Hirdetés

2024. május 8., szerda

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Logoszféra  »  Egy kis blog

Hozzászólások

(#1) Vera


Vera
újonc

Na sziasztok!!!
Nem tom minek csináltam blogot,na de sebaj,Dj Beat miatt :D :D :D :D :DD ,na jó ez vicc volt :DD vagy nem... :DD
Jól kezdem ezt is. :P
Na szal,én egy hmvhelyi lány vok (tudjátok Csongrád megyéből :D ),aki innen pár embert ismer :DD ,pl : Dj Beat-et, Tüncyt, AngelRelicet is :DD (ő még mindig ver :D a 200 haverjával,meg a 10cmes dákójával,ugye Tüncy? :O :D ) ,ez a sok ellenség vávávávávávává...No persze Dj nincs benne.
Németh László Gimnázium és Általános Iskolába járok (húúú ez hosszú volt :Y :O ), 10.-es vok, 15 éves. Március 3.-án leszek 16 :P .Képet majd rakok be vmikor,ha lesz kedvem :) . Eléggé vidámnak TŰNÖK :) . De holnap tz fizikából,a rohadt tanár...
Sportoltam : Boxot, kosárlabdát, kézilabdát.
Van barátom,akit nagyon imádok,szeretek!!
Nem tok mást írni (most)! :)
Remélem ez a blog utána sok fenyegetést kapok két embertől,kezdek félni :Y :Y
Holnap végem tuti !! :))
Szijasztok!!!!

Vera

(#2) Vera


Vera
újonc

Na sziasztok!! :))
Megírtam a fizika dogám,egy feladatot nem tudtam :((( ,a többit meg nagyjából :) .De remélem lesz egy kettes :D . Még nem fenyegettek meg...tök jóóóó! :DDD
De bezzeg vírust állandóan kapok emailemre ,ja meg tegnap chaten is vki leanyázott...nem tom ki volt...vmi kis köcsifejű... ;]
Az egyik bnőm meg elmegy a suliból,de lehet h megbánja...gimiből szakközépbe...elég lealacsonyító,de hát nem bírja a hajtást.Nem mintha én bírnám :DD .
Na majd még írok...lehet h ma...vagy holnap...holnap csütörtök van? Jééé tényleg :DD
:C nekem :D , szombat meg buli...Jééé tényleg :P
Na jó, elég hülye vok ,de remélem senkitse zavar :DD
Pápá :)

Vera

(#3) Vera


Vera
újonc

Nah megint én...
Ma kikaptam két dogát,mind a kettő 4es lett :( , jobb lett volna 5ös,de persze nekem sose sikerül. :O Na mind1,jó az is :)
Mér van az h ha vki belép hozzád mondjuk msnen, chaten,akkor neked meg kell hallgatnod a sok baromságát és sok faszságait,de amikor te mondanál vmit akkor csak az megy h ja, aha stb.?
ma pl senkise tudott kimondani a száján egy ép kurva kibaszott szót. Bocsi h rondán beszélek (írok), de ez van. Mégegyszer bocsi.
Majd még írok,ha lesz kedvem,majd remélem Pistim feldobja az estémet. :)) ő az akit nagyon szeretek :)
No persze többen is vannak (family,bnők,nem más pasik :P :DD ) de
ő a legelső

[Szerkesztve]

Vera

(#4) Vera


Vera
újonc

Na hihi! :)
Ma buliiiiiii,vagyis remélem jó lesz ;]
Nem tom hányan megyünk,de az tuti h 5en ;) csak lehet h más is jön...na mind1
Nem is tok mit írni,na majd rehhhhh :D
(De sokat írtam :Y :DD )

Vera

(#5) Vera


Vera
újonc

Tök jó volt a buli...igaz későn írom le ,nehogy azt higyjétek h most keltem fel a másnaposságból :DD . Nem ittam semmit :) .
Jó volt minden!!!!
Disco...óóójjjeeee...igaz h nem a disco zenéért vok naon oda,de ilyenkor naon jó ;)
5-en voltunk mégis :D ...rengetegen voltak,meg sok bebaszott emberke... ;] .
Ja és a tesitanárunk is ott volt :Y :DD :DD :DD
Tiszta vicc...
Na ennyit most
Pápá :)

Vera

(#6) Vera


Vera
újonc

Hellóka!
Nemsok minden történik errefelé,tiszta uncsi minden nap.Ma az tuti h nem az én napom volt...
Reggel se indult fényesen (ebben sokminden benne van,de ezt nem írom le), amikor meg kiléptem az ajtón akkor leesett az aranykarkötőm (de hála nem szakadt el)..
Iskolába német órán meg vmit dobáltak...vmi kibaszott keményet...és durr fejen találtak.No kikeltem magamból,de nem baj :) . Megbocsájtottam ennek a lánynak,aki véletlen fejbedobott :((( ;] .
Utána kimentünk hógolyózni,hála nem talált el senki...de azér volt aki egyszer megdobott,de az nem baj :P .
Ezután visszamentünk az osztályba...és egyik osztálytársam eltalált a táblaszivaccsal :DD . De annak is megbocsájtottam... :DDD .
Nem tom mi lesz ma este még...remélem semmi... :Y
De ma nem feleltem semmiből,ez az egy jó volt ami ma történt.Remélem holnap se felelek,de mindig számítok rá. :)) . És majd kapok 1eseket :DDD .
Na de az másodlagos :DD
Na sziasztok!!!! Legyen továbbra is szép napotok!!! És így legyen MINDIG!

Vera

(#7) Vera


Vera
újonc

Na rehhhhhhhhh :DDD
Jó nap volt ez a mai...igaz h nem tudtam elmenni az Életem meccsére,de utána jött hozzám :) . Jajjjj olyan jóóóó vele lenni :B :)) !!!
Most meg elzsibbadt a lábom :(( . Hiii de fáj :((( :DD !
Dj Beat ,veled mi van?????? Msnen sincs,meg sehol...pedig állandóan fenn van :P .
Lehet letiltott,de sztem nem :) . Na mind1
Holnap meg mék Szegedre. Vásárolunk anyuékkal,és utána go pizzázni :P :P ;)
Nem tom mikor tanulok (holnap),lehet h nem is tanulok,nem mintha szoktam volna egyáltalán :DDD
Na várom az Életem Msnre! Sziasztoooooooooook!!!

Vera

(#8) Vera


Vera
újonc

Sziasztoooooooook!!!!
Megint rég voltam,sztem ez senkit se hat meg :DDD !
Tiszta jó minden,MOST. :) Tegnap valentin nap volt, barátomtól kaptam egy szép rózsát :) és egy szív alakú bonbont (persze alkoholosat,az való nekem :DD ).
Ma vagyunk 4 hónaposak!!!
Ez olyan jóóóó!!! Olyan jó vele lenni,naon szeretem,ő az Életem Értelme
Suli jól megy,de holnap szar lesz,tz-t írunk,tanultam,de keverek mindent :((( . Na de sebaj,vhogy megírom azt is ;] . Na majd reh vmikor...
Ja és hétvégén buli ha mindenigaz!
Na sziasztooooooooook!!!! :)) :)) :)) :))

[Szerkesztve]

Vera

(#9) Vera


Vera
újonc

Sziasztok!!! (Megint :) )
Húúú nemsoká suli,de még punnyadok.... ;]
Nem tom má mikor írtam utoljára,nem néztem meg :DDD ,de szombaton buliztunk, annyira h a lábom naon fájt :( ,azt hittem h meghalok... :((( . Na de sebaj,majd meggyógyul,térdem is szar,mer suliba is elestem :DD . (lépcsőnél,pont a szélébe basztam a lábam) Kafa...
Ez a hét még türhető...de remélem h hamar péntek 3/4 2 lesz!! Legalább vége a sulinak! No de csak erre a hétre :((( :DD !
És persze hétvégén pedig jön Pistim,ezér meg külön jó :P :)
Nemsoká szülinapom lesz!!!! Március 3!!!!!Pénteki napra esik,de szombaton pedig felhívom a barátaim és megeszünk egy tortát utána go bulizni!!! :) :)
Na pápá ;] Jók legyetek!!! (Vagy nem :D )

Vera

(#10) Vera


Vera
újonc

Na sziasztok!
Hogy vagytok?Mi újság? :) Na erre se válaszol majd senkisem :O ;]

Nekem jó napom volt,de naon!!!!!!!!!!!!
Bnőmmel taliztunk 3/4 4kor, annyit marhultunk h az kész...Vertük egymást az utcán,nappal is...este is...vááá :DDD . Kész volt, neki fájt a lába :D ,de nem baj. :P
(Majd elmúlik)

És utána jött az én Pistim, fél 7kor :B , úgy imádom ;)

Most nincs buli, hanem holnap Szegedre megyünk délelőtt,délután pedig jön megint Pistim,ha mindenigaz :)

De jövőhéten lesz buli! Szülinapom miatt is,meg amúgyis lenne,de így sokkal jobb ;]

Na majd rehhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhh!!!
Pápá
Csók Életemnek

Vera

(#11) Vera


Vera
újonc

Hihi!
Megint soká írok...mindig van vmi más ami leköt :P
Meg amúgyse történik velem semmi, suli punny,holnap doga. Bánk bánból...érdekel is engem :) , meg a mai doga is fúúúú :Y , matekból ,abszolút nem értek már semmit belőle,pedig mindig dícséretes voltam :( . Ha vki tud,az segítseeeeeeeen please :DDD
Nemsoká itt van a szülinapom,már nem sok van hátra, péntek vááááá :U ;)
Tök jó :)
Jönnek bnők is,barátom is, torta lesz nyam nyam :DDD
Ja meg amikor Szegeden voltunk,kaptam egy új farmert (legalább van mégegy :) )
Na pápápápápá
Csók Életem Értelmének

Vera

(#12) Vera


Vera
újonc

Hihiiiiiiiiiiiiiiiiiii

16 voooooooooooooook vééééééééééééééééégreeeeeeeeeeeeeeeee :DD :DD

De az a szar h csak holnap kapom az ajándékokat :((( :D , na de vhogy csak ki bírom... :))
Torta is vár rám... :U :DD
Váááááááhhhhhhhhhhhh
Utána buliiiiiiiiii :)) :)) :))
A mai nap is naon jó volt,sok osztálytársam kívánt boldog szülinapot,kivéve aki nem :DDD
De olyan nem sok volt... :)
Este pedig Pistimmel voltam, naon jó volt, naon imádom :) :)
Na csóóóóóóóóóóóóóóóók Pistimnek
Sziasztok
Utóirat: Van aki nem köszöntött fel,pedig vmilyen szinten elvártam volna,de nem baj...nem érdekes.És volt olyan aki felköszöntött és attól meg nem vártam volna el...De legalább tudom kivel hogyan állok.

Vera

(#13) Vera


Vera
újonc

Hellóka
Húúú ma aztán elbasztam a fizika tz-t,de rendesen, utána jutottak eszembe h egyáltalán hogyan kellett volna megcsinálni :DDD . Meg volt olyan feladat,h naon hosszú volt...én meg két képletbe megoldottam az egészet,nem tom h csináltam,tuti szar :DDD . De h lehetek ekkora balfasz... :DDD
Tegnap naon felidegeltek, két rohadt faszkalap.Olyanokat írtak nekem h saját magukat járatták már le,persze ők ezt nem veszik észre,párat bemásolok...naon alpári...
Tüncy(L)(L)(: Te ribanc meg lettél baszva
Tüncy(L)(L)(: hallom
Tüncy(L)(L)(: szétbasztak
Tüncy(L)(L)(: te csak azért vagy lány mert pinád van
Tüncy(L)(L)(: te ribanc
Persze ennél volt alpáribb is,de azt nem másolom be,mer az tényleg olyan...
De hallottam h már másokkal is ilyenek,mindenkit fenyegetnek, de szegények gyerekesek.Mindenki megmondja.Mer ez Tüncy és barátja Attila,van blogja Tüncykének is,és Attilácskájának is...vmi Angelrelic vagy mi a szar.Egyet azér üzenek nekik,úgyis olvassák ezt: ti magatokat járatjátok le,és még annyit h 100m-ről nagyot lehet zuhanni...És kibaszottul jó lenne ha végre leszállnátok rólam.Előre is köszönöm.

És még annyit h, Naon Szeretlek Életem!!!!Jó h vagy nekem!!!! Imádlak!!!!
Na jó éjt!Sziasztok!

Vera

(#14) Vera


Vera
újonc

Sziasztok!
Újonc voook :DDD :DDD :DDD
Na nemsoká mék suliba,rohadni.És nem úszok :) ,mer tegnap eléggé szarul voltam...hőemelkedés,hányinger,fejfájás stb.
Ma reggel nem tok beszélniiiiiiiiiiiiiiiii Életemmel :( . Nincs netje :O
Na mind1,úgyis jön ma hozzám ;)
Szeretlek naooooooooon!!!!!! Csóóóóóóóóóóóóóóók
Pápááááá

Vera

(#15) Vera


Vera
újonc

Sziasztook!!!
Tök jó h nincs suli, nekem tegnap se volt :P !
Régen írtam,de most is alig tok vmit írni, Bp-re nem jutottunk el,mer naon rossz volt az időjárás :((( :( . Na de majd máskor! ;)
Mai napom meg MSN-ezéssel, tanulással töltöm. Húúú de sok kedvem van hozzá... ;]

Tanulás: angol szavak, kb 5 oldal (ebből nem tanulok semmitse :DDD ), Biosz tanulás...holnap felelés..., és pénteken töri tz (de sztem ma nem tanulok rá,majd csak holnap :DDD , pedig erre volt amikor 3 hetet tanultam :(( )
Na mind1, sok hülyeséget összehordok,h több legyen a szöveg :DDD
Tegnap Pistimmel voltam,olyan jóóó volt, IMÁDLAK!!!!
Most pedig őt várom MSN-re :)
Nah pápáááááá
Csók Életem Értelmének

Vera

(#16) Vera


Vera
újonc

Hihi
Mai nap: 15:10re jön Pistim...este buli... :)
Suli szar...töri tz iszonyat volt,naon hosszú volt.Vhogy megcsináltam :(
na majd írok pápá

Vera

(#17) Vera


Vera
újonc

Régen írtam,de gondolom nem baj :D
Huha mai nap is eléggé forgalmas,most értem haza Szegedről...
Nemsoká jön Pistim :) Vároooooom már
Holnap meg Bp-re mék,operettbe,naon jó lesz :((( :DDD
És késő este érek haza, másnap meg suli vááááá (osztállyal mék Bp-re :DDD )
Tiszta szar,na de majd vhogy kibírom,ofő le fog ugatni,mer nincs diákom,csináltatni kell,és a terror házába meg kell diák :DDD ,na de sebaj,kibírom :DDD
Na pápás
Szívemnek Csóóóóóóóóóóóóóók

Vera

(#18) Vera


Vera
újonc

Hi
Dj Beat-nek (csírának :D ) utólag is Boldog Szülinapot kívánok!!
Amúgy nem tok mit írni,suliba kaptam két 4est,angolból és nyelvtanból.Bnőm megharagudott rám :) , persze nem komolyan,mer egész nyelvtan órán rázta a padot én meg szemen dobtam egy radírdarabbal :DDD . Szegényke :DDD
Pistim minnyá jön,vároooooooom
Na pápás
Szeretlek,imádlak Életem!Csók

Vera

(#19) Vera


Vera
újonc

Majd írok ha van vmi!Ja meg sokminden magánügy :) . Na pápás! :P

Vera

(#20) Vera


Vera
újonc

Sziasztok
Beteg vok eléggé :(
Fáj a fejem,torkom fáj,és meleg vok :( (nem homokos...)
Teát iszogatok,ami nem éppen a kedvencem :(((
Holnap nem mék iskolába,hanem orvoshoz,de ha jobban vok,akkor anyu leigazolja.Össze vissza beszélek ,olyanról ami senkit sem érdekel. Na sebaj
Picim este jön haza,végre.
HIÁNYZIK NAGYON!
SZERETLEK!
IMÁDLAK!
Csóóóóóóóóóóóóóók neked!


Pápás

Vera

(#21) Vera


Vera
újonc

Hi
Na ma mék suliba :((
De még mindig szarul vok,eléggé...Éjszaka 2 órát aludtam.
Egész végig forgolódtam,szenvedtem,naon kész volt :( . De ma mék suliba,nem akarok sokat pótolni,ígyis elég lesz majd a tegnapit bepótolni. :O :O :O :O :O
Életem alszik még :) . Cuppos neki :DD
Szeretlek
Na mentem , Pápás

Vera

(#22) Vera


Vera
újonc

Na hellóka!
Jó rég írtam már,de gondolom ez nem baj,még jobb is :)
Azért írok,mer mostanság tuti nem érek rá :)
Minden nap barátommal vok :P , holnap Bpre megyünk,utána hétvégén a hegyekbe,szal zsúfolt lesz,de tök jó :) . Vele minden jó :)



Szeretlek,Imádlak, Csóóóóóóóóóóóóóóóóók

Vera

(#23) Vera


Vera
újonc

MINDENKINEK KELLEMES ÜNNEPEKET KÍVÁNOK!!!!
A lányoknak sok locsolót,a fiúknak sok piros tojást és pénzt :D
Ma megyek a hegyekbeeeeeeeeeeeee Pápás
Szeretlek Életem

Vera

(#24) Vera


Vera
újonc

Na hi!
Huha mai nap gáz volt :DDD
Kibaszott szar dogát írtam,ilyet életemben nem írtam :DDD :DDD :DDD :DDD
Matek doga volt,és szünet utánra én el is felejtettem mindent :D
Kikaptam a fizika dogát, 4es lett,de sztem fizikából vizsgázok,majd kijavítom,lehet h kéne csinálnom a tételeket,de semmi kedvem sincs :D

Na mentem!
Szeretlek Életem!Csók
Pápá

Vera

(#25) Vera


Vera
újonc

Na hi!
Ma 5 órám volt,ami sosincs,szal ez megváltás.Kaptam egy 5öst,mer tegnap voltam vmi vadász bemutatón...más naon nem volt.Pistim fél 10kor már nem volt itt :( . Hiányzik!
De holnap jön :P
Ja még annyit h: üzenem Tüncykének h nem kell a másiknak ordibálni,mer lefejelem.
SZERETLEK,IMÁDLAK
CSÓÓÓK Pistim

[Szerkesztve]

Vera

(#26) Vera


Vera
újonc

Sziasztok!
Ez a hét jól sikerült nagyjából :)
Kaptam 3db 5öst, ebből kettő tz :) , ilyen se naon volt már rég. :D
Nem fizikából vizsgázom,hanem bioszból,abból akarok 5öst...de sokkal többet kell arra tanulni.1 tétel 3 oldal :Y ,ez is csak füzetbe...még ott van a könyv is :Y .
Pistim fél 10kor ment el,nemsoká hazaér,mer busszal van.
Szeretem!!!!!!!!!!
Ő AZ ÉLETEM ÉRTELME!
Csóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóók

Vera

(#27) Vera


Vera
újonc

Tegnap voltunk 7 HÓNAPOSAK!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Nagyon SZERETLEK!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Csóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóók Picim
:) :) :) :) :) :)

Vera

(#28) Vera


Vera
újonc

Na Hi!
Mizujs? H vagytok? :DDD
Úgy ébredtem h jobb oldalt fáj a torkom :(( vááááááááááááváááááááááááááááá
De naon...Na majd elmúlik
Várom Életemet :)
Szombaton jön hozzám ;] , mert ma bnőmmel pizzázni megyünk :D
Tegnap kaptam két 5öst,egyet bioszból,másikat németből. Tételeimből is csak 2 van már :) . Tök jó ;] ;]
Na jók legyetek!!!!!!
Csók Életeeeeeeeeem!!!
Szeretlek
Pápá

Vera

(#29) Vera


Vera
újonc

Beteg vooooooooook :O
Na de ez nem számít :) , hiszen majd tanulnom kell... :(( . Folyik a taknyom mint a Tisza ;] . Holnap dogák megint vááá, és vizsgák majd vááá ,nem akarok vizsgázni :((( .
9.-e ,12-13 váá segítséééééééég :Y
Tüncynek üzenem h jobbulást :) ,mivel elolvastam a blogját :D
Na pápáááááááááá
Szeretlek Picim

Vera

(#30) Vera


Vera
újonc

Sziasztok!
Elég rég írtam már :)
Voltam 27.-én Egerben, Rockfeszten,naon jóóóóó volt :) . Főleg az éjszaka :P
Apummal,szakácsunkkal ;] ,barátommal mentem :) . Más rockfesztre is elkéne majd látogatni .
Nemsoká vizsgák,pontosabban pénteken már az van...hétfő kedd...vááá
Nem tok semmit.Biosz vizsga az gáz lesz, 12 tétel van ,és ebből még 4et sem tudok :DDD . De majd megtanulom, minden órára tanultam az évben,azért se naon foglalkozom vele :DDD . De matek vizsga,angol vizsga pff, angol szóbeli vááá :DDD . Kész...Tiszta idegbeteg leszek 9.- én , 12-13.-án :D . De utána hajaj megyünk bulizni,megünnepeljük h végre vége az iskolánaaaaaaaaaaaaaaaaaaaak :DDD
Már naon várom...
Ma jön mama ebédre,nemsoká itt lesz :D
Tegnap és tegnap előtt a Szívemmel voltam,naon jó volt :) , SZERETLEK
Na mentem!!Szurkoljatok nekem !!!! :DDD (Úgyse fogtok :D :D )
SZERETLEK,IMÁDLAK PICIM Csóóóóóóóóóók
Pápá

[Szerkesztve]

Vera

(#31) Vera


Vera
újonc

Jó reggelt!
Szurkoljatok,mert ma vizsgázom!!!!!!!! Biológiából,és enyhén szar lesz,nem tok semmit :DDD , na mind1 ez van.De már szerencsétlen ez a nap,mivel szívemnek nincs nete,most reggel így nem tok vele beszélni :( . Vááááááááááá , pont ilyenkor nincs net :((( :((( :((( :((( :((( . Szurkoljatok h azért a kettest elérjem :DDD :DDD , Köszi :D
Csóóóóóóóóóóóóóóóóóók Szívem!SZERETLEK

Vera

(#32) Vera


Vera
újonc

Hi!!!!
5ös lett a biosz vizsgám :P
Kurvajó! :D ÉS szerencsés kezem volt,pont azt a tételt húztam amit akartam :) .
Holnap angol vizsga,arra nem tanultam semmit,meg nem is fogok evvan.
Hétvégén buli,megünnepeljük h vége a sulinak :)
Na majd írok,Pápá
SZERETLEK SZÍVEM

Vera

(#33) Vera


Vera
újonc

Hi!
5ös lett az angol vizsgám is :) . Kurvajóóóó! Ma Szegeden voltunk az osztállyal,egy kiállításon.Nem volt uncsi,de izgi se :D . De legalább jót fagyiztunk ;] .
Ma VÉGE A SULINAK! Ezt is megértük,hála.De gyorsan eltelik a nyár is :(( . Szombaton buliiiiiiii!

MA VAGYUNK 8 HÓNAPOSAK!!!!!!!!!!!!!!
SZERETLEK, IMÁDLAK!!!!!!!!!!!!!!
Csóóóóóók
Sziasztok

Vera

(#34) Vera


Vera
újonc

Sziasztok!
Hétvégén buliztunk,előtte kocsma volt...Mézespálesz :DDD , visszafele égett a gyomrom,a discoba meg szakadt rólam a víz.Naon jó volt :DDD :DDD . Másnap meg már kelnem kellett,mentem ballagási ebédre :(( , és ott is itattak :DDD .Evva :D
Ma Picimmel voltam,mint majdnem minden napon :) ,olyan jó vele,csak naon meleg van és az idegel :((( .Szerdán go Szeged,bnővel,ha minden jól megy.Még nem tom.
Majd írooook!
SZERETLEK ÉLETEM!
CSÓK

Vera

(#35) Vera


Vera
újonc

szarjatok le retkes barátok

Vera

(#36) Vera


Vera
újonc

Huha
Rohadt álmos vok :((( . Reggel keltem 7:45kor...mentünk Szegedre,Metroba,fűnyírót venni :DDD . Utána jöttünk haza,be az étterembe...onnan Tesco,bevásárolni az étteremnek :D ,kis forgalmas nap. 17kor talizok bnőmmel.Ennyi a mai nap :D
Tegnap Szívemmel voltam,Imádom :) Jön holnapppppppppppppp :)
SZERETLEK PICIM!
CSÓK

Vera

(#37) Vera


Vera
újonc

Ma buli...de megvok fázva,naon fáj a torkom...semmi kedvem semmihez és senkihez :((( . Szenvedek a torkommal,meg folyik az orrom vááá

Vera

(#38) Vera


Vera
újonc

Még mindig beteg vok :((( . Na de mind1,az a lényeg h IMÁDOM A PICIMET :) !!
Sörfeszt van nálunk (hmvhelyen) 9.-éig,szal ott lepek :DDD .Remélem nem lesz ismerős...olyan sok... :D. Mer meghalok ;] . Tegnap este jól telt,Csíra kivétel,de mind1.4kor zúzódok lefelé bnőkkel,holnap Picimmel :) . Tegnap Picimmel nagyon jó volt!!!!!!!!
SZERETLEK
CSÓK
8 hónap+ 19 nap :P

Vera

(#39) Vera


Vera
újonc

Sziasztok!
Jó volt a tegnap előtti nap,a tegnapi és a mai is :D . Tegnap előtti: Picimmel,illetve apummal elmentünk Makóra,Sörfeszt volt,és persze Ossian koncertre :) . Utána bevásároltunk :DDD , apum is ,meg én is vettünk pólót :DDD :DDD . Jó felirattal :DDD .
Tegnapi nap: Szegeden voltam,már 9re mentünk,apáméknak meccsük volt,elvoltunk :) .Nem voltak rosszak apáék,aszittem ennyit se bírnak :D . Mai napomat pedig Szívemmel töltöttem :) , nagyon IMÁDOM!!
Megnéztük a francia-olasz meccset, persze olasznak szurkoltunk,és be is jött ;) .
Majd kéne menni Csongira,Ossianra,de nem bizti h tok menni,mer költözünk.Húzni akarok innennnnnnnn :DDD .
Na jó éjt!
SZERETLEK PICIM
Pápá

[Szerkesztve]

Vera

(#40) Vera


Vera
újonc

Sziasztok!
Azóta semmi kül nem történt velem,megvettük a bútorokat,persze még nem az összeset...de nagyjából ami kell az megvan :) .Pistimmel voltam tegnap,nem volt nagyon jó kedve,de remélem ez változik :) .Ma még nem tom mit csinálok...de nagyon fáj a torkom :( . Na mind1,majd megjavul egyszercsak :) .Na nemsoká kezdődik a dadus,és az egy rém rendes család,azt nézem :DDD :DDD .
Na jók legyetek!
Pápá
SZERETLEK PICIM!
Csók

Vera

(#41) Vera


Vera
újonc

Sziasztok!
H vagytok?Jól vagytok?jól,ezt megbeszéltük :DDD :DDD
Velem nincs semmi,éldegélek,Pistimmel vok,bnővel vok,pihi,buli... :) . De ma egyedül vok és pihizek,ilyen nap nem sokszor van,h nincs programom :DD :DD . Holnap Szívemmel vok,este bnővel mék buliba.Jövőhéten,szombaton pedig kettesbe bulizunk Életemmel :) :) :) Holnap leszünk 9 hónaposak!!!
Nagyon de nagyon SZERETLEK

Csóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóók Béjbi :))

Vera

(#42) Vera


Vera
újonc

Sziasztok!
Tegnap buliztunk,jó volt...de belémnyomták az égő csikket (nem tudom h véletlenül e,de azt tom h elég barna volt az illető ) és megmaradt a helye...szal viselhetem egész életemen át...kurvajó.
De tegnap voltunk 9 hónaposak!!!!!!
Nagyon SZERETLEK!
Ma megnéztem egy filmet,romantikus film volt...nem szoktam ilyeneket nézni :DDD .
És kipihentem a tegnap okozta fájdalmakat,kijöttünk a discoból és a derekam totál kész volt már :D :D . Juj és ma délután nem tom mér,de elgondolkoztam a régi ismiken,most nem írom de ki h kik azok,mer némelyik ide is ír. :D Fogalmam sincs h mér gondolkoztam el róluk...Na mind1.Egyszer rájövök :D . Ha vki magára ismer,szóljon! :DDD :DDD :DDD :DDD :DDD :DD :DD :DD (de komolyan :DD :DD :DD :DD )
SZERETLEK ÉLETEM!
CSÓK
Pápás :))

[Szerkesztve]

[Szerkesztve]

Vera

(#43) Vera


Vera
újonc

Húú jó rég írtam!
Ma Mindszenten voltunk,tök jó volt a Tisza ;) . Leégtem mint a szar :D . De ez nálam szokásos. :) Holnap megint Mindszent ha mindenigaz.Na mentem,mert jött Életem!!!
Pápá!
Szeretlek

[Szerkesztve]

Vera

(#44) Vera


Vera
újonc

Na sziasztok!
Régen írtam,ugyanis 3 napig itthon voltam...mer be volt teljesen dagadva az arcom,mer megcsípett egy átkozott vmi,amire allergiás voltam :((( .De már jól vok. Pénteken költözéééééééééééééééééééééééééééééééééééés!!!!!!!ójeee
Végre házba mék :D
Nemsoká jön a szívem,1 hétig nem láttam :( ,Balatonon volt,míg én szenvedtem itthon a dagadással :( . Na de már minden jóóóóó
Pénteken egésznap együttleszek vele,segít költözni :)
na Csóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóók Picim
SZERETLEK
Pápá

[Szerkesztve]

Vera

(#45) Vera


Vera
újonc

Na sziasztok!
Tegnap bekötötték a netet!!!!!3 hétig nem volt :) .
Tök jó ez a új ház,nagyon bírom :) . Kaptam kutyát,van macskám,de most beteg,szal visszük dokihoz :( . FAJTATISZTA :) rajzos németjuhász kanom van,már két hete,most 8 hetes,imádom ;) .Minden jó,nem is tok mit írni!!!!
Minnyá suli,basszák meg :((( .Ma jönnek vendégek,mindet útálom ;] ,holnap is jönnek,azokat is útálom ;] . Kemény lesz :DD :DD :DD
Na pá
SZERETLEK PICIM :)
Csók

Vera

(#46) Vera


Vera
újonc

Sziasztok!
Ma megyünk a könyvekért,váááááááá :Y !Fúj suli!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!Jaj de útálom :O :O
Minek suli?Úgyse tanulok :DD :DD .(Vagyis nem sokat :DD :DD )
Ja meg délután fél 5re mék fodrászhoz,csak vágatok,és szőke melír...bőven elég :D .
Holnap picimmel leszek,csütörtökön 5kor évnyitó :(( ,és péntek suli...Mivel már jó messze lakok a sulitól,biciklizhetek :D .De kaptam új táskát!NIKE ez is...sztem tök jól néz ki :D .10 ezer volt...ennyiér legyen is jó :D
Na mentem
SZERETLEK PICIM!!!!
Csók
Pápá


[Szerkesztve]

Vera

(#47) Vera


Vera
újonc

Sziasztok!
Nem is hiszem el h holnap már évnyitó...,vagy inkább nem akarom elhinni... :Y :Y :Y
Ebbe a szar suliba mehetek vissza...annyira útálom h kész...de csak két évet kell kihúzni ebben a büdös rohadt iskolában.Mer ez annyira szar h az csak na :O .Tiszta értelmes vok ;] .Na mind1.Jön a szenvedés korszaka...sok 1es,kevés jó jegy,és ennyi,grrrrrr

Az a lényeg h SZERETEM A SZÍVEM!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Csókollak
Jó éjt ;)
Pápá

[Szerkesztve]

Vera

(#48) Vera


Vera
újonc

Sziasztok!
Vki mondja már meg h miért gecik az osztályfőnökök??Igaz a miénk olyan suli,h a gazdagoké a világ...és ha vki egy kicsit is másabb,vagy más a felfogása,vagy életcélja az már köcsög.Már első nap szétültetett minket,de csakis minket (bnőimmel).Engem útál ofő :) ,de viszonzom is :DDD .Új német tanár (mint minden évben),ez most egy köcsög :DD .Új matek tanár...még nem ismerem,de ez is minden évben új.Infó tanár is új,az is minden évben új :DD :DD :DD :DD :DD .Na mind1.Útálom a sulit,ki nem?? ;] Itt volt Picim tegnap,itt aludt,imádooooooooooom ;) .De csak a jövőhét végén látom :O :O :O :O :O .Rohadt suli...mindent elbasz :((( .
Tüncy,mi 9.-ben szivattunk,akkorse volt jobb,mint egy vetélkedő szivatás :DDD :DDD .Szal szar szar szar... :DDD :DDD :DDD

SZERETLEK PICIM!
Csók

[Szerkesztve]

Vera

(#49) Vera


Vera
újonc

Sziasztok!
Alig vok neten,mer rengeteg a tanulnivalóm :((( :((( ,szal szívás... :W majdnem mindennap 7kor jutok nethez...közben nagyon fáradt vok :(( . Fakultációk,nyelvvizsga előkészítő...nagyon kész,de kibírom vhogy :( . Az a lényeg h Picim itt volt péntek estétől,vasárnap 10:10ig :) :) .Úgy imádom!!!Segített a németben is :P !

Na majd leszek!
SZERETLEK PICIM!!!!!!!!!!!
Csókkkkkkkk
10 hónap+ 26 nap :) :)

Vera

(#50) Vera


Vera
újonc

Sziasztok!
Vááááááá annyira szar...annyira sok a tanulnivaló...még mindig nem vok kész ,mer van német,angol...de már nincs erőm..azokat kihagyom... :(((
Tanultam fizikát,törit,bioszt...elvették az erőm...ja meg matekot is :O .
Holnap 6 órám van a suliban,utána tanulok németet,és megcsinálom az angol beszámolót is ( 1 oldal,A/4es). Szal gáz...remélem kibírom. Ma is gyógyszert kellett bevennem fejfájásra :(( .Megvettük az anyagot a szoknyámnak...mivel mindenhol csak ilyen fodrosat lehet kapni,meg sok szarral tele van ,na én az ilyeneket útálom,ezért inkább varratunk,amilyet én akarok :) .
Sztem minnyá mék az ágyba...nézek egy kicsit tv-t,meg hallgatok egy kicsi zenét... :D .Másra már nincs erőm.
CEJETLEK PICIM!!!!!!!
Csókkkkkk
Jó éjt!
Pápá

Vera

Útvonal

Fórumok  »  Logoszféra  »  Egy kis blog
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.