Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) itouchfan


itouchfan
senior tag

Helló!

Itt tervezek írni magamról, ha épp olyan kedvem van..lesz itt minden, androidtól kezdve fociig, saját súlyos edzéstől motivációig, célokig..majd töltök fel képeket is a változatosság kedvéért. Nem csak magamnak írom ezt a topikot, de azért jó igazából, hogy néhanéha vissza tudjam olvasni.

Na akkor vágjunk bele!

„Elvetsz egy cselekvést, és egy szokást aratsz. Elvetsz egy szokást, és egy jellemet aratsz. Elvetsz egy jellemet, és amit aratsz, az a sorsod.”

(#2) itouchfan


itouchfan
senior tag

Tegnap voltam Edigital-ba, gondoltam veszek egy kicsi hangszórót. Írogattam is bőszen a hangszórós topikba, de hiába mindig csak elküldtek, hogy ez szar, és 10-12 ezertől van a minimum. Én elhiszem, hogy az teljesen más szint, de nekem nincs szükségem olyanra. Nekem csak arra kell hogy ne a monitor ultramegagigaSz*r hangját, és ne is a mobilom úgyszintén nem túl életképes hangzását kelljen hallgatnom. Kinéztem egy Genius SP-M 200-t, gondoltam ez nekem perfect lesz, árban is fasza, és ha hazaérek és bekapcsolom, majd végre szembeköphetem a hangszórós topikot, hogy miért nem veszik figyelembe az emberek igényeit, és miért szajkózzák ugyanazt. Kibontom, bekapcsolom, hát az egyik hangszóró recseg, sistereg. Battyameg. Ma visszaviszem, kicseréltetem. Remélem az jó lesz. És amúgy megértem a hangszórós topikot. Peace nekik. De nekem még egy próbát megér ez a kategória. Próbáljuk meg, hátha.

„Elvetsz egy cselekvést, és egy szokást aratsz. Elvetsz egy szokást, és egy jellemet aratsz. Elvetsz egy jellemet, és amit aratsz, az a sorsod.”

(#3) itouchfan


itouchfan
senior tag

na bementem, kicserélték, kaptam újat minden gond nélkül. működik. ettől az ártól tényleg ezt lehet várni, de nekem megfelelő. igaz, el tudnék viselni jobbat, de minek 10-12 ezer Ft-ot költeni ilyenre?? Legalábbis nekem nincs rá szükségem. Majd lehet hogy lesz, de most nincs. nekem ennyi elég. Tudom nem nagyon az igényeim, de nem is használom sokat.

[ Szerkesztve ]

„Elvetsz egy cselekvést, és egy szokást aratsz. Elvetsz egy szokást, és egy jellemet aratsz. Elvetsz egy jellemet, és amit aratsz, az a sorsod.”

(#4) itouchfan


itouchfan
senior tag

ő az:

[ Szerkesztve ]

„Elvetsz egy cselekvést, és egy szokást aratsz. Elvetsz egy szokást, és egy jellemet aratsz. Elvetsz egy jellemet, és amit aratsz, az a sorsod.”

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.