Hirdetés

2024. május 5., vasárnap

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#91) Male válasza hcl (#90) üzenetére


Male
nagyúr

Igen, elég zavaró. Még a legelején, mivel fogalmam sem volt mi ez, kibontottam az egyik levelet (a cím stimmelt, a név nem), benne csekk, tartozás behajtás, bla bla... gondoltam naivan, hogy jelzem nekik, hogy a címzett nem itt lakik, én vagyok az egyedüli tulaj, stb... kulturáltan megírtam egy e-mailben a hivatkozási számmal, hogy már fél éve enyém a lakás, nem tudom ki ez, hová költözött, stb. Erre megfenyegettek, hogy én bűncselekményt követtem el azzal, hogy kibontottam a másnak címzett levelet, és milyen közjegyző által aláírt hivatalos dokumentumokkal bizonyítsam nekik, hogy nem itt lakik, X napon belül ezeket postázzam el, mert különben aztán paragrafus tömeg... eh, csak segíteni akartam nekik, hogy rossz helyen keresik, erre kapok tőlük egy ilyen fenyegetőző levelet. ( amúgy jogilag nem tudom mi van, ha a levélen a cím az enyém a név meg egy számomra ismeretlen emberé :F ...én jogosnak éreztem felbontani, de a fene tudja )

Kb két év után még egy másik embernek meg a bankkártyáját hozták ide ki :DDD ...mászkálhattam be vele a bankba.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.