Hirdetés

2024. április 28., vasárnap

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Busterftw


Busterftw
veterán

Radeon VII vibez: :K

(#2) fatpingvin


fatpingvin
őstag

eddig a legelső olyan megoldás amit láttam az RGB agybaj nyomokban értelmes felhasználására. bár nem tudom egy zárt gépházban mennyi értelme van annak amit egy desktop widget is tökéletesen el tud látni.

A tipikus munkafolyamat legjobb tesztszimulációja a tipikus munkafolyamat. A "napi anti-corporate hsz"-ok felelőse :)

(#3) CJ4567 válasza fatpingvin (#2) üzenetére


CJ4567
veterán

Zárt gépházban nem sok (amúgy játék közben ott van erre az MSI AB, HWInfo64 + RTSS, vagy a gyártó saját overlay-e), de egy mesh, vagy üveg oldallapos házban már nem akkora hülyeség.

No Sana No Life

(#4) fatpingvin válasza CJ4567 (#3) üzenetére


fatpingvin
őstag

kérdés miért használna bárki üveget egy védőburkolat készítéséhez... törékeny és nem EMI árnyékoló. a meshen meg átmegy a por :DDD

A tipikus munkafolyamat legjobb tesztszimulációja a tipikus munkafolyamat. A "napi anti-corporate hsz"-ok felelőse :)

(#5) CJ4567 válasza fatpingvin (#4) üzenetére


CJ4567
veterán

Inkább takarítom gyakrabban a gépem, de szellőzzön ;] Az edzett üveggel meg nincs gond, ha nem ütöd a gépházad oldalát, nem dobálod a géped, stb... :DDD

No Sana No Life

(#6) Busterftw válasza fatpingvin (#4) üzenetére


Busterftw
veterán

Attol fugg milyen mesh, a jobbak megfogjak a port.
A Phanteks G500A-n peldaul a mesh front panel maga a porszuro.
Es mukodik, mert nekem fekete modell van es ket hetente meglatszik a por az elejen, a 3 intake fan elott, belul viszont nincs semmi.

RGB-t pedig lehet jol is hasznalni, helyi forumtars kepei.

(#7) fatpingvin válasza CJ4567 (#5) üzenetére


fatpingvin
őstag

nekem egy rack házam van, elején a nyitható ajtókba raktam microfiltert, így értelmesen szellőzik és csak ritkán kell kifújni, pedig ebek mellett a földön van gyakorlatilag.

Busterftw: értem hogy van akinek ez tetszik, nekem felesleges fényjáték. van RGB mood lightom, de nem a komputerben hanem külön, custom AV responsive vezérléssel a gyári mellett.

A tipikus munkafolyamat legjobb tesztszimulációja a tipikus munkafolyamat. A "napi anti-corporate hsz"-ok felelőse :)

(#8) Predatorr


Predatorr
őstag

Hát az én 4080-am már rég állítható hőjelzésre, tetszés szerinti 4 szín kombinációjában, de az istennek sem akar nagyon felmelegedni. :D A(z üveg)házventijeimet is hőjelzésre állítottam, de az alaplap csak 3-at kezel. Nekem erre jó az rgb. Jó, lapot mondjuk zenevezérlesűre is lehet állítani, a VGA-t nem. :(((

"Amely probléma nem megoldható, azt meg kell szüntetni."

(#9) nexplo válasza fatpingvin (#2) üzenetére


nexplo
őstag

Sok kártyán alkalmazták ezt a "hő kijelzést" csak az a baj hogy ha van egy szolid pl kék konfigod, abban furán fest egy zöld vagy narancs rgb kártya :)

Zavard össze a világot: mosolyogj hétfőn! :)

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.