Hirdetés

2020. január 29., szerda

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Sport, életmód, utazás, egészség  »  Formula-1 (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

• Utoljára frissítve: 2019-11-29 17:54:58

LOGOUT.hu

Formula-1

Összefoglaló kinyitása ▼

(#51151) cyberkind válasza BMW001 (#51149) üzenetére

cyberkind
(nagyúr)

Miért?
Eddig is ők kapták a legtöbbet, hiába a rossz szereplés, és tudtommal nem változik a pénz kiosztása, meg ne is változzon.

"Fly the Friendly Skies" "Take Me Home, Country Roads" "I shouted out Who killed the Kennedys?"

(#51152) VD válasza Oppenheimer (#51150) üzenetére

VD
(őstag)

Akkor tegyél fel rá sok pénzt! ;) ;]

Az AUDI az a Volkswagen ami BMW akar lenni!

(#51153) BMW001 válasza cyberkind (#51151) üzenetére

BMW001
(nagyúr)

Pedig valtozni fog, mert a tobbi csapat nem nezi ezt jo szemmel. Az idei ev utan egy kalap sz@rt nem adnek nekik.

Elado lesz a 9900K -m. Ez a mondat vajon hirdetesnek minosul?

(#51154) Oppenheimer válasza VD (#51152) üzenetére

Oppenheimer
(veterán)

Nem csinálok pénzt a megérzéseimből, mert akkor nem fognak működni. :D

(#51155) cyberkind válasza BMW001 (#51153) üzenetére

cyberkind
(nagyúr)

Így járt a többi csapat, ők is ott lehettek volna az elejétől, senki se mondta nekik hogy hagyjátok békén az F1-et, meg senki se mondta hogy ne nyerjetek semmit se ha jöttök.
Én csak ennyit mondok: F1=Ferrari

"Fly the Friendly Skies" "Take Me Home, Country Roads" "I shouted out Who killed the Kennedys?"

(#51156) Malibutomi

Malibutomi
(nagyúr)

Hamilton a kötelezöt lehozta austinban, mostmár csak be kell kocognia a második helyen.

(#51157) Motion_Blur

Motion_Blur
(félisten)

GP2 race live stream

Stavelot 2, easily full throttle into another twenty second top gear flatout section

(#51158) AmunRa válasza Malibutomi (#51156) üzenetére

AmunRa
(aktív tag)

Remélem megint eldurran az agya, és hozza az ilyenkor szokásos dolgot! :D
Rosberg előbb összekaphatta volna magát! Jövőre remélem jobb lesz.

[ Szerkesztve ]

(#51159) Malibutomi válasza AmunRa (#51158) üzenetére

Malibutomi
(nagyúr)

Melyik a szokásos dolog? Hogy versenyen megelőzi Rosberget? Az jöhet, mondjuk már a rajtnál.

(#51160) masholnap

masholnap
(senior tag)

szerintem az a jó, hogy legalább van miért várni a holnapi futamot, és nem csak egy levezető kocsikázást látunk

(#51161) AMD Power

AMD Power
(titán)

Érdekes egy futam lesz holnap. Mondjuk ha LH van esze tartja a fix 2-ik helyet és vigyáz magára és a technikára.

Xbox One X White Special + Samsung UE55NU7023KXXH 4K UHD LED + Samsung M450 2.1.

(#51162) masholnap válasza AMD Power (#51161) üzenetére

masholnap
(senior tag)

remélem, nincs esze :) kár, hogy Maldi nincs a közelben :D

(#51163) AMD Power válasza masholnap (#51162) üzenetére

AMD Power
(titán)

Ha meg nem lesz akkor meg átmegy Rosbergen. :C :K

Xbox One X White Special + Samsung UE55NU7023KXXH 4K UHD LED + Samsung M450 2.1.

(#51164) AmunRa válasza Malibutomi (#51159) üzenetére

AmunRa
(aktív tag)

Az hogy elgurul a gyógyszere! :D

(#51165) echterion válasza Malibutomi (#51148) üzenetére

echterion
(veterán)

Meglepődnék, ha ezt csinálná. Az időmérő utáni és a korábbi viselkedései alapján nem gondolom, hogy megelégedne a második hellyel. Egyszerűen nem az a típus.

Az a tény kedves kuzin, hogy a mi kis kópénk Tango-nak hívja magát a szamba országában, rögtön megvilágosítja számunkra, hogy mekkora nagy seggfej.

(#51166) masholnap válasza echterion (#51165) üzenetére

masholnap
(senior tag)

én spec azt is el tudom képzelni, hogy bevetődve kiesnek mindketten. mivel a FIA nem igazán szankcionálja a Mercin belül előforduló kétes eseteket, szerinem ezt is max versenybalesetként kezelnék

(#51167) Pandabarat válasza masholnap (#51166) üzenetére

Pandabarat
(csendes tag)

Ilyet csak Rosbergről feltételeznék, vagyis eddig tőle láttunk ilyet, viszont most nem érdeke, szóval ez nem fog bekövetkezni. Mondjuk Massa fékhibából az első kanyarban kiüthetné Nicót. ;]

(#51168) mefistofeles válasza masholnap (#51166) üzenetére

mefistofeles
(addikt)

Ha pl. az előző versenyből indulunk ki akkor (ugyan hibázott egyet Hami de idén még ki nem?) akkor tök szépen befutott Rosberg mögött. Lehet, hogy nem is tudott volna mit csinálni de bele se kezdett semmi hajmeresztőbe.
Ha tényleg érett versenyző akkor bekocog második helyen. Nincs miért erősködnie. Így is úgy is neki lesz a több futamgyőzelme, még ezért sem kell tepernie. Persze ha az autó és a tempó engedi nyilván fog próbálkozni de kockázatos dolgokba hülyeség lenne belemenni.
Nem lesz itt senki aki Rosbergnek segítsen és ezt a VB-címet csak Hami veszítheti el, Rosbergnek nem sok köze van már a történésekhez.
Persze mindez csak akkor érvényes ha tecnikai hiba nem lesz.....

Egyeseknek mindenük megvan. Öregek, csúnyák szegények és betegek. Másoknak semmi sem jut......

(#51169) cyberkind

cyberkind
(nagyúr)

Nem felelt meg az ellenőrzéseken egyik Red Bull első szárnya sem az Abu-Dhabi időmérőn, túlzottan hajlott terhelés alatt, ezért Jo Bauer FIA-ellenőr feljelentette őket a nagydíj felügyelőinél - írja Adam Cooper F1-újságíró a Twitteren.
Sebastian Vettel és Daniel Ricciardo gépe is szabálytalannak bizonyult, hamarosan kiderül, hogy döntenek az ügyben, ám a büntetés elkerülhetetlennek látszik, így akár ki is zárhatják mindkét kocsit az időmérőről.

Lel! :DDD

De a Ferrarié megfelelt. ;]

[ Szerkesztve ]

(#51170) AmunRa válasza Pandabarat (#51167) üzenetére

AmunRa
(aktív tag)

Mondjuk fékhibából Hamiltonra szakadna egy vödör szar! :D

(#51169) cyberkind: Szép búcsúja lesz akkor Vettelnek. Talán kizárni nem fogják, inkább a végéről vagy box utcából indulnak.

[ Szerkesztve ]

(#51171) BMW001 válasza cyberkind (#51169) üzenetére

BMW001
(nagyúr)

Fasza. :)) Nem orulok neki, de legalabb majd csinalnak egy kis izgalmat a felzarkozassal.

(#51172) Vyndree válasza AmunRa (#51170) üzenetére

Vyndree
(őstag)

Legalább olvasni tudnál fele olyan jól mint hülyeségeket összehordani.
Gyk.: az időmérőről zárhatják ki őket nem a futamról.

(#51173) Pandabarat válasza BMW001 (#51171) üzenetére

Pandabarat
(csendes tag)

Letolják a Caterhameket, Saubereket és talán a Lotusokat, nagyjából ennyi a felzárkózás (a FI-ra és SRT-re).

(#51174) Pandabarat válasza AmunRa (#51164) üzenetére

Pandabarat
(csendes tag)

Értelmesen nem tudsz fogalmazni?
"szokásos dolog", "elgurul a gyógyszere", "Hamiltonra szakadna egy vödör szar" ez mind téged minősít

(#51175) BMW001 válasza Pandabarat (#51173) üzenetére

BMW001
(nagyúr)

Es elkapjak a ket Ferrarit. :)) Az lesz az izgalom resze.

(#51176) kukinyo válasza cyberkind (#51169) üzenetére

kukinyo
(addikt)

4-5-6. hely környékén végeznek akkor is. Legalább lesz valami látnivaló.

(#51177) AmunRa válasza Pandabarat (#51174) üzenetére

AmunRa
(aktív tag)

:D Vagy aki nem érti, mennyire gondolom komolyan.

(#51178) Malibutomi: Te meg túl komoly. Idei futam olyan szinten hidegen hagy, hogy hihetetlen. Nem szurkolok senkinek, olyan mindegy ki nyerni meg.

[ Szerkesztve ]

(#51178) Malibutomi válasza AmunRa (#51170) üzenetére

Malibutomi
(nagyúr)

Szánalmas vagy...

(#51179) Vyndree válasza AmunRa (#51177) üzenetére

Vyndree
(őstag)

Attól jött ki az igazi éned, mert hidegen hagy? Csináld csak, saját magad járatod.

(#51180) Motion_Blur

Motion_Blur
(félisten)

Mattiacci:

"Azért választottuk Vettelt, mert egy fiatal és motivált versenyzőre volt szükségünk. Magával hozza a Red Bullnál szerzett nagy tapasztalatát, és a lelkesedésére szükség van a nehéz helyzetekben, amelyek ránk várnak."

Alonso:

"Olvastam a nyilatkozatát. Ha ezzel arra célzott, hogy nem voltam elég motivált, csak annyit mondhatok: talán túl későn érkezett a Ferrarihoz. Csak pár hónapja van itt velünk, így nem láthatta, mennyit szenvedtem öt éven át. Nos… Persze akkor nem voltam olyan öreg, amikor Monzában és még utána is próbálta elérni, hogy hosszabbítsuk meg a szerződésemet. Sok találkozó volt, még az utolsó pillanatokban is sokszor hívott telefonon, és még mindig megvannak az e-mailek, amiket nekem küldött. Talán akkor még nem voltam túl öreg, de ha már meghoztam a döntésemet, akkor már mindenképpen kellett egy másik versenyzőt találnia…"

Stavelot 2, easily full throttle into another twenty second top gear flatout section

(#51181) cyberkind válasza Motion_Blur (#51180) üzenetére

cyberkind
(nagyúr)

Hülye ez a Mattiaci, már nem is tudom hogy a drága Stefano vagy ő a cikibb. :U

[ Szerkesztve ]

(#51182) Motion_Blur válasza cyberkind (#51181) üzenetére

Motion_Blur
(félisten)

Nem hinném hogy Mattiacci ezzel üzenni akart bármit is Alonsonak.
Szerintem utóbbi reagálta túl, valszeg a feszült helyzet miatt.

(#51183) AmunRa válasza Vyndree (#51179) üzenetére

AmunRa
(aktív tag)

Igazi én? Ennyire nem utálom Hamiltont. :) Kicsivel jobban kedvelem Rosberget. Jobban tetszik a stílusa. Nekem a fuxkirakó, fülbevaló nem jön be. Tehetséges pilóta Hami, de a stílusát nem szeretem, mit ahogy ti sem az enyémet!
Túl komolyan vesztek mindent. Ha megnézed nem személyeskedtem senkivel. Nem is fogok, mondhatok rám bármit.

(#51184) cyberkind

cyberkind
(nagyúr)

Na a Red Bullok kizárva.

(#51182) Motion_Blur
Oké, de az is tény hogy Mattiaci hülyeséget beszélt, mert ő is nagyon hosszabbítani akart, most meg már örülne ha Alo elhúzna.

[ Szerkesztve ]

(#51185) AmunRa válasza cyberkind (#51184) üzenetére

AmunRa
(aktív tag)

Hol olvastad a kizárást?

#51186 Jogos a bünti. Pont az előbb néztem a TS oldalát és nem találtam a hírt! :)

[ Szerkesztve ]

(#51186) cyberkind válasza AmunRa (#51185) üzenetére

cyberkind
(nagyúr)

[link]

[link]

(#51187) Motion_Blur

Motion_Blur
(félisten)

Norbi interjú: [link]

f1lájvos gyökerektől most tekintsünk el :))

(#51188) kukinyo válasza cyberkind (#51186) üzenetére

kukinyo
(addikt)

A csapatversenybe nem szól bele.Gyanítom hogy pont lesz@rják.

(#51189) kisza25 válasza Pandabarat (#51167) üzenetére

kisza25
(félisten)
LOGOUT blog

vagy inkább Hamit ;] győzzön a jobb, de Hamilton lesz VB akkor azért ne érje be a 2. hellyel küzdjön szépen érte

[ Szerkesztve ]

(#51190) Viktor77 válasza cyberkind (#51184) üzenetére

Viktor77
(félisten)

Remélem így Alonsonak meg lesz a 4. hely.

Some people move on, but not us ... not us

(#51191) cyberkind válasza Viktor77 (#51190) üzenetére

cyberkind
(nagyúr)

Nem tudom, most az összes Merci motoros kocsi nagyon jó, ami alaphangon 6 kocsi.

(#51192) HERR Z válasza Viktor77 (#51190) üzenetére

HERR Z
(veterán)

ahhoz bottasnak eléggé el kell valamit balfaszkodnia:-)
ő a reális esélyes

(#51193) gbors válasza Motion_Blur (#51180) üzenetére

gbors
(nagyúr)

régen láttam már ennyire ostoba nyilatkozatot Alonso-tól :( szerintem amit Mattiacci mondott, az a szavak szintjén teljesen korrekt - neki abban a kontextusban kellett gondolkodnia, hogy új pilótát kell keresni, mivel Alonso menni akart (amit saját maga is fennen hangoztat két mondattal később, best-of-tökönszúrom-a-saját-érvelésem stílusban). ha pedig új pilótát kell keresni, akkor bizony a fiatalság, a motiváció és a tapasztalat kombinációja komoly erény, akár tetszik ez Fernandonak, akár nem. nyilván nem tudom biztosan állítani, hogy Mattiacci részéről nem volt célzatosság a nyilatkozatban, de az, hogy Alonso ezt ennyire magára vette, az leginkább csak azt bizonyítja, hogy irdatlanul egocentrikus, és rendesen meg van keseredve. az utóbbit remélhetőleg kiheveri a télen :)

[ Szerkesztve ]

"We were somewhere around Barstow, on the edge of the desert, when the drugs began to take hold."

(#51194) -Mike-

-Mike-
(addikt)

A holnapi futam már le van kenve játszva

(#51195) AmunRa válasza -Mike- (#51194) üzenetére

AmunRa
(aktív tag)

Nem hinném! :) Technikai sportnál ilyet kijelenteni nem lehet. Ha elromlik a Hami autója akkor majd az lesz a duma, hogy Lauda megnyomta a gombot?

(#51196) JJános válasza HERR Z (#51192) üzenetére

JJános
(addikt)

+1! :)

Aki a meleget szereti hóember nem lehet.

(#51197) Malachi válasza -Mike- (#51194) üzenetére

Malachi
(addikt)

Börni ölel = instant VB cím. :D Vettelt is ölelgette négy évig, most Hami a soros.

(#51198) ricsi8800gt

ricsi8800gt
(addikt)

nem lesz itt semmi fék hiba meg ilyesmi.Rajt után a hosszu egyenesbe le tolja Nicot azt ennyi.h ameg nem akkor autozik egyet a 2.helyért.

[ Szerkesztve ]

Opel Astra H Caravan 2007 Z16XER,Yamaha Yz450f 2007

(#51199) echterion válasza masholnap (#51166) üzenetére

echterion
(veterán)

Hamiltonról ezt nem tudom elképzelni. Nem kedvelem, de az ilyen távol áll tőle.

Az a tény kedves kuzin, hogy a mi kis kópénk Tango-nak hívja magát a szamba országában, rögtön megvilágosítja számunkra, hogy mekkora nagy seggfej.

(#51200) Motion_Blur

Motion_Blur
(félisten)

Kimi Raikkonen and Fernando Alonso dare the world's fastest rollercoaster

:DDD

Útvonal

Fórumok  »  Sport, életmód, utazás, egészség  »  Formula-1 (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2020 PROHARDVER Informatikai Kft.