Hirdetés

2024. május 3., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  OS, alkalmazások  »  F-Secure Internet Security 2010 (téma lezárva)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2022-04-20 18:42:54

LOGOUT.hu

Ez a topik le lett zárva, a következő topikban lehet feltenni a kérdéseket: F-Secure termékek

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#1) iNfAntRy


iNfAntRy
senior tag

Sziasztok. Nyitok egy témát ennek a programnak. Nemrégóta használom, szerintem nem rossz, viszont van egy kérdésem azokhoz akik esetleg régebb óta használják.
Az, hogy elvileg nem jelez egyszerre a program ha belépek egy oldalra hanem elöször csak azt irja ki hogy ezt a helyet még nem elemeztük, és van mikor fél percbe telt hogy kiirta: ez a hely biztonságos. Ez mindig igy van? Mi van ha olyan oldalra megyek ami vírusos, és csak későn jelez? Mire kiirná már megfertődőhet a gépem nem?

köszi a segitséget.

Galaxy Tab 4, Galaxy A20e, Galaxy S20FE

(#2) eddy15 válasza iNfAntRy (#1) üzenetére


eddy15
tag

Szia!

Én csak rövid ideig használtam a progit. Nekem azonnal kiírta, hogy tiszta vagy nem az oldal. Egyébként, meg ha vmi az oldalról támadna, akkor azt a program tűzfala vagy állandó védelme jelezné. Ez nem biztos, de sztem így van.

Üdv: eddy15

(#3) iNfAntRy válasza eddy15 (#2) üzenetére


iNfAntRy
senior tag

Köszi a választ. Amúgy nekem is ezt teszi mostanában. Van, hogy ha belépek egy oldalra akkor egyből ott van a kiirás, de van mikor nincs. Na nem baj, a deep guard valóban jelez ha a gépet próbálná fertőzni.
Amúgy tetszik, főleg a behaviour blocking funkciója.

Galaxy Tab 4, Galaxy A20e, Galaxy S20FE

(#4) BigManus


BigManus
addikt

Mostanában nagyon kihalt ez a topic.
Senki nem használja a programot?

Nem a győzelem a részvétel hanem a fontos...

Útvonal

Fórumok  »  OS, alkalmazások  »  F-Secure Internet Security 2010 (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.