Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Egyéb  »  Ezt látta valaki? (téma lezárva)

Hozzászólások

(#1) gesuz


gesuz
senior tag

[L]http://index.hu/politika/bulvar/farttax0620/[/L]

Kötelemfakasztó - A könyvek legnagyobb hibája, hogy nincs bennük CTRL+F. ''Or do something that's never been done''

(#2) .:ADAM:.


.:ADAM:.
aktív tag

Nem semmi. A vicc, hogy most hallottam valahol, hogy a tehenek által termelt metángázt energia termelésre fogják használni. Ha jól emlékszem egy farm akár több kW energiát is képes termelni.:)

.:tweaKntuniNg.tk:.

(#3) Atom


Atom
aktív tag

lol.
Remélem az emberekre nem találják ki :)

Konfig: Már nincs

(#4) Tapsi válasza gesuz (#1) üzenetére


Tapsi
addikt

Ez durva.:DDD

(#5) Pötyi válasza .:ADAM:. (#2) üzenetére


Pötyi
őstag

Az szomoru, hogy csak most hallod... Egy körülbelül 1984-es IPM magazin Tudomány-technika rovatában már réges-rég kicsontozták ezt a témát átol zetig. Felfogni a tehenyek által felböfögött metánt és fűteni vele... Illetve az a szomorú, hogy csak most kezdik hasznosítani...

Vagy az is lehet, hogy csak elővettek egy régi cikket, amikor nem tudnak már miről írni, leporolgatják, és ha hiányzik az újságból még egy negyed oldal, akkor oda beilleszitk - remélve, hogy senki nem emlékszik rá. :D (Nincs új a nap alatt...)

QNX is cool!

(#6) .:ADAM:. válasza Pötyi (#5) üzenetére


.:ADAM:.
aktív tag

Okés mondom csak fél füllel halottam nem tudom már mikori a dolog, lehet hogy egy IPM magazin visszatekintés volt a TV-ben aztán pont odafigyeltem.:D

.:tweaKntuniNg.tk:.

(#7) tozso


tozso
tag

Hát ha hasznosítasni tudják azokat a gázokat és az úgy keletkezett jövedelmet adóztatják akkor talán rendben van.

De azért kiváncsi lennék hogy hogy fogják megállapítani az adó mértékét? Mennyit termel gy állat, ezt ki fogja lemérni? Hát nem egy álom melo.

Ha minden kötél szakad akkor ne félj az akasztófától.

(#8) L3zl13 válasza gesuz (#1) üzenetére


L3zl13
nagyúr

Hehe, pont a múltkor láttam egy részt a South Parkból, ahol szintén a bélgázok és az üvegházhatás kapcsolatát ''feszegették''. :))

Aki hülye, haljon meg!

(#9) Zsef


Zsef
tag

Hehe!:))

(#10) Szőrös 


Szőrös 
veterán

Húúúú akkor ezentúl nem fogok pukizni ! :DDD

https://starcitizen.hu ha tudni akarod mi újság az univerzumban

(#11) DJ Mythos


DJ Mythos
aktív tag

Erre majd biztos kineveznek pár miniszteri biztost! :DD

(#12) neduddki válasza gesuz (#1) üzenetére


neduddki
nagyúr

HI!

A kornyezeti szkemnberek mar eleg regota hangoztatjak, hogy nem csak az ipari termeles fellos az uveghazhtas novekedesert, hanem bizony a mezogazdasag is igen kiemelt szerepet jaccik! Pl. a kerodzok emesztese soran keletkezett meatan, bizonyos haszon novenyek termesztesekor keletkezo gazok, - nem tom most pontosan a nevuket, de igyekszem utannanazni - sokkal kisseb menyisegban keletkeznek, de sokkal nagyobb mertekben novelik az ghg-s hatast /GHG-green house gas/. Szopval ugy laccik vki tesz is vegre emit az ugy erdekeben!

udv

neduddki

https://facebook.com/bestwax.eu, mailto: bestwax.eu@gmail.com hamarosan: www.bestwax.eu a lustasag fel egesseg, en tejjesen egesseges akarok lenni

(#13) bitfarkas válasza gesuz (#1) üzenetére


bitfarkas
őstag

Istenem, ez egy boldog ország..
Ahol a politikusoknak ez a megoldandó probléma..

(#14) .:ADAM:.


.:ADAM:.
aktív tag

A jövő: a Star Trekben láttam, hogy a hegyes fülű pasas illegálisan evett hamburgert, mert a tehén illegális állat lett a nagy metán termelés miatt :D

.:tweaKntuniNg.tk:.

(#15) Flash (The Original)


Flash (The Original)
tag

Hi! Én azt a verziót hallottam ,mely szerint ezt már használják is 1-2 helyen, és ha nem is ipari méretekben de energiát állítanak elő!
A Sauth Park-os beszólás pedig király, Én is nagy rajongó vagyok, ez a rész pedig az egyik legjobb!

No Comment.

Útvonal

Fórumok  »  Egyéb  »  Ezt látta valaki? (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.