Hirdetés

2024. május 3., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#60) Den válasza PeliScan (#59) üzenetére


Den
veterán

egyrészt, láttam szinte az összes gericom notit, tudom milyenek_gyári_állapotukban.te nem írtad le a tied melyik tipus volt, (valszeg magad sem tudod, ami megint csak elgndolkodtató, nemm csak úgy vettél notit hogy nem próbáltad ki, de azt sem tudtad mit veszel... inkább nem kommentálom), de a leírásod alapján ez a gericom legleglegbelépőszintübb gépeleetett, talán webboy, annak is a leg tesco gazdaságosabb verziója a nimh akkuból ítéve, ami opció bizonyos gericomoknál hogy akiezen is spórolni akar az tudjon (amúgy mindegyik kapható smartlithiummal is). Ha neked komolyabb igényeid vannak akor nem egy full fapad notit kell venni, majd felróni hibának hogy full fapad. kb mintha megvennéd a full alap suzukit, aztán nagy bőszen terjesztenéd mekkora egy szar, mert nem volt benne bőrülés, légkondi, meg függőnylégzsák, és még kicsi is volt....

Ha megnézed a konfigom az adatlapon akkor ltod hogy nem gericom notim van hanem ibm, 7 éve vettem a gericom notim, amit 2 évig használtam nagy megelégedéssel, majd öcsémnek adtam aki a mai napig használja.
valszeg magadból indulsz ki mikor jössz ezzel az ''azért jó vmi mert nekem ilyen van '' dumával, ugyanis nálam ez úgy működik, hogy azért veszem az adott terméket mert jó. Azaz veled ellentétbenmielőtt megveszek vmit, utánanézek, és bár ez neked biztos furcsa, kipróbálom...

Én ugyan nem tudok ilyen szép szociológiai kifejezésekel élni mint te, de amit ebben a topicban csinálsz, az a korlátoltság, és az önámítás sajátos keveréke, a felelőség áthárítása (nem én voltam hülye hogy mevrttem vmit amiről semmit sem tudtam, hanem a márka szar..), illetve kifejezhető lenne egy szóval, de nem akarlak megsérteni, mert amúgy semmi bajm veled.

www.simson4t.hu

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.