Hirdetés

2024. április 20., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) vikvuk


vikvuk
aktív tag

Milyen?

A CSUPA NAGYBETŰ nem jelent semmit.

(#2) blueMerle


blueMerle
veterán

Hát nem rossz hely az biztos :) A csajok viszont gázosak

(#3) tomcsi23 válasza vikvuk (#1) üzenetére


tomcsi23
veterán

Fene a lusta fajtátoknak, hogy keresi kellett vagy fél percet. :U :D

Viasat oldal.

...de bugyit ne vegyél, mert fontosat akarok mondani.

(#4) vikvuk válasza tomcsi23 (#3) üzenetére


vikvuk
aktív tag

belsősöknek nem hiszünk :P

[ Szerkesztve ]

A CSUPA NAGYBETŰ nem jelent semmit.

(#5) pro70


pro70
tag

Szolgálatra jelentkezem.... ;]

(#6) johnny82


johnny82
őstag

Szerintem jó műsor, én szoktam nézni. :K

(#7) sNORh


sNORh
addikt

haverom uncsija ott van

Az önbizalom egyszerűen az a nyugodt, magabiztos állapot,ami pofára esés előtt eltölti az embert. "bár a két legismertebb tesztprogram, a Prime95, meg a world of warcraft hiba nélkül lefut" xD by Soni84

(#8) johnny82 válasza sNORh (#7) üzenetére


johnny82
őstag

Ki az?

(#9) vikvuk válasza johnny82 (#6) üzenetére


vikvuk
aktív tag

Kezd kibontakozni. Nézhető. :)

A CSUPA NAGYBETŰ nem jelent semmit.

(#10) sNORh válasza johnny82 (#8) üzenetére


sNORh
addikt

Tünde

Az önbizalom egyszerűen az a nyugodt, magabiztos állapot,ami pofára esés előtt eltölti az embert. "bár a két legismertebb tesztprogram, a Prime95, meg a world of warcraft hiba nélkül lefut" xD by Soni84

(#11) vikvuk válasza sNORh (#10) üzenetére


vikvuk
aktív tag

csak ott volt, már kipottyant

A CSUPA NAGYBETŰ nem jelent semmit.

(#12) sNORh válasza vikvuk (#11) üzenetére


sNORh
addikt

ja most látom..

Az önbizalom egyszerűen az a nyugodt, magabiztos állapot,ami pofára esés előtt eltölti az embert. "bár a két legismertebb tesztprogram, a Prime95, meg a world of warcraft hiba nélkül lefut" xD by Soni84

(#13) johnny82 válasza sNORh (#10) üzenetére


johnny82
őstag

Nagyon penge az a csaj, kár, hogy kiesett. Az a gyönyörű pofi, a formás teste... Szívesen elnéztem volna még... :B

(#14) kenwood3


kenwood3
őstag

vazz már ennek is van topikja :F ;]
Még jó , hogy nincs Viasatom legalább nem butítom az agyam még jobban elég nekem a VV is :DDD sőt még az is sok ;]

[ Szerkesztve ]

Mi az az ekezet dragasag??

(#15) sNORh válasza johnny82 (#13) üzenetére


sNORh
addikt

az is, viszont ez meg kifejezetten ijesztő .. vá az a fej

Az önbizalom egyszerűen az a nyugodt, magabiztos állapot,ami pofára esés előtt eltölti az embert. "bár a két legismertebb tesztprogram, a Prime95, meg a world of warcraft hiba nélkül lefut" xD by Soni84

(#16) johnny82 válasza kenwood3 (#14) üzenetére


johnny82
őstag

Minek is Viasat3, ha van internet?

(#15) sNORh: hát tényleg nem ez a legjobb fotó róla. Nekem a legjobban talán Niki jön be külsőre. A kiesett Tünde és Rea után.

[ Szerkesztve ]

(#17) vikvuk válasza kenwood3 (#14) üzenetére


vikvuk
aktív tag

A honlapra felpakolják, pár napig elérhetőek az előző részek. ;)

Jennifer (így van anyakönyvezve? :D), Rea, Alíz, és csak ekkor következne a Tünde nálam a sorrendben. :D

A CSUPA NAGYBETŰ nem jelent semmit.

(#18) kenwood3 válasza johnny82 (#16) üzenetére


kenwood3
őstag

ja , hogy ezt is meg lehet nézni neten , de inkább ki hagyom mint írtam elég nekem a VV is :DDD
én eddig 1 részt láttam igaz nem sokat értettem , belőle de nem is nagyon kötött le :(

[ Szerkesztve ]

Mi az az ekezet dragasag??

(#19) dragonfx


dragonfx
veterán

nem néztem de jövő héáttől nézem.kiváncsi vagyok rá.akárcsak a csajokra is.vv4 ellaposodott alek miatt.

"Ha valami túl szép, hogy igaz legyen, akkor az valószínűleg nem is igaz"--Logout 2014

(#20) johnny82 válasza vikvuk (#17) üzenetére


johnny82
őstag

Jennifer nekem is bejön testre, a pofija nekem nem igazán tetszik. A beszéde, stílusa, nyafogóssága meg kimondottan idegesít. Nikiben tetszik, hogy "kicsit" kurvás. Alíz is jó csaj valóban, az ő természete bejön nekem.

(#19) dragonfx: nagyon örülök, hogy jó sok pénzt sikerült összegyűjteni a rászorultaknak, tényleg. De ez a jótékonysági hét engem nem kötött le annyira. Szerintem egyáltalán nem volt érdekes.

[ Szerkesztve ]

(#21) vikvuk válasza johnny82 (#20) üzenetére


vikvuk
aktív tag

aha, hasonlóan látjuk
a niki pénzért házasodott valami fószerrel... a tünde fapina volt :U

A CSUPA NAGYBETŰ nem jelent semmit.

(#22) dragonfx válasza johnny82 (#20) üzenetére


dragonfx
veterán

egyetértek pontosan :K

"Ha valami túl szép, hogy igaz legyen, akkor az valószínűleg nem is igaz"--Logout 2014

(#23) dragonfx válasza dragonfx (#22) üzenetére


dragonfx
veterán

a Katát meg a Niki.t lehetne tunkolni ;]

"Ha valami túl szép, hogy igaz legyen, akkor az valószínűleg nem is igaz"--Logout 2014

(#24) ra^ven


ra^ven
senior tag

Srácok be kellene indítani ezt a topicot is, hasonlóan a Való Világéhoz. :)
Youtubeon láttam összefoglalókat de csak az 1 hétről, tud valaki egyéb videókról hol lehet elérni?

Köszi. :)

ZOHLIH - Xiaomi MI9 Lite || Panasonic LX7

(#25) dragonfx válasza ra^ven (#24) üzenetére


dragonfx
veterán

ja be kéne.de nem olyna chat jellegű gyakorisággal.
edenhotel.hu.n mindne videoadás fenn van én is visszanézem majd ha lesz időm.

"Ha valami túl szép, hogy igaz legyen, akkor az valószínűleg nem is igaz"--Logout 2014

(#26) vikvuk válasza ra^ven (#24) üzenetére


vikvuk
aktív tag

facebook

A CSUPA NAGYBETŰ nem jelent semmit.

(#27) kenwood3 válasza ra^ven (#24) üzenetére


kenwood3
őstag

az a baj sztem ezzel a beindítással , hogy nem sokan nézhetik főleg innen ph-ról :U

Mi az az ekezet dragasag??

(#28) mdraco


mdraco
őstag

Kezdjem el ezt is nézni, megéri? :D
Vagy csak akkor, mikor Alekoszt látom a lányok között :D

(#29) johnny82 válasza mdraco (#28) üzenetére


johnny82
őstag

Ha szereted a jó csajokat és a fülledt erotikát, megéri. :))

(#30) dragonfx válasza johnny82 (#29) üzenetére


dragonfx
veterán

hát jobbak a nők és többet is mutatnak.

"Ha valami túl szép, hogy igaz legyen, akkor az valószínűleg nem is igaz"--Logout 2014

(#31) johnny82 válasza dragonfx (#30) üzenetére


johnny82
őstag

Hát ja! Az nem volt semmi, amikor a Niki + a Kata elkezdtek kavarni. A Niki nagyon odab@sz.... ;]
Mondjuk este én sosem tudom megnézni, csak 1 nappal később, így mindig le vagyok maradva.

(#32) dragonfx válasza johnny82 (#31) üzenetére


dragonfx
veterán

én kb 6 nappal mert tegnap nézte először.időm nincs bepotolni 6 órányi müsort.
Niki a legjobb.

"Ha valami túl szép, hogy igaz legyen, akkor az valószínűleg nem is igaz"--Logout 2014

(#33) vikvuk


vikvuk
aktív tag

[Hogy volt?]

[ Szerkesztve ]

A CSUPA NAGYBETŰ nem jelent semmit.

(#34) tomcsi23


tomcsi23
veterán

Hm, kemény ez a kiválasztós menet. ;]

...de bugyit ne vegyél, mert fontosat akarok mondani.

(#35) Atlantis


Atlantis
veterán

Véletlenül belenéztem hétvégén és meglepődve láttam, egész jó, pedig egyáltalán nem vagyok valóságshow-t kedvelő ember (gyakorlatilag a BB1 óta ez az első, amiből láttam egy teljes adást). Nagyon szép helyen vannak, csinosak a hölgyemények, a fickóknak is van eleje,háta,közepe, ahogy az manapság "trendi" :)

Nekem mondjuk Kata (asszem ez a neve) jön be legjobban, bár sokszor nem tudom megkülönböztetni a másik szöszitől (asszem Niki). Fickók közül Ádám és Levi a szimpatikus arcok, a többi nem annyira.

>>>>>>>> Creo Parametric ; Allplan Engineering ; McLaren F1 Team <<<<<<<< "A gondolkodás a lehető legkeményebb munka, valószínűleg ezért gyakorolják oly kevesen." - Henry Ford

(#36) tomcsi23


tomcsi23
veterán

Jön mingyá a sztrip10. ;]

...de bugyit ne vegyél, mert fontosat akarok mondani.

(#37) vikvuk válasza tomcsi23 (#36) üzenetére


vikvuk
aktív tag

jöjjön! 10 :DDD

A CSUPA NAGYBETŰ nem jelent semmit.

(#38) dragonfx válasza tomcsi23 (#36) üzenetére


dragonfx
veterán

Niki a legjobb :B :K

"Ha valami túl szép, hogy igaz legyen, akkor az valószínűleg nem is igaz"--Logout 2014

(#39) Atlantis


Atlantis
veterán

A két új hölgyemény nem szimpatikus, különösen a fekete hajú. Pedig a kettő közül inkább ő tűnik veszélyesnek.

E heti tippem: Jennifer és Nikol búcsúzik. Ambár kíváncsi vagyok, milyen csavar jön a történetbe ezen a héten.

>>>>>>>> Creo Parametric ; Allplan Engineering ; McLaren F1 Team <<<<<<<< "A gondolkodás a lehető legkeményebb munka, valószínűleg ezért gyakorolják oly kevesen." - Henry Ford

(#40) Kickass


Kickass
őstag

na mar ilyen topik is van? :DDD

nezni nem szoktam de hogy volt blogon mindig olvasom az 'osszefoglalot', azon mindig borulok :C

(#41) dragonfx válasza Atlantis (#39) üzenetére


dragonfx
veterán

Nikol jobb is ment. ja a fekete nagy taktikus.szerintem Kata megy.

"Ha valami túl szép, hogy igaz legyen, akkor az valószínűleg nem is igaz"--Logout 2014

(#42) Atlantis válasza dragonfx (#41) üzenetére


Atlantis
veterán

Az is elképzelhető, de szerintem ha tényleg a "legerősebb" lányt akarja elküldeni, akkor Nikit küldi haza. Viszont az Ádámmal ki akar tolni, így lehet neked lesz igazad.

Ellenben azzal tisztában kell lennie, hogy ha Nikit vagy Katát elküldi, akkor amint lehet őt is kirakják. Szóval ha hosszú távon gondolkozik, akkor mondjuk Krisztát vagy Jennifert kéne kiszorítania.

Sajnálnám Katát, ő a legjobb. :)

>>>>>>>> Creo Parametric ; Allplan Engineering ; McLaren F1 Team <<<<<<<< "A gondolkodás a lehető legkeményebb munka, valószínűleg ezért gyakorolják oly kevesen." - Henry Ford

(#43) dragonfx válasza Atlantis (#42) üzenetére


dragonfx
veterán

Niki a legjobb.de kata és kriszta a legrősebb.
Jenni mér tnené ki gabival jol elvannak.totál nem.
többi mind esélyes.

"Ha valami túl szép, hogy igaz legyen, akkor az valószínűleg nem is igaz"--Logout 2014

(#44) tomcsi23 válasza dragonfx (#43) üzenetére


tomcsi23
veterán

Na, Katát kirakta ez az undormány. :U

...de bugyit ne vegyél, mert fontosat akarok mondani.

(#45) dragonfx válasza tomcsi23 (#44) üzenetére


dragonfx
veterán

egyértelmű volt mondom.és jol tette.Levi végre szembesítette őket hogy ez nem így müödik hogy a kis 4esük ádámmal mint ötletadó kata, niki, kristóf mint végrehajtó kisakkozzák ki essen ki, őúk mondják meg döntik el.mert miért kik ők? :((( ..ugyaolyna játékosok, semmivel nem többek.dellát nem adják hozzá.felsőbbrendűnek érzik magukat.elég szégyen egy 21 éves vékony csajszinak kellett elkezdenie ezt a szövetséget megbontani.az ádám gusztustalanul játszik.még ő hülyézi le mikor a virtuális listájuk létezik.na meg a kristóf..hogy neki nem mind1 milyen 10 ember van körülette..ok ebben van valami..de mér ki ő hogy ezt akaratosan szövetkezve eldöntse??..ő is csak egy user....
szandi beáll szöszi mögé szerintme és ádám vagy alíz fog hazamenni....

ez a sírás színjáték nem kellett volna, meg öld meg öld meg csináld ki...totál taktika miatt voltak együtt.ezt kristóf és ádám is megmondta abszolut semmilyen férfi-női vonzalom nincs.

[ Szerkesztve ]

"Ha valami túl szép, hogy igaz legyen, akkor az valószínűleg nem is igaz"--Logout 2014

(#46) viny


viny
tag

Sziasztok!

Valaki meg tudja nekem mondani, hogy tulajdonképpen hogyan is lehet megnyerni ezt a játékot???
Az odáig vili, hogy akkor esik ki valaki, ha nincs párja. A baj csak az, hogy ha ki is esik egy szereplő, küldenek be helyette egy vagy két másikat, tehát a létszám sohasem csökken!
A neten mindenhol csak azt írják, "ha nincs párja, kiesik", de azt sehol sem találom (és az adásban sem mondták tudtommal) mégis mi alapján dől el, hogy kik nyerik majd meg... :F

Tehát: valaki meg tudná mondani? :U
Köszönöm! :R

Never underestimate the power of a sick mind!

(#47) Atlantis válasza dragonfx (#45) üzenetére


Atlantis
veterán

Nem értünk egyet, Ádám a legerősebb személyiség és ők csinálják jól. Ezt úgy lehet megnyerni, ha erős szövetségek vannak. Szandra ugyanilyet akar kiépíteni, csak még nem mondta ki egyértelműen. Ezért volt fura az indoklása, hogy nem akarja, mások mondják meg, ki marad, ki megy. Neki szerintem csak az a baja, hogy nem ő mondja meg.

Szandrát Ádám ki fogja golyózni, bár előbb Szöszit.

Kriszta, mint erős személyiség? Kizárt, ő talán a "legéletszerűbb", ezért sebezhetőbb is. Ezt a sírós jelenete is bizonyítja, ami tőle őszinte volt.

>>>>>>>> Creo Parametric ; Allplan Engineering ; McLaren F1 Team <<<<<<<< "A gondolkodás a lehető legkeményebb munka, valószínűleg ezért gyakorolják oly kevesen." - Henry Ford

(#48) dragonfx válasza Atlantis (#47) üzenetére


dragonfx
veterán

igen ott meggyengült.tény lehet inkább életszerübb.
Ádám viselkedése többiekhez állása nem szimpi nekem.nem tudná megmondani ki nyer.
de tény szöszi menni fog.és az is hogy szandra is nagy aljas lesz. :K

"Ha valami túl szép, hogy igaz legyen, akkor az valószínűleg nem is igaz"--Logout 2014

(#49) ra^ven


ra^ven
senior tag

Én Szöszit eddig korrektnek tartottam, már - már örültem, hogy összejönnek az Alízzal, korábban említette, hogy hozzá illő csaj, most a 15. részben meg azt mondja, nem az Ő világa... :)
Érdekes lesz a kiválasztás.

ZOHLIH - Xiaomi MI9 Lite || Panasonic LX7

(#50) tomcsi23 válasza ra^ven (#49) üzenetére


tomcsi23
veterán

Szegény Alíz tényleg illene hozzá, de nem elég kurvás neki. Így aztán lépett is a "friss húsra". :)

...de bugyit ne vegyél, mert fontosat akarok mondani.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.