Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Nimrod


Nimrod
addikt

Nagy csönd után újra itt vagyok, limitált példányszámban.
Fogalmam sincs, hogy jó helyre tettem-e ezt a topicot, de dobja rám az első követ a télapó. :P
Hamarosan kifutnak a machinima projectjeim, ha a garanciális ügyintézés is úgy akarja, akkor még talán az idén. Utána áttérek az amatőr filmezésre, mindenki nagy bánatára.
A felállás a következő. Két film van tervbe véve, valamikor jövő nyáron, de ha az idő is úgy akarja, akkor már jövő tavasszal, tehát nem is annyira távol. Már most leszögezem, hogy amatőr film, nincs zsé, csak fém. A felvételeket vélhetően egy-két nap alatt meg lehet csinálni, utána eltűnök és magamat ismerve még aznap már körbe is dobom a kész mű linkjét. Mivel az egyik szereplő (hímnemű és nem én) mindkét filmben PH!-s lesz, ezért gondoltam, hogy megpróbálom innen összeszedni a szereplőket. Nem azt kérem, hogy érjél rá ekkor és ekkor fél év múlva, csak annyit, hogy vélhetően ki lenne benne.
Ahogy mondtam két filmről lenne szó, a forgatókönyveken még nagyban dolgozom, de az első az nagyjából már tiszta. Az elég hamar le fog szerintem tisztulni, hogy mi az ami megoldható és mi az ami nem, szvsz vagy ötvenszer még át fogom írni a forgatókönyveket, de ez nem zavar. Lássuk akkor.
Első film, komédia.
Ami/aki kellene:
- két fiatal lány (szerepük szerint rajongók lesznek)
- nem harapós, kisméretű kutya és lehetőség szerint annak gazdija, aki jó, ha nőnemű (a kutya neme tökmindegy, csak ne harapja meg a fél stábot)
- valami nyugodt helyszín a felvételekhez Budapesten vagy annak környékén, kertes házas övezet.
Most egyelőre ennyi erről.
Második film, akciófilm/dráma.
Na ez lesz az, amit még pár százszor át fogok írni. :DDD
Ami világos, hogy kell(ene):
- női szereplő a férfi főszereplő mellé (kex nincs és az én filmemben sosem lesz, viszont - kényes kérdés - csókjelenet elképzelhető, mivel boldog házasságban kéne lennie a két szereplőnek)
- öltönyös férfi, ebből kéne vagy 6 darab
- még egy női szereplő.

Nagyjából ennyi, várom a javaslatokat és a féltéglákat. :)

(#2) Thrawn válasza Nimrod (#1) üzenetére


Thrawn
félisten

Welcome back! :)

ps.: lámpalázas vagyok kamera előtt, szóval ezt kihagynám :B

Different songs for different moods. łłł DIII Thrawn#2856 łłł Look! More hidden footprints! łłł D4BAD łłł WoT: s_thrawn łłł

(#3) Whaskes


Whaskes
senior tag

én öltönyös ffi akarok lenni. :DDD

|87 104 97 83 107 101 83| "Itt nincs rasszizmus, de igény lenne rá!" [muszály, egyenlőre, helység, szallag] Az ön bankkártyáját az ATM elnyelte, tájékoztassuk a Microsoftot a felmerülő problémáról?

(#4) Nimrod válasza Whaskes (#3) üzenetére


Nimrod
addikt

Hozol öltönyt és lehetsz. :DDD

(#5) Whaskes válasza Nimrod (#4) üzenetére


Whaskes
senior tag

gázsinak megeglégszek néhány sörrel.

|87 104 97 83 107 101 83| "Itt nincs rasszizmus, de igény lenne rá!" [muszály, egyenlőre, helység, szallag] Az ön bankkártyáját az ATM elnyelte, tájékoztassuk a Microsoftot a felmerülő problémáról?

(#6) neduddki válasza Nimrod (#1) üzenetére


neduddki
nagyúr

HI!

Az akciofilmbe nem kell egy profi bergyilkos aki a nyaktoreseket hanghatassal egyutt hihetlen profin vegzi el???:- )))

udv

neduddki

p.s. bocs....:- )

mod: na jo komedibanis lehet szo a nyakakrol:- )

most is bocs :- )

[ Szerkesztve ]

https://facebook.com/bestwax.eu, mailto: bestwax.eu@gmail.com hamarosan: www.bestwax.eu a lustasag fel egesseg, en tejjesen egesseges akarok lenni

(#7) Thrawn válasza Nimrod (#4) üzenetére


Thrawn
félisten

Kamerázásért már remélem gömbszörp jár :D
Ha nem akkor marad az öltöny :)

Different songs for different moods. łłł DIII Thrawn#2856 łłł Look! More hidden footprints! łłł D4BAD łłł WoT: s_thrawn łłł

(#8) Whaskes válasza Thrawn (#7) üzenetére


Whaskes
senior tag

ha a kameráért gömbszörpöt osztogatnak, akkor verekedünk érte Thrawn. :C

|87 104 97 83 107 101 83| "Itt nincs rasszizmus, de igény lenne rá!" [muszály, egyenlőre, helység, szallag] Az ön bankkártyáját az ATM elnyelte, tájékoztassuk a Microsoftot a felmerülő problémáról?

(#9) Nimrod válasza neduddki (#6) üzenetére


Nimrod
addikt

Csak úgy közlöm, hogy innen a fórumról megvan már a bérgyilkos, aki mellesleg baltás gyilkost fog alakítani.

Bocs. :DDD

ui.: jó, hogy mondod! Balta is kell a második filmhez! :))

(#10) Nimrod válasza Whaskes (#8) üzenetére


Nimrod
addikt

Én meg felveszem az egészet. :))

(#11) neduddki válasza Nimrod (#9) üzenetére


neduddki
nagyúr

HI!

Egy balta sosem ojjan szip mint egy nyakropi hidd el nekem!:- )

udv

neduddki

p.s. csak a szoakso: bocs...: - )

mod: KrenAtesz: a Te nyakad is kitekrem!: - )

[ Szerkesztve ]

https://facebook.com/bestwax.eu, mailto: bestwax.eu@gmail.com hamarosan: www.bestwax.eu a lustasag fel egesseg, en tejjesen egesseges akarok lenni

(#12) KrAt


KrAt
veterán

Monddki a nevem nyugodtan :DD

(#13) Nimrod válasza neduddki (#11) üzenetére


Nimrod
addikt

Meg ne öld a főszereplőt, mert kereshetem a Necronomikont. :))

(#14) Whaskes válasza neduddki (#11) üzenetére


Whaskes
senior tag

azert a fejsze hatasosabb lenne.

|87 104 97 83 107 101 83| "Itt nincs rasszizmus, de igény lenne rá!" [muszály, egyenlőre, helység, szallag] Az ön bankkártyáját az ATM elnyelte, tájékoztassuk a Microsoftot a felmerülő problémáról?

(#15) Thrawn válasza Nimrod (#9) üzenetére


Thrawn
félisten

Balta helyett javasolnám a fűrészt ;]

Whaskes: inkább adok egy kis gömbszörpöt, nem szeretném ha anélkül maradnál :D

neduddki: kezdek parázni :U

[ Szerkesztve ]

Different songs for different moods. łłł DIII Thrawn#2856 łłł Look! More hidden footprints! łłł D4BAD łłł WoT: s_thrawn łłł

(#16) Whaskes válasza Nimrod (#13) üzenetére


Whaskes
senior tag

ohh, gonosz halottak 3? :D

|87 104 97 83 107 101 83| "Itt nincs rasszizmus, de igény lenne rá!" [muszály, egyenlőre, helység, szallag] Az ön bankkártyáját az ATM elnyelte, tájékoztassuk a Microsoftot a felmerülő problémáról?

(#17) Nimrod


Nimrod
addikt

Jelenlegi felállás.
Első film:
Egyik főszereplő Atesz, másik én.
Második film:
Baltás gyilkos, Atesz.
Egyik halott, Tildy.

Mindkét film:
Kamera, kuka... izé... Thrawn :D ;)

Alakul ez. Ha elkészül én nyugdíjba megyek. :DDD

(#18) Nimrod válasza Thrawn (#15) üzenetére


Nimrod
addikt

Hogy a fenébe szedjen elő egy fűrészt a párna alól? :DDD

Egyébként valaki hajlandó Jackie Chant csinálni Ateszból jövő nyárra?

[ Szerkesztve ]

(#19) Nimrod válasza Whaskes (#16) üzenetére


Nimrod
addikt

Az eredeti tervek között még horror volt, de aztán letettem róla, mert nem volt jó ötletem, (nagyon) pocsék filmet meg nem akarok csinálni. :U

(#20) Whaskes válasza Nimrod (#17) üzenetére


Whaskes
senior tag

és az öltönyös embrkék.? :DDD

|87 104 97 83 107 101 83| "Itt nincs rasszizmus, de igény lenne rá!" [muszály, egyenlőre, helység, szallag] Az ön bankkártyáját az ATM elnyelte, tájékoztassuk a Microsoftot a felmerülő problémáról?

(#21) Whaskes válasza Nimrod (#18) üzenetére


Whaskes
senior tag

beszélj esmeinnel, ő képes rá. baltával próbált elfűrészelni egy kb 15cm átmérőjű fát.

[ Szerkesztve ]

|87 104 97 83 107 101 83| "Itt nincs rasszizmus, de igény lenne rá!" [muszály, egyenlőre, helység, szallag] Az ön bankkártyáját az ATM elnyelte, tájékoztassuk a Microsoftot a felmerülő problémáról?

(#22) Thrawn válasza Nimrod (#17) üzenetére


Thrawn
félisten

És aki a végén mindenkinek eltöri a nyakát és besöpri az Oscar díjakat: neduddki

Jajj már, nehogy egy nyamvadt fűrészen meg egy párnán bukjon meg :) Vagy nagy párna kell, vagy kis fűrész.

#21: Mekkora ötlet és micsoda szereplő lenne! :))

[ Szerkesztve ]

Different songs for different moods. łłł DIII Thrawn#2856 łłł Look! More hidden footprints! łłł D4BAD łłł WoT: s_thrawn łłł

(#23) Nimrod válasza Whaskes (#20) üzenetére


Nimrod
addikt

Hatnak képzeled magad? :))
Több kell ide kérem, egy nem elég.
ui.: égből lehulló vascső viszont nem kell.

(#24) Whaskes válasza Nimrod (#23) üzenetére


Whaskes
senior tag

hááát, ha hatnak nem is, de 2 thrawnt kiteszek. :D

esetleg autós lövöldözős jelenetek? nagyon jó cabrioval tudok szolgálni, 0-100-ra kb 15-20mp között gyorsul :D

[ Szerkesztve ]

|87 104 97 83 107 101 83| "Itt nincs rasszizmus, de igény lenne rá!" [muszály, egyenlőre, helység, szallag] Az ön bankkártyáját az ATM elnyelte, tájékoztassuk a Microsoftot a felmerülő problémáról?

(#25) neduddki válasza Nimrod (#18) üzenetére


neduddki
nagyúr

HI!

Gyuvo nyari raersz gyakrolni!!!:- )))

udv

neduddki

mod: tan nem egy keretes furesz lenne az igazi:- )))

mod: addgi kell ropogtatni amig ra nem hasonlit?? VALLALOM!!!:- )))

[ Szerkesztve ]

https://facebook.com/bestwax.eu, mailto: bestwax.eu@gmail.com hamarosan: www.bestwax.eu a lustasag fel egesseg, en tejjesen egesseges akarok lenni

(#26) KrAt válasza Nimrod (#18) üzenetére


KrAt
veterán

Na menj a .... :D

(#27) Nimrod válasza Thrawn (#22) üzenetére


Nimrod
addikt

Namost valahogy túl is kéne élni azt a forgatást, nem? :U

(#28) Whaskes válasza Nimrod (#27) üzenetére


Whaskes
senior tag

Spielberg sajnos túlszokta élni a forgatásokat, pedig Ő olyan mint winner_hun, mindenbe bele ér az orra.

|87 104 97 83 107 101 83| "Itt nincs rasszizmus, de igény lenne rá!" [muszály, egyenlőre, helység, szallag] Az ön bankkártyáját az ATM elnyelte, tájékoztassuk a Microsoftot a felmerülő problémáról?

(#29) Thrawn válasza Nimrod (#27) üzenetére


Thrawn
félisten

Akkor legyen nagy párna :U

Different songs for different moods. łłł DIII Thrawn#2856 łłł Look! More hidden footprints! łłł D4BAD łłł WoT: s_thrawn łłł

(#30) KrAt válasza Whaskes (#28) üzenetére


KrAt
veterán

:D:D:D

(#31) neduddki válasza Nimrod (#27) üzenetére


neduddki
nagyúr

HI!

HA en vigyazok a baltara es a fureszre akkor bisztosak lehteek az eredmenyben!:- )

udv

neduddki

https://facebook.com/bestwax.eu, mailto: bestwax.eu@gmail.com hamarosan: www.bestwax.eu a lustasag fel egesseg, en tejjesen egesseges akarok lenni

(#32) Nimrod válasza neduddki (#25) üzenetére


Nimrod
addikt

Nem, csak úgy kéne mozognia. :))

Szolg. közlemény: a rendező (én) haldoklik a röhögéstől.

Sok lesz itt a férfi, női szereplő is kéne azokba a filmekbe. Atesz meg majd válogat. :DDD

[ Szerkesztve ]

(#33) Whaskes válasza Nimrod (#32) üzenetére


Whaskes
senior tag

de legalább pörög a topic. esmeint feltétlenül próbáld beszervezni. és a hangya fasza is elő lesz véve a filmen?

beöltöztetjük thrawnt nőnek. transzfesztita is kell egy mai filmbe. elvárják a nézők. manapság ha nem vagy buzi az nem menő wazze.

[ Szerkesztve ]

|87 104 97 83 107 101 83| "Itt nincs rasszizmus, de igény lenne rá!" [muszály, egyenlőre, helység, szallag] Az ön bankkártyáját az ATM elnyelte, tájékoztassuk a Microsoftot a felmerülő problémáról?

(#34) Nimrod válasza Whaskes (#33) üzenetére


Nimrod
addikt

Ha Atesz kihullik, akkor megvan a beugró. :DD

(#35) KrAt válasza Nimrod (#34) üzenetére


KrAt
veterán

Elpusztíthatatlan vagyok :D

(#36) Thrawn válasza Nimrod (#34) üzenetére


Thrawn
félisten

Na ezt felejtsétek el :(((
Ki kamerázna akkor? :U :DDD

#38: meg van egy csini rózsaszín szemüvege is, szerintem legyen ő a transzvesztita :U

[ Szerkesztve ]

Different songs for different moods. łłł DIII Thrawn#2856 łłł Look! More hidden footprints! łłł D4BAD łłł WoT: s_thrawn łłł

(#37) KrAt válasza Thrawn (#36) üzenetére


KrAt
veterán

Én :D

(#38) Whaskes válasza KrAt (#35) üzenetére


Whaskes
senior tag

beszéld meg eqmontoyaval, ő az eltörhetetlent is eltöri, az elpusztíthatatlant is elpusztítja és ami nem utolsó dolog, eltöri egy pók gerincét is. miután eltörte a nyakát persze.

[ Szerkesztve ]

|87 104 97 83 107 101 83| "Itt nincs rasszizmus, de igény lenne rá!" [muszály, egyenlőre, helység, szallag] Az ön bankkártyáját az ATM elnyelte, tájékoztassuk a Microsoftot a felmerülő problémáról?

(#39) Nimrod válasza KrAt (#37) üzenetére


Nimrod
addikt

Nem, te lenni kamera előtt és nem mögött. :P

(#40) Whaskes


Whaskes
senior tag

egyébként, egyszer szerepeltem egy filmben. azt is a bíróságon bizonyítékként használták.

olcsó költségvetésű film. kamerás mobilokkal vesszük fel?

[ Szerkesztve ]

|87 104 97 83 107 101 83| "Itt nincs rasszizmus, de igény lenne rá!" [muszály, egyenlőre, helység, szallag] Az ön bankkártyáját az ATM elnyelte, tájékoztassuk a Microsoftot a felmerülő problémáról?

(#41) neduddki válasza Whaskes (#33) üzenetére


neduddki
nagyúr

HI!

Mit akarsz Volkovy-tol???:- )))

udv

neduddki

https://facebook.com/bestwax.eu, mailto: bestwax.eu@gmail.com hamarosan: www.bestwax.eu a lustasag fel egesseg, en tejjesen egesseges akarok lenni

(#42) Nimrod válasza Whaskes (#40) üzenetére


Nimrod
addikt

Na azért annyira nem olcsó. :)
Nem akarod Ateszt kivégezni? Persze csak ha rádfér az öltöny. :DDD

(#43) neduddki válasza KrAt (#35) üzenetére


neduddki
nagyúr

HI!

Te csak hiszed , madj a kezem alatt meglatod!:- )

udv

neduddki

https://facebook.com/bestwax.eu, mailto: bestwax.eu@gmail.com hamarosan: www.bestwax.eu a lustasag fel egesseg, en tejjesen egesseges akarok lenni

(#44) Nimrod válasza neduddki (#41) üzenetére


Nimrod
addikt

Mondom nincs szex (annyi)! :))

(#45) Whaskes válasza neduddki (#41) üzenetére


Whaskes
senior tag

hoppá, télleg, az meg hangya. nembaj, ha láttad volna azt a videot, ahol ezt a dolgot esmein kifejti.....:)

|87 104 97 83 107 101 83| "Itt nincs rasszizmus, de igény lenne rá!" [muszály, egyenlőre, helység, szallag] Az ön bankkártyáját az ATM elnyelte, tájékoztassuk a Microsoftot a felmerülő problémáról?

(#46) neduddki válasza Nimrod (#44) üzenetére


neduddki
nagyúr

HI!

hat kecsegteln, hogy szoktak a kezem aatt sikitozni ers nyogni, de tarttok toe nem a kejtol:- )))

udv

neduddki

mod: vagy ha igen az mar regn kimerit az S/M-et:- )

[ Szerkesztve ]

https://facebook.com/bestwax.eu, mailto: bestwax.eu@gmail.com hamarosan: www.bestwax.eu a lustasag fel egesseg, en tejjesen egesseges akarok lenni

(#47) sanyixXx válasza Nimrod (#1) üzenetére


sanyixXx
senior tag

vágásban, operatőrködésben szívesen segítek. nyugodt kertesházas környezetnek pedig budörsöt javaslom. megannyi filmünk sikeres színhelye :DDD

Rumot minden pohárba! | https://rumnagykovet.hu/

(#48) Whaskes


Whaskes
senior tag

thrawn, hozhatnad az aranyembert, tudod, azt a külföldit.

|87 104 97 83 107 101 83| "Itt nincs rasszizmus, de igény lenne rá!" [muszály, egyenlőre, helység, szallag] Az ön bankkártyáját az ATM elnyelte, tájékoztassuk a Microsoftot a felmerülő problémáról?

(#49) Nimrod válasza neduddki (#46) üzenetére


Nimrod
addikt

Dehogy meríti ki, de Gor filmet többet nem csinálok, gore meg nincs a tervek között. :DDD

(#50) Nimrod válasza sanyixXx (#47) üzenetére


Nimrod
addikt

Köszi, de a vágómunkát nem adom ki a kezeim közül. :)
Viszont az első filmhez operatőr jól jön, mivel jómagam is a kamera előtt leszek.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.