Hirdetés

2024. május 7., kedd

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  OS, alkalmazások  »  Ghostmailer honnan? (téma lezárva)

Hozzászólások

(#1) Clark


Clark
tag

Hali!
Nem tudjátok, honnan lehet letölteni a Ghostmailer nevű progit (vagy ehhez hasonlót) ?

(#2) localhost válasza Clark (#1) üzenetére


localhost
Közösségépítő

tessék: [L]http://www.paramind.de/marcutw9.htm[/L] 15 sec alatt találtam meg neked a [L]http://www.google.com/[/L] segítségével.
Segíthetek még valamiben?

¤ Most már biztos: teljesen normális vagyok! ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... Mondták itt ezek a hangok is a fejemben. :)) ¤ My IP is: 127.0.0.1

(#3) rog válasza localhost (#2) üzenetére


rog
addikt

te bunseged!

(#4) localhost válasza rog (#3) üzenetére


localhost
Közösségépítő

Épp most akartam szépen megfogalmazni:

Ha nem találtad meg kedves Clark2 barátom, remélem a felhasználását sem fogod kellőképpen elsajátítani. Ugye - mondd, hogy igen - csak a szakdolgozatodhoz, vagy tesztelési célra használod és nem arra, amire rog gondol (... meg én sejtem...)

¤ Most már biztos: teljesen normális vagyok! ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... Mondták itt ezek a hangok is a fejemben. :)) ¤ My IP is: 127.0.0.1

(#5) Clark válasza localhost (#2) üzenetére


Clark
tag

Ezt a ''szolgáltatást'' én is igénybe vettem. :) Találtam pár oldalt - többek közt az általad ajánlottat -, de vagy hibás volt a zip fájl, vagy megadta magát az explorer. Azért THX!

(#6) rog válasza localhost (#4) üzenetére


rog
addikt

azert annyira nem jok ezek a programok ..
ha valakinek muszaly, az azert vissza tudja tekerni a fonalat a feladoig.

(#7) Clark válasza Clark (#5) üzenetére


Clark
tag

Már műxik. Érdekes....ezexerint nálam lehetett vmi bibi. Megnyugtatlak, nem arra akarom használni. Csak a postafiókom adatforgalmát szeretném növelni (amiért pénzt kapok Muhaha..;]).

(#8) localhost válasza Clark (#5) üzenetére


localhost
Közösségépítő

Valamelyik mesefilmben mondta valami varázsló:
''Én csak az ajtót mutatom meg, belépni Neked kell rajta'' - vagy valami ilyesmi....

¤ Most már biztos: teljesen normális vagyok! ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... Mondták itt ezek a hangok is a fejemben. :)) ¤ My IP is: 127.0.0.1

Útvonal

Fórumok  »  OS, alkalmazások  »  Ghostmailer honnan? (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.