Hirdetés

2024. május 1., szerda

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Alaplapok, chipsetek, memóriák  »  Gép kéne munkára help! (téma lezárva)

Hozzászólások

(#36) Illissius


Illissius
tag

Tuningolni gondolom nem akarja? Mondjuk sok értelme nincs, mert bár szerezhető némi teljesítmény (2.8->3.5), viszont a memóriáért kétszer annyit kell fizetni, és akkor már jobban járna inkább kétszer annyi memóriával. Szóval oda akarok kilyukadni, hogy van egy P4 csipset, nevezetes SiS 655TX, ami még az Intel csipsetjeinél is több teljesítményt nyújt, ráadásul jóval olcsóbb (éppen mivel nem Intel), egyetlen hátránya hogy kevésbé tuningolható. Meg hogy mo.-n még nem láttam. (Bár nem is kerestem.) Ha esetleg találsz, egy Asus P4S800D-E (Deluxe) nem lenne egy rossz megoldás. Sőt.
Illetve a mezei kártyák profivá szoftmoddolásával hogy áll? Mert mint már fentebb említve volt, egy Geforce FX 5900XT-ből, ami bruttó 55-60, lehet varázsolni Quadro FX 3000-t, ami a leg''brutálisabb'' profi kártya, és valami fél millióba kerülne, de nem néztem utána. Ez, már csak szvsz, megérheti.

[Szerkesztve]

Work is punishment for failing to procrastinate effectively.

Útvonal

Fórumok  »  Alaplapok, chipsetek, memóriák  »  Gép kéne munkára help! (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.