Hirdetés

2024. május 1., szerda

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Egyéb  »  Edward shearmur - x-pax o.s.t. (téma lezárva)

Hozzászólások

(#1) P34k


P34k
tag

....csak gondoltam szenzációs egy alkotás mind zenei oldalról, mind vizuális és filmesztétikai oldalról!... Vélemények?

Abit IP35-E/E6550@3430MHz/4x1GbDDR-II@980MHz/Inno3D GeForce 8800GT 512Mb

(#2) rog válasza P34k (#1) üzenetére


rog
addikt

es biztos hogy nem k?

(#3) P34k


P34k
tag

De! K-Pax!
Hogyan tudom javitani?

Abit IP35-E/E6550@3430MHz/4x1GbDDR-II@980MHz/Inno3D GeForce 8800GT 512Mb

(#4) TheVeryGuest


TheVeryGuest
senior tag

Végre egy soundtrack-es topic.

Májer a K-Pax filmzene (bár sajnos csak a filmben volt szerencsém hallgatni). Legalább olyan jól passzol hangulatában a képekhez, mint az American Beauty zenéje (sajnos az American Woman és a többi non-original song nincs rajta). Sheryl Crow (igaz csak az End Credits alatt nyomják, ha jól emlékszem) külön is sirály, a remek country-rock stílusával.

Viszont, A ZENE, ami tökéletesen, hajszálpontosan és felülmúlhatatlanul passzol a filmhez az a Michael Nyman által komponált, és vezényelt GATTACA OST. Na ez az album verhetetlen. Nézzétek és hallgassátok!

“Perfection is attained not when there is nothing more to add, but when there is nothing more to remove” Antoine de Saint-Exupéry

(#5) P34k válasza TheVeryGuest (#4) üzenetére


P34k
tag

A Gattaca nekem is nagyon tetszett, bár külön nincs meg nekem az O.S.T.je, sajnos! De remek VCD-ket csináltam belőle! Uma egy istennő benne, nem? :)

Abit IP35-E/E6550@3430MHz/4x1GbDDR-II@980MHz/Inno3D GeForce 8800GT 512Mb

(#6) TheVeryGuest válasza P34k (#5) üzenetére


TheVeryGuest
senior tag

Ja, amikor nincs összefogva a haja.
Pl:
+amikor ül a kocsijában, Ethan meg lent a földön, a dialógus meg a következő:
''-If you still intrested let me know.
-Sorry, the wind caught it.''

+meg az ágyjelenet végén, mikor ad egy puszit Ethan hasára (itt nem sokat beszélnek).

Ha pesti/miskolci vagy esetleg készíthetek neked egy biztonsági másolatot. :()

“Perfection is attained not when there is nothing more to add, but when there is nothing more to remove” Antoine de Saint-Exupéry

(#7) P34k válasza TheVeryGuest (#6) üzenetére


P34k
tag

Na akkor készitek neked én is egy biztonságimásolatot az eredeti CDről! Blade Runner OST! 192kbit/Max.Quality/CBR/Lame!

Abit IP35-E/E6550@3430MHz/4x1GbDDR-II@980MHz/Inno3D GeForce 8800GT 512Mb

Útvonal

Fórumok  »  Egyéb  »  Edward shearmur - x-pax o.s.t. (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.