#6) ody42 válasza kolja (#5) üzenetére


ody42
senior tag

a 9es verzió bőven elég...

(#7) Dexter68 válasza kolja (#5) üzenetére


Dexter68
addikt

Ezt még a 6-os is tudta...
De tudja a Corel gott-is, meg, ha nem vagy egy nagy grafikai tigris, próbálgasd a Word WordArt funkcióját. Asszem abban is van valami hasonló...

Arculat tervezés | Weboldal készítés | Nyomdai anyagok | Illusztrációk, grafikák, festmények | http://www.artcharacter.hu

(#8) kolja válasza Dexter68 (#7) üzenetére


kolja
tag

A word art az erőteljesen torzítja a betűket, ha hazamegyek megnézem az Illustrátorral.

köszi


kolja

Nem élteni sok fulcsaság ...

(#9) robagp


robagp
tag

Sziasztok!

Olyan progi érdekelne, amivel digitális fényképeket tudnék könnyedén manipulálni. Telefonokban szokott lenni ilyen progi, pl bajuszt lehet rakni, vagy kalapot, kalózszemet, húsvétra nyuszit vagy barit csinálni egy arcképből, stb.
Válaszokat előre is köszike!

Ui: Tudom, hogy rajzikálással, is meg lehet oldani, de én egyszerűbben szeretném.

(#10) Ptech


Ptech
őstag

Kicsit régi a topik, de nem akartam újat nyitni, inkább ide írom.

Tud valaki grafikai programot ajánlani, ami lehetőleg egyszerűen használható (tetris elemeket akarok rajzolni vele nagyobb felbontásban, lehetőleg 3D-ben, de az sem baj, ha csak 2D)

(#11) Ptech válasza Ptech (#10) üzenetére


Ptech
őstag

Valaki?

(#12) Fire/SOUL/CD válasza Ptech (#11) üzenetére


Fire/SOUL/CD
félisten

Hali!

Igen, nem egy aktív topic...Legközelebb a "Milyen program, ami..." topic-ban kérdezz, ott azért van forgalom... :DDD

Hát igaz, hogy amit ajánlok, az ebben az esetben "ágyúval verébre", de ha már 3D meg teljesen ingyenes, akkor talán érdemes lehet egy pillantást erre vetned.

Blender - Szép munkát lehet vele végezni... :K Lehet, hogy elsőre nem fog "kézre állni", de kitudja, lehet hogy megkedveled... ;]

Fire.

[ Szerkesztve ]

Mindenki tudja, hogy bizonyos dolgokat nem lehet megvalósítani, mígnem jön valaki, aki erről nem tud, és megvalósítja. (Albert Einstein)

(#13) Ptech válasza Fire/SOUL/CD (#12) üzenetére


Ptech
őstag

Ja, tényleg lehet oda kellett volna.

Megleseem a progit, köszi.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.