Hirdetés

2024. június 28., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#6051) enemy107 válasza LLKobe (#6050) üzenetére


enemy107
senior tag

Mégis helyből lenyomtál vele, irás olvasás, másolás terén :R
Pedig alacsonyabb az órajeled, mégis syorsabb!
Az érdekes, hogy kereken 1066-on nem akar menni az enyém sem, akármennyi voltot kap, elindul működik, de instabil. 1000MHz vagy 1110MHz.
Talán ha a procidat 333X10.5-ben kipróbálod (1.312V kell az enyémnek) akkor a ramot 333X3.33=1110 -be tudod állitani.Nem tudom hány voltosak, enyém 2.2V-os, de elég neki a 1.92V a stabil működéshez. Én 2V-ról indultam, utána csökkentettem. A 2X2 giga miatt lehet kell majd az északi hidnak is.

A fenti eredményem egy P45-ös eredmény ezért elnézést mindenkitől. :R
Váltottam G31-ről, de a jó légkör miatt itt ragadtam ebben a topicban. :)

http://cpu-tuning.joruska.com/

(#6052) LLKobe válasza enemy107 (#6051) üzenetére


LLKobe
veterán

Az én eredményem a magasabb FSB miatt jobb. Na nyüstölöm még a ramot, hátha...

Through the darkness of future past, the magician longs to see one chance out between two worlds... Fire walk with me!

(#6053) LLKobe válasza enemy107 (#6051) üzenetére


LLKobe
veterán

Hát kipróbáltam mindent, nem megy. Szar ez a ram és kész. 1060-on még ment, de ahhoz nagyon le kell húznom az FSB-t, az meg már nem éri meg. A következő beállításs 1160 lenne, de azt már sehogyse viszi.

Asszem ez a vége:

Hyperx-et se veszek többet:)

Through the darkness of future past, the magician longs to see one chance out between two worlds... Fire walk with me!

(#6054) Gyuri27 válasza LLKobe (#6053) üzenetére


Gyuri27
félisten

A hájperek másnál sem mentek mindig ref 1066-n. Tele volt vele annó a ramos totyik.
Próbáld egy modullal. Ha ott megy 1066-t akkor a lap nem szereti ezt a 2x2-s felállást. Én a köjök g31-s gigájával jártam így. Ocz platinum el sem indult (2x2 1066), egy modul meg ment 1140-t két állitásból. A reaper szintén nyüglödött (2x2 1066) csak 4-s szorzóval ment pont 1066-t. 1067-l fagyi. A 2x1 800-s reaper meg 900 környékén kavar cl4-ben ha kell.
De én nem csodálkozok semmin. Több mint egy éve béta bios van a laphoz. Meg mások is panaszkodnak a giga biosokra. Úgyhogy nekem egy ideig ez volt az utolsó. Tehát ha nem a ram a szar, akkor a bios kaksi.

Amd - Radeon - Ryzen

(#6055) LLKobe válasza Gyuri27 (#6054) üzenetére


LLKobe
veterán

Azzal tisztában vagyok hogy a lapom nem túl high-end, és azzal is hogy 2x2GB ram kevésbé húzható mint 2x1GB, de azért hogy a gyári 1066-on nem megy az érdekes. Mindegy, nem mintha nem lenne elég ez a teljesítmény...

Through the darkness of future past, the magician longs to see one chance out between two worlds... Fire walk with me!

(#6056) Gyuri27 válasza LLKobe (#6055) üzenetére


Gyuri27
félisten

Mint mondtam vagy a lap biosa vagy a ram kaki.
A ramot próbáld ki haver gépébe. Ha ott sem megy irány gari (mivel volt egy hájper széria ami szar volt, de már ezt is mondtam). Ha nem a ram a ludas, akkor te is megkérdezheted magadtól mikor veszel legközelebb giga lapot (a bios szarakodás miatt).
Láthatod nálam 2x2 kitt nem ment (ill az egyik ment, de az nem volt az igazi). Chasernél geil 2x2 ment (gondolom másoknál is). Ergo szar bios.

Amd - Radeon - Ryzen

(#6057) LLKobe válasza Gyuri27 (#6056) üzenetére


LLKobe
veterán

Én nem mondanám hogy szar a BIOS, tekintve hogy ment már ebben a lapban RAM 1180MHZ-en, kőstabilan. Szal vagy a ram szar, vagy csak a lap nem csipázza. Mindegy ez van:)

Through the darkness of future past, the magician longs to see one chance out between two worlds... Fire walk with me!

(#6058) Gyuri27 válasza LLKobe (#6057) üzenetére


Gyuri27
félisten

2x2 gigás kitt volt? Meg mégis csak bios kaki ha egy nagy gyártó ramjával nem megy rendesen.

Amd - Radeon - Ryzen

(#6059) LLKobe válasza Gyuri27 (#6058) üzenetére


LLKobe
veterán

2x1 gigás CSX 1066-os kitt volt.

Through the darkness of future past, the magician longs to see one chance out between two worlds... Fire walk with me!

(#6060) Gyuri27 válasza LLKobe (#6059) üzenetére


Gyuri27
félisten

Nem mindegy. Mint mondtam 800-s cucc ha kell 900 (tálán picit fölötte) megy cl4-ben.
Csak hát jó lett volna a 4 giga a win7 64bithez. De ez már így marad. Majd együtt adom el az egészet. :K
Mert ha meg azt nézi az ember. A proci alapon (e3200) megy 3600-t, ram is szalad. Olcsón vagy egy jó gépe az usernek (igazi válság cucc). Mellé egy 4770 vagy 4850 és nem költött 50k-t. Mégis van egy korrekt pc-je.

Amd - Radeon - Ryzen

(#6061) Evilangel válasza LLKobe (#6059) üzenetére


Evilangel
tag

Érdekes dolgok ezek.
A minap adtam el 1066-os Kingmax ramokat, vevőm tapasztalata szerint ha mennek 800-on, az neki már jó. Nálam meg G31-es és egyéb Giga lapokban 1200-on is mentek.
Szóval erősen válogatósak az alaplapok, meg persze a ramok is.

(#6062) enemy107 válasza LLKobe (#6059) üzenetére


enemy107
senior tag

Az én hyperen is 2X1 gigás, a barátomnak 2X2 gigája van P35-DS3P-ben,abból sem tudunk 1000MHz-nél többet kihozni.

http://cpu-tuning.joruska.com/

(#6063) Chaser válasza Gyuri27 (#6056) üzenetére


Chaser
titán

Az én g31-emben többfajta 2x2 geil is ment, többfajta 2x2 kingmax, 2x2 crucial ballistix tracer, de még hogy :C 2+1, 2+0.5GB ram, 533-1066-ig minden, nem hinném, hogy bármi baj lenne a bios-szal :N 1xűen vannak ramok amik nem passzolnak minden lapba. AMD alá is GB lapom lett, most épp 2x2 kingmax van benne, 1.8V-on cl4 800 körül karistolnak ha akarom, cl5-ben meg ugyanennyi feszen 960-on, beta bios-szal.

_tejesen'® joálapotpan'™_-_Hamarosan a hiányból is hiány lesz...by Samus

(#6064) Gyuri27 válasza Chaser (#6063) üzenetére


Gyuri27
félisten

Akkor az bios probléma.
Mert ha jól utánna járnánk a crucialokon és az ocz-n egyfajta chip van (legalábbis a micron gyártotta őket).
Már csak azért is mert a nagyobb gyártók egy szérián belül ragaszkodnak egy gyártó chipjeihez. Kivéve a corsairt akik kevernek mint a fagyigép. Meg a kingmax amiről nem lehet tudni épp milyen chhipet használ.

Amd - Radeon - Ryzen

(#6065) Chaser válasza Gyuri27 (#6064) üzenetére


Chaser
titán

Akkor nekem megint csak szerencsém volt?:) a mostani kingmaxaim crucial chipesek, gyárilag 800@cl6-osak lennének:)

szerk: illetve a chipekre kingmax van írva, de cpuz szerint crucial technology a gyártó, vettem 1 gigásat is, az meg nanya volt..hasított az is.

[ Szerkesztve ]

_tejesen'® joálapotpan'™_-_Hamarosan a hiányból is hiány lesz...by Samus

(#6066) Wendelke


Wendelke
senior tag

Szevasztok!

Most tettem fel Win7-t a gépemre, amiben P31-DS3L lap van. A következő kérdéseim lennének. A Win7 feltelepítette( vagy a netről letöltötte) a saját driver-jeit és az eszközkezelőben úgy tűnik, hogy minden ok!

Érdemes-e, vagy kötelező feltenni ezeket a driver-eket?

Illetve még annyi, hogy az Easy Tune 6 ezen verziójánál nem látom a P31-t, ennek ellenére érdemes megpróbálni, hogy működik-e, vagy mivel nem kompatibilis, így felejtős?

Előre is köszönöm!

[ Szerkesztve ]

"Aki hülye, haljon meg" Moldova Gy.

(#6067) Wendelke válasza Wendelke (#6066) üzenetére


Wendelke
senior tag

Bocsi, a driver-eknél ki kell választani a Win7-t és csak akkor hozza fel amikre gondoltam. :U

"Aki hülye, haljon meg" Moldova Gy.

(#6068) Adiking


Adiking
tag

Sziasztok
"Aktivizáltam" az északi híd hűtését a lapomon (P31-ES3G), mert érintésre olyan 55-60°C-osnak éreztem. A ventit haveromtól kaptam, egy kis, lefogatás nélküli rézbordával az alján. Elvileg 486-os hűtő volt. A bekötés egy kicsit gány lett, de hát nem volt kedvem forrasztgatni.
Képek:


Bocs a képek minőségéért, Nokiáéknál ennyire futotta.

[ Szerkesztve ]

(#6069) kriszbon válasza Adiking (#6068) üzenetére


kriszbon
őstag

Nem hangos nagyon az a kis pöcs hűtő? Mert amik nekem is voltak/vannak azok is 12V-on mentek és eléggé sivítottak, így vettem egy 45x45x7mm-es 5V-os darabot. :D
Mod: Utóbbi időben én sem forrasztgatok, hanem leblankolom a két végét fogóval szorosan összetekerem a zsugorcsövet(villanyszerelési boltban olcsó) meg rámelegítem. :DDD

[ Szerkesztve ]

Mindörökké az első tökösebb gépem 4S akkuval: https://www.youtube.com/watch?v=ryVAamO5QpI (a többit már magam építettem kicsit jobbra) Netuddki, valahol a térben és időben! Vazze eltévedtem! Valaki?? Segitsééééééég!!

(#6070) Adiking válasza kriszbon (#6069) üzenetére


Adiking
tag

Jelenleg ez a gép leghangosabb ventije :) , de nálam még bőven elfogadható az a zajszint amit csinál.

(#6071) enemy107


enemy107
senior tag

Ti az északi ill déli hidra ugyanazt a hővezető pasztát használjátok mint a procira?

http://cpu-tuning.joruska.com/

(#6072) Wendelke válasza enemy107 (#6071) üzenetére


Wendelke
senior tag

Ezek szerint ezeket is érdemes néha újra pasztázni?

"Aki hülye, haljon meg" Moldova Gy.

(#6073) enemy107 válasza Wendelke (#6072) üzenetére


enemy107
senior tag

Én szoktam, mióta a volt P5K alaplapunkról másfél év használat után csavarhúzóval kellett lefesziteni a hűtőt. Van egy haverom ő javasolta, számtech boltban dolgozik, azt mondta egy idő után felkeményedik, és nem hűt. Csak azt nem tudom jó-e ugyanaz mint a procira, mert ami a chipszeten van, keményebbnek, sűrűbbnek tűnik.

http://cpu-tuning.joruska.com/

(#6074) kriszbon válasza enemy107 (#6071) üzenetére


kriszbon
őstag

Ha újrapasztáznám akkor igen én azzal csinálnám, kérdés hogy mikor szánom rá magam. :DDD

Mindörökké az első tökösebb gépem 4S akkuval: https://www.youtube.com/watch?v=ryVAamO5QpI (a többit már magam építettem kicsit jobbra) Netuddki, valahol a térben és időben! Vazze eltévedtem! Valaki?? Segitsééééééég!!

(#6075) enemy107 válasza kriszbon (#6074) üzenetére


enemy107
senior tag

Hát igen alaplap ki.........Tetű meló :D
Viccet félre téve, 3 havonta átlag meg szoktam csinálni. Bár elég ritka hogy egy lap addig nálam legyen. Olvastam valamelyik topicban valami spéci pasztáról de elfelejtettem a nevét, M meg X volt benne asszem. Nem tudod melyik az? Nekem mindig a gagyi van, pedig egy jó paszta minusz 5 fok.Cimborám adott egyszer, az jó volt.

[ Szerkesztve ]

http://cpu-tuning.joruska.com/

(#6076) kriszbon válasza enemy107 (#6075) üzenetére


kriszbon
őstag

Gondolom az Artic Cooling MX-2 lenne az, de azt inkább Vga kártyáknál szokták használni. Persze használható máshoz is, de elég drága is ha minden igaz.
Úgy vagyok vele én is hogy occsó legyen és kész. :D

Mindörökké az első tökösebb gépem 4S akkuval: https://www.youtube.com/watch?v=ryVAamO5QpI (a többit már magam építettem kicsit jobbra) Netuddki, valahol a térben és időben! Vazze eltévedtem! Valaki?? Segitsééééééég!!

(#6077) enemy107 válasza kriszbon (#6076) üzenetére


enemy107
senior tag

Az lesz az igy már beugrott! közel 2k magasságában van az ára. Majd meglátom.
A proci tényleg 3800-at megy, 1.45v-al.Ott csesztem el, hogy azt hittem ekkora feszemeléssel jóval nagyobb frekit bir. Meg se próbáltam a 3800-at, hanem egyből 4200 környékét. Nem baj bőven elég igy 3500-on is. Variálni lehetne még, de az 1333-as FSB-hez ragaszkodok mert úgy megy jól, meg a ram is ahhoz van belőve.

http://cpu-tuning.joruska.com/

(#6078) Adiking


Adiking
tag

Proci tuningban elakadtam! Kérlek segítsetek.
A lényeg, hogy a gép indul 4,2GHz-en is, de a Prime95 egyből hibát ír ki. Mit csináljak? Emeljek 0,1V-ot a GMHC feszen?

(#6079) enemy107 válasza Adiking (#6078) üzenetére


enemy107
senior tag

Mi hibázik? Proci vagy ram?
Nekem Prescottom volt, de azt se nagyon tudtam feljebb vinni, de majd kriszbon megmondja hogy mit lehet vele kezdeni. Azért egy small FFT-t futtassál, hogy tényleg a proci hibázik-e.

[ Szerkesztve ]

http://cpu-tuning.joruska.com/

(#6080) kriszbon válasza Adiking (#6078) üzenetére


kriszbon
őstag

Örülj hogy egyáltalán elindult annyin, mert nekem a Prescott már 4-en meghalt, akkor is már 1.5V-on jártam. :DDD
Ha csak kíváncsiságból akarod akkor próbálkozhatsz +feszt adni neki, meg a ramot visszább osztani. De nem látom értelmét, mert 24/7-re úgy sem lesz használható.
Ezt már neked kell kikísérletezned hogy minek mennyit, és én csak tesztre javaslom.
A max hőfok ezeknél 64 vagy 67 C csak, így arra is figyelni kell. :R

Mindörökké az első tökösebb gépem 4S akkuval: https://www.youtube.com/watch?v=ryVAamO5QpI (a többit már magam építettem kicsit jobbra) Netuddki, valahol a térben és időben! Vazze eltévedtem! Valaki?? Segitsééééééég!!

(#6081) enemy107 válasza kriszbon (#6080) üzenetére


enemy107
senior tag

Nagyon jó lap volt alatta, Asus P4P800 Deluxe, az volt az utolsó jó Asusom, utána az újak mind fosok voltak.

Adiking szerintem 3.6 GHz elég annak, de te döntésed. :)

http://cpu-tuning.joruska.com/

(#6082) Adiking válasza enemy107 (#6081) üzenetére


Adiking
tag

Most 24/7-ben 3.5GHz-en megy, 1.104-1.120V-al.

(#6083) enemy107 válasza Adiking (#6082) üzenetére


enemy107
senior tag

Nekem s478-as Prescottom volt, 1M L2-vel, 240X15-ön használtam. De az többet nem nagyon akart menni stabilan, 4,2GHz-en beindult, de fagyott, kilépegetett mindenből.

http://cpu-tuning.joruska.com/

(#6084) alex89


alex89
senior tag

Üdv

Kinéztem egy asrock lapot [link], szerintetek mennyire szeretné a tuningot? valószínűleg egy e5400 lenne benne, milyen fsb-re számíthatok kb? 300-at tudna?

''A bolygó működése során kritikus hiba lépett fel. Az ember.exe file súlyosan sérült. A rendszer leáll. Próbáljon meg egy újabb evolúciót.''

(#6085) enemy107 válasza alex89 (#6084) üzenetére


enemy107
senior tag

Barátomnak Asrock van, nem az igazi. Nézzél olyat szerintem aminek a memója 1066-ot megy legalább, ha másnem OC-ben, mert ha nem lehet jól visszaosztani, ezen a lapon elakadsz a tuninggal a memó miatt. Valami jó kis P35-ös Giga lapot. De ennél sztem Giga G31M-ES2L is jobb. Az legalább 333-at simán megy, ha jó példányt fogsz ki többet is. :)

http://cpu-tuning.joruska.com/

(#6086) alex89 válasza enemy107 (#6085) üzenetére


alex89
senior tag

A giga valóban jobb lehet,de nekem olyan kéne amiben 4 memória foglalat van mert először csak 2*1gb ramot vennék,majd ha lesz pénzem ismét vennék 2*1gb-t mert szerintem win 7-hez és játékokhoz jól jön a 4giga ram, a többi lapba meg csak 2 modul tehető és az a 2gb kevés lenne :U Az, hogy csak 800-as ramot kezel szerintem nem gond e5400-hoz elég lehet...Azt viszont nem tudom ,hogy lehet-e vele proci,ram stb feszt emelni és fixálni a pci frekit :F

''A bolygó működése során kritikus hiba lépett fel. Az ember.exe file súlyosan sérült. A rendszer leáll. Próbáljon meg egy újabb evolúciót.''

(#6087) enemy107 válasza alex89 (#6086) üzenetére


enemy107
senior tag

» Due to chipset limitation, if you plan to install three or four memory modules on this motherboard, please install only single-sided memory modules.

ezt az oldaláról másoltam, ha négy modult akarsz, csak egyoldalasok lehetnek, erre ügyelj amikor az első kettőt veszed. :)

http://cpu-tuning.joruska.com/

(#6088) alex89 válasza enemy107 (#6087) üzenetére


alex89
senior tag

aha köszi :R , később már néztem én is, lehet mégis gigát veszek vagy valami használt p35-öt és bele használt 2x2gb-t

''A bolygó működése során kritikus hiba lépett fel. Az ember.exe file súlyosan sérült. A rendszer leáll. Próbáljon meg egy újabb evolúciót.''

(#6089) enemy107 válasza alex89 (#6086) üzenetére


enemy107
senior tag

Megnéztem a használatiát, proci feszt nem lehet állitani, ramoknak van néhány előre megadott érték, 2.13V-al bezárólag, illetve NB Core, és VTT három három érték, AUTO, HIGH, LOW.
Meg ne sértődj, de ez a lap enyhén szólva LOW :D
5400 alapon fog benne menni, tuning semmi, a 4X1 giga ram meg instabil lesz szerintem.
A lap FSB-t jumperolgatni kell, ráadásul a használati azt irja, a PCI frekit 120-ra húzza 1600FSB-nél. Mondjuk ez nem gond mert nem hinném hogy megy annyit. De mi van a többinél? Arról nem ir semmit. Te tudod én meg nem venném! :(

Nah közben te is irtál, Giga p35-ös az jó vétel, meg bölcs döntés a 2X1 Giga is. :R
4X1 Giga ellég necces szokott lenni, ahogy nézem a topicokban.

[ Szerkesztve ]

http://cpu-tuning.joruska.com/

(#6090) alex89 válasza enemy107 (#6089) üzenetére


alex89
senior tag

használatit nem is néztem, nem is szoktam soha, ne gondoltam ,hogy ilyenek is le vannak benne írva :) , köszi :R így már biztos nem veszem az asrockot :N

''A bolygó működése során kritikus hiba lépett fel. Az ember.exe file súlyosan sérült. A rendszer leáll. Próbáljon meg egy újabb evolúciót.''

(#6091) Chaser válasza alex89 (#6086) üzenetére


Chaser
titán

Vegyél g31-et és indulásnak 1x2GB ramot, ennyi.

_tejesen'® joálapotpan'™_-_Hamarosan a hiányból is hiány lesz...by Samus

(#6092) alex89 válasza Chaser (#6091) üzenetére


alex89
senior tag

először én is erre gondoltam, csak ha mondjuk más márkát veszek második modulnak akkor is menne dualban? elméletileg kéne neki akkor is ugye?

igazából csak az zavar a ramokkal kapcsolatba,hogy nem is olyan régen még pont feleennyibe kerültek,egy kifutófélben lévő ddr800-ért még ha van is rá pénzem nem szívesen adok ki 22-25ezer forintot

''A bolygó működése során kritikus hiba lépett fel. Az ember.exe file súlyosan sérült. A rendszer leáll. Próbáljon meg egy újabb evolúciót.''

(#6093) enemy107 válasza alex89 (#6092) üzenetére


enemy107
senior tag

Ezért javasoltam az olyan lapot, ami magasabb ram frekiket támogat. Én sem akarok egyenlőre ddr3-ra váltani, ezért vettem erős lapot, majd kap egy bika négymagosat, plusz akármekkora ddr2-es ramot benyel, mert vannak olyanok amik 1200MHz környékén mennek alapból. A legköltséghatékonyabb megoldás a Giga G31M-ES2L E5400-ast kiszolgálja.Még tuningolni is tudod benne. Kicsivel több pénzért, viszont lehet kapni pl Giga P35 DS3, vagy DS4 azok azért jó kis lapok. Az biztos, hogy G31-es chipppel szerintem a legjobb a kis Giga.Próbáltam egy párat.

http://cpu-tuning.joruska.com/

(#6094) Chaser válasza alex89 (#6092) üzenetére


Chaser
titán

Nagy eséllyel menni fog, biztosra nem lehet megmondani. Nálam soha nem volt gond ezzel. Kerül amennyibe kerül, ez van. Most éppen szépen esett az áruk, nemrég még 15k volt egy 2 gigás kingmax, most meg 11k fölött picivel is van.

szerk: esetleg veheted a ddr3-as verzióját a lapnak, sógoromnak olyan van, kb ugyanazt tudja mint a ddr2-es és akkor vehetsz rögtön ddr3-at

[ Szerkesztve ]

_tejesen'® joálapotpan'™_-_Hamarosan a hiányból is hiány lesz...by Samus

(#6095) alex89 válasza enemy107 (#6093) üzenetére


alex89
senior tag

Az lesz,Giga G31M-ES2L+E5400+2x2gb+ati 4870, esetleg ha találok valami jobb lapot a közelben használtan, pár napja volt fent egy giga p35 DS4 10-ért ráadásul itt volt helyben :Y

még1x köszi mindkettőtöknek :R

(#6094) Chaser: 15k az durva :Y , pár éve már nem követem nyomon a hardverpiacot, engem ez a 11k is sokkolt

''A bolygó működése során kritikus hiba lépett fel. Az ember.exe file súlyosan sérült. A rendszer leáll. Próbáljon meg egy újabb evolúciót.''

(#6096) Chaser válasza alex89 (#6095) üzenetére


Chaser
titán

Pedig annyi volt, egy árban a ddr3-mal, most valami csoda történt, hdd árak is rohadtul leestek :C Mondjuk ahhoz képest, hogy mikor indult a ddr2 én 512/667-est vettem fél áfával 13k-ért elég baráti a mostani 12k bruttó ár 2 gigáért:D

_tejesen'® joálapotpan'™_-_Hamarosan a hiányból is hiány lesz...by Samus

(#6097) bezzeg


bezzeg
csendes tag

Sziasztok!

Tudnátok segíteni mit kell beállítani a bios-ban ,hogy a frissen vásárolt külső e-sata-s hdd-t menet közben be lehessen kapcsolni illetve menet közben leválasztani.Ha jól tudom az alaplap támogatja ezt a funkciót.Az integrated perifériáknál "auto" állásban van az On chip SATA mode.AHCI drivereket kellene telepíten talán csak nem tudom honnan és hogyan.Elsőre nem ismerte fel a vinyót ,újraindítás után ide eszközként telepítette.
köszi előre is!

[ Szerkesztve ]

(#6098) enemy107 válasza bezzeg (#6097) üzenetére


enemy107
senior tag

Milyen lapod van?

http://cpu-tuning.joruska.com/

(#6099) bezzeg válasza enemy107 (#6098) üzenetére


bezzeg
csendes tag

Bocccs, GA-P31-DS3L (rev. 1.x) .

(#6100) enemy107 válasza bezzeg (#6099) üzenetére


enemy107
senior tag

Elolvastam a [link]használatit, gyanús ez a menet közbeni ki- bekapcsolás. E-Satáról nem ejt szót, de olvasd át te is. Azért várjál meg vele másokat is.

Itt minden infót és drivert megtalálsz.

[ Szerkesztve ]

http://cpu-tuning.joruska.com/

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.