Hirdetés

Keresés

Aktív témák

  • tildy

    nagyúr

    válasz Agyzuzo #3686 üzenetére

    HA ugratsz ha nem... Ez azért messze megsérti a az alapelveket. (arról nem is beszélve, hogy kihasználod a mérleg hiszékenységét, hogy mindent komolyan vesz. Elég g.ci módon járatsz le, már bocs)

    De még mindig nem olvasol: Neked lehet a zöld teától hasmenésed lesz, de akkor kicsit mást értünk hasmenésen, mugyanis én a lágy hígat.. Márpedig az enyém csak akkor olyan, ha beteg vagyok.

    Ja ma be akartam menni a westendben az ützletbe , megnézni amgamnak azt a whey prot, meg reménykedtem benne , hogy esetleg téged is ott talállak, és akkor végre szembesülhetek élyen tisztelt tudásoddal, de sajnos a westend információs tábláin egy kuma normáluis eligazítást sem láttam (talán mert siettem) , hogy hova mehetnék.

    [Szerkesztve]

    "Tartsd magad távol azoktól, akik le akarják törni az ambíciódat! A "kis" emberek mindig ezt teszik, de a nagyok éreztetik veled, hogy te is naggyá válhatsz" - Mark Twain

  • Sianis

    addikt

    válasz Agyzuzo #3686 üzenetére

    Huh ma voltam konditeremben! Hát igencsak izzadtam, főleg a bicepsz gyakorlatokon, úgy tűnik van még mit erősíteni. Viszont megint megerősödtem abban a hitzemben, hogy rendesek a srácok, mert én egy giliszta hájpacni vagyok, a nagy izomkolosszusok meg kivárják a sorukat egy gépnél, és nem nézlek le, pedig lenne rá okuk is akár, habár ők is így kezdték el. Szóval most belehúzok a testépítésbe, diéta meg kicsit finomabbra véve, mert izomfejlesztés jön...

  • Grafiqs

    őstag

    válasz Agyzuzo #3686 üzenetére

    Megkérlek, hogy a viccnek szánt sértő megjegyzéseid mellőzd, mert nem mindenki jelen esetben Tildy nem tekinti viccnek.

    Tildy: Téged is megkérlek, hogy ne kötöszködj. Tudom, értem ezek a megjegyzések sértőek számodra mert nem kezeled viccként őket. Illetve egy kicsit nehezen értetek szót, de nyugi, ne vegyél mindent személyes sértésnek.

    És még mindig nem fogja, vagy nem akarja felfogni. Hihetetlen. A Föld tényleg a Naprendszer elmegyógyintézete lenne?! by Bon3ss

Aktív témák

Hirdetés