Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) SAJT


SAJT
tag

Ma délután fogok venni egy ilyet nagy valószínüséggel. Megy rendben? Epox lap ki van békülve vele?GYAKORLATI TAPASZTALATOKAT várok.

''...De a legnehezebb megmutatni, hogy mennyire vagy férfi! Ezt onnan látni, hogy meddig pisál az ember. ...'' Szőke A.-Tündérdomb

(#2) SAJT válasza SAJT (#1) üzenetére


SAJT
tag

Na, csak nekem jutott eszembe ilyen kártyát vásárolni?
A mategnap délutánból ma délelőtt lesz... asszem indítok egy topicot: Milyen 10/100-as utp-s hálókártyát vegyek br.2500-ból?:DD

''...De a legnehezebb megmutatni, hogy mennyire vagy férfi! Ezt onnan látni, hogy meddig pisál az ember. ...'' Szőke A.-Tündérdomb

(#3) klepto válasza SAJT (#2) üzenetére


klepto
addikt

Az álltalad említett lankártyát nem ismerem, de nekem eddig még semilyen Genius cuccal nem volt gondom :))
A hangkarim is Genius lett, miután az SBlive-val szívtam nagyokat, és semmivel nem rosszabb, csak nincs benne virtuáli szintetizátor. Ennyi külömbség nem rosz ugye? És arról nem is szólva, hogy ez csak 2/3 annyiba került.
A Geniusokról az a véleményem (hangkari, bill, és egerem is az), hogy van tőle jobb sokkal többért, de az árkategóriájában megálja a hejét mind időtállóságban (strapabíróságban), mind minőségben.

Ha magányosnak érzed magad, indíts el egy horror filmet és kapcsold le a villanyt. Egyből nem érzed majd magad egyedül ;)

(#4) SAJT válasza klepto (#3) üzenetére


SAJT
tag

köszönöm aválaszt! A Genius-ról hasonlókat hallottam én is. Gondolod a hálókártyájuk is ilyesmi forma lehet(''árkategóriájában megállja a helyét mind időtállóságban (strapabíróságban), mind minőségben'')

off
Még mindig tetszik az MX ?? :)) :DDD
on

''...De a legnehezebb megmutatni, hogy mennyire vagy férfi! Ezt onnan látni, hogy meddig pisál az ember. ...'' Szőke A.-Tündérdomb

(#5) klepto válasza SAJT (#4) üzenetére


klepto
addikt

Szerintem igen! Bár a hálókártyájukat nem ismerem, mert én Acorpot használok, és azzal sincs semmi bajom, de tuti, hogy a Genius is jó minőség. Én ha bármit veszek, amit ő is gyárt, inkább az ő termékeire szavazok. Vebcam, scenner, és majdan egy komolyabb 5.1-es hangfalszet (a fadobozos) amit venni tervezek tőlük. Láttam már digifényképezőt is tőlük katalógusban, de sajnos az kis hazánkban nem kapható. Ha külhonban reális áron meglátom valahol, azt is bátran megvenném, mert tuti nem lesz vele gondom. Élő példa, én erős dohányos vagyok, többször sikerült a billentyűzetre ráhamuzni, és semmi baja. A optikai egeremet csak egy fotel karfáján használom, hosszabbító kábellel, és tökéletesen műxik. Az egérkém kb. naponta kétszer landol a fotelről a földre és semmi baja. Ill. a legnagyobb baja az, hogy a közel 1 éves használat során az alján lévő márkajelző matrica teljesen lekopott.

Ha magányosnak érzed magad, indíts el egy horror filmet és kapcsold le a villanyt. Egyből nem érzed majd magad egyedül ;)

(#6) SAJT válasza klepto (#5) üzenetére


SAJT
tag

:)) Mindjárt indulok a kártyáért :DDD

''...De a legnehezebb megmutatni, hogy mennyire vagy férfi! Ezt onnan látni, hogy meddig pisál az ember. ...'' Szőke A.-Tündérdomb

(#7) klepto válasza SAJT (#4) üzenetére


klepto
addikt

Az mx-es kérdésedre lefelejtettem válaszolni :(
Nem rosz, csak a pixelelmosás hiánya ami egy kicsit elavultságát bizonyítja a kártyának. Egyébként még eddig minden működik vele. Majd nyáron veszek egy komolyabbat, ha már addigra végre sikerül munkát találni.

Ha magányosnak érzed magad, indíts el egy horror filmet és kapcsold le a villanyt. Egyből nem érzed majd magad egyedül ;)

(#8) emvy


emvy
nagyúr

Valszeg a szokásos Realtek chipes cucc. Ugyanolyan, mint bármely másik. Én óccsó hálókártya kategóriából az Edimaxot ajánlom.

while (!sleep) sheep++;

(#9) klepto válasza SAJT (#6) üzenetére


klepto
addikt

Nyugodtan :))
Gondolj bele, a Genius az egyik legrégebbi cég, ha szar cuccokat gyártana, ma már rég lemosta volna a konkurencia, hiszen sokkal több termék van, mint régen, és manapság felkapottab márkák is vannak nála, de ő még mindig tartja magát, és ez így is marad! Akinek megbízhatósá és a minőség a fontos, az megveszi. Akinem a kűlső a fontosabb és az ár nem számít, az hanyagolja.

Ha magányosnak érzed magad, indíts el egy horror filmet és kapcsold le a villanyt. Egyből nem érzed majd magad egyedül ;)

(#10) CsendPenge


CsendPenge
őstag

KTI, SMC, ST-Labs ha olcsó hálókari kell. Csak megjegyzésként: épp a napokban szívtam be a k*rva drága 3Com hálókarival Novell NetWare install alatt, ugyanis alapból bugos az összes driver, amit a 3Com oldalain találni lehet. A kártya 5x annyiba került, mint a legolcsóbb hálókari. :((

Remember the Linux, that's like a wigwam: no Windows, no Gates, just Apache inside. Two minutes of thinking can save hours of unnecessary work.

(#11) SAJT


SAJT
tag

Közelben még 1 Bestek MX-et találtam(a másik témában levő linken :DDD).
Genius vagy Bestek?

''...De a legnehezebb megmutatni, hogy mennyire vagy férfi! Ezt onnan látni, hogy meddig pisál az ember. ...'' Szőke A.-Tündérdomb

(#12) SAJT


SAJT
tag

No, a piac döntött helyettem. Elvitték a Genius-t(arra pályáztam) helyette megvettem a Bestek kártyáját. MX chipset(gyengébb a Realtech-nél) de aszongyák a bótba, hogy még vissza egyet sem vittek(a kb. 20-ból :))

''...De a legnehezebb megmutatni, hogy mennyire vagy férfi! Ezt onnan látni, hogy meddig pisál az ember. ...'' Szőke A.-Tündérdomb

(#13) SAJT válasza klepto (#7) üzenetére


SAJT
tag

:)

''...De a legnehezebb megmutatni, hogy mennyire vagy férfi! Ezt onnan látni, hogy meddig pisál az ember. ...'' Szőke A.-Tündérdomb

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.