Hirdetés

2024. április 28., vasárnap

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) illes14


illes14
tag

A Driver: San Francisco a harmadik rész cselekményei után veszi fel a fonalat nevezetesen azután, hogy Charles Jericho lelőtte John Tanner nyomozót. Hősünk azonban nem halott, csupán kómában fekszik, a játék eseményei pedig az ő fejében játszódnak majd le -- azonban nem ez a játék egyetlen érdekessége, a szokatlan felállás ugyanis egy új játékmechanizmust hívott életre melyet a fejlesztők Shift névre kereszteltek.

A Shift lényege, hogy Tanner tudatát bármikor átküldhetjük egy másik autó sofőrébe, hogy ezáltal jobb helyzetbe kerüljük egy üldözés vagy verseny során. A gyakorlatban ezt úgy képzeljétek el, hogy egy gombnyomásra az idő lelassul, majd a kamera felülről mutatja várost, (minél fejlettebbek vagyunk annál jobban belátni a térképet) ezáltal lehetőséget biztosítva arra, hogy kiválasszuk a nekünk megfelelő kocsik. Ez a mechanizmus érezhetőn gyorsabbá teszi játékot, de a multiplayer módot is felkavarja majd, hiszen ott is használható lesz, bár azt még nem tudni pontos milyen mértékben

A játékról továbbá azt is érdemes tudni, hogy San Francisco városának nagy részét bejárhatjuk majd, a játszóterünkként funkcionáló utcákon pedig ezúttal már valódi kocsikkal száguldozhatunk. A játékban összesen 100 járgány kapott helyet köztük az 1974-es Dodge Monoco, és az 1969-es Dodge „General Lee” Charger.

Demo megjelenés: 2011. Augusztus 17
Megjelenés: 2011. szeptember 02

Minimális gépigény:

CPU: Intel Pentium D 3.0 Ghz or AMD Athlon 64 X2 4400+ 2.2Ghz
RAM: 1GB Windows XP / 2GB Windows Vista - Windows 7
VGA: 256 MB DirectX–compliant, Shader 4.0 enabled video card*
DX: DirectX®: 9.0c libraries (included)
OS: Windows XP (32/64 bit), Windows Vista (32/64 bit), Windows 7 (32/64 bit)
HDD: 10GB
Hang: DirectX 9.0c – compliant sound card
Hálozat: Permanent broadband Internet connection is required (128+ kbps)

Ajánlott gépigény:

CPU: Intel Core2Quad Q6600 2.4Ghz or Athlon II X4 620 2.6Ghz
RAM: 2GB for XP / Vista / 7 recommended
VGA: 512 MB DirectX compliant, Shader 4.0 enabled video card*
DX: DirectX®: 9.0c libraries (included)
OS: Windows XP (32/64 bit), Windows Vista (32/64 bit), Windows 7 (32/64 bit)
HDD: 10GB
Hang: 5.1 PCI sound device
Hálozat: Permanent broadband Internet connection is required (128+ kbps)

[ Szerkesztve ]

(#2) pr1mzejEE válasza illes14 (#1) üzenetére


pr1mzejEE
addikt

Várom nagyon! Remélem nem fog a demo csalódást kelteni, mert akkor a játék is felejtős lesz. :(

Football More Than Just a Game .. Calisthenic is way for life..

(#3) illes14


illes14
tag

Remélem hogy rendesen le lesz optimalizálva majd!

(#4) illes14


illes14
tag

Egy kis ízelítő videó: Trailer

(#5) pr1mzejEE válasza illes14 (#4) üzenetére


pr1mzejEE
addikt

Nagyon zsír! :Y

Football More Than Just a Game .. Calisthenic is way for life..

(#6) illes14


illes14
tag

Jövőhét Szerdán végre itt a Demo!

(#7) illes14


illes14
tag

Sajnos késni fog a PC-és megjelenés:
PC: 2011. szeptember 27.
PS3: 2011. szeptember 06.
Xbox 360: 2011. szeptember 06.

(#8) illes14


illes14
tag

Már nincs sok hátra!

(#9) Hawk1979


Hawk1979
őstag

Hogy állíthatom be a gamepadon hogy a jobb oldali analog pici joyyal tudjak kormányozni?
(Logitech F530)
Mindig úgy játszok mindennel, hogy a bal kar a gáz-fék, a jobb oldali a kormányzás...
De ebben a játékban csak a gáz-fék kombinációra vonatkozólag van beállítás, a kormányzásra NINCS !
Nem tudom, áááá ... :O

(#10) Viktor77 válasza Hawk1979 (#9) üzenetére


Viktor77
titán

Én sem tudtam beállítani a gamepadomat (Logitech szintén, nem is értem, még nem volt olyan játék ami ne ismerte volna fel). Én a Joy2Key nevű progival emulálom a billentyűleütéseket (a gamepad egyes gombjait megfeleltetem a billentyűk gombjainak), igaz, nekem digitális az iránykar is. Nem tudom, hogy analógra is működne-e, egy próbát megér.

Csinálni kell. Kész. Pont.

(#11) Hawk1979 válasza Viktor77 (#10) üzenetére


Hawk1979
őstag

Lehet kipróbálom, de azt hiszem txt buhera lesz.
A játék könyvtárában van 5 irányítással kapcsolatos fájl, ami szinte mind ugyanaz.
De, hogy melyiket kell átírni, az rejtély még.

defaultInputControlSet1.txt
defaultInputControlSet2.txt
defaultInputControlSet3.txt
InputControlSet1.txt
InputControlSet2.txt

(#12) Sirandrish


Sirandrish
legenda

Egyik ismerősöm 30perc után törölte..
Most tényleg ilyen kaki vagy csak hülye a tag?:D

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#13) Hawk1979 válasza Sirandrish (#12) üzenetére


Hawk1979
őstag

Szerintem jó játék, bár nem lehet kiszállni az autóból, de ha csak az autózásra vágyunk, szerintem remekül hozza a régi hangulatot.
Elfogadható grafikával, és jó hangulattal rendelkezik.
Az "autóváltás" ötlete nekem nagyon bejött eddig.

(#14) Sirandrish válasza Hawk1979 (#13) üzenetére


Sirandrish
legenda

Jól tudom hogy ilyen időlassítós átugrálós módszer van a kocsiváltásra?

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#15) Hawk1979 válasza Sirandrish (#14) üzenetére


Hawk1979
őstag

Igen, egy baleset után a főhősünk, más karakter bőrébe tud bújni...

(#16) Sirandrish válasza Hawk1979 (#15) üzenetére


Sirandrish
legenda

Oh..nah majd utánnalesek :)

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#17) CJ3


CJ3
senior tag

Nekem az egész game bejön az irányítása a régi jó öreg Driver beütés, rá lehet érezni elég hamar......:D
A grafika nekem szintén tetszik.......Nem is zabálja a gépet........

A Story is tetszik nagyon....
Chapter 2 nél tartok de már kezd keményedni a menet:D

A kiszállás dolog nem is zavar most valahogyan mert annyira jó verdák vannak benne hogy elvagyok én azokkal is.........ez az átrepülős dolog meg megoldja a távolságot stb lehet okoskodni így.......
A mellékküldetések is változatosak......
A tékép kib....nagy lesz még 2 részlet van feloldva de lesz vagy 15 biztos:D És már ez a kető is nagyon nagy.........................Szóval nekem minden tetszik bejön.. :R

Crypto

(#18) 220volt


220volt
tag

Nagyon jól sikerült a játék szerintem!

(#19) chungee


chungee
addikt

HELP!
Hiába kapcsolom ki a V-Sync, játék közben bekapcsolja. Onnan tudom, mert beszaggat a játék mint a lassított felvétel. Kilépek a menübe és megint be van pipálva a V-Sync. Mitől van ez:F

(#20) Viktor77 válasza chungee (#19) üzenetére


Viktor77
titán

A szaggatásnak nincs köze a V-Synchez.

Csinálni kell. Kész. Pont.

(#21) chungee válasza Viktor77 (#20) üzenetére


chungee
addikt

Szerintem pedig nagyon sok köze van hozzá.

(#22) Viktor77 válasza chungee (#21) üzenetére


Viktor77
titán

A V-Sync fixálja az fps-ed a monitorod frissítéséhez igazodva. Ha 60hz-en megy a monitorod, akkor 60fps-ed lesz maximum. Ha kikapcsolod, akkor több is lehet mint 60fps, de cserébe gyors mozgásoknál mintha elcsúszna kép alsó és felső része egymáshoz képest.

Ennek pont semmi köze a szaggatáshoz.

Lehet hibás a V-Sync, mint például a Crysis 2-ben (ahol bekapcsolva nem 60 lesz az fps-ed, hanem 30), de drasztikus belassulást nem okoz.

[ Szerkesztve ]

Csinálni kell. Kész. Pont.

(#23) Hawk1979


Hawk1979
őstag

Ha kikapcsolom Vsyncet, és visszalépek egy-kétszer, nekem is visszakapcsolja magától.. :DDD

(#24) Sonja


Sonja
veterán

Nem rossz játék. :K

Első kép
Második kép
Harmadik kép
Negyedik kép
Ötödik kép

[ Szerkesztve ]

Ha csalódni akarsz, bízz az emberekben!

(#25) Enton válasza Sonja (#24) üzenetére


Enton
addikt

Nekem is bejön eddig. Elfog tartani amíg az összes 140 autót majd beadja.
Viszont ezt a gamepad mizériát jó lenne megoldaniuk.
Engem is zavar, hogy nem lehet sehogy beállítani.

"mert gyakorlatilag megszámolhatatlan mennyiségű papucsállatka használ gazdatestként internetezésre humanoidokat és ez követhetetlen."

(#26) Sonja válasza Enton (#25) üzenetére


Sonja
veterán

Xbox 360 Controller emulator és el is van intézve! ;)

Ha csalódni akarsz, bízz az emberekben!

(#27) Enton válasza Sonja (#26) üzenetére


Enton
addikt

Es akkor mar lesz a menuben jobbra-balra opcio a beallitasoknal?
Vegulis megnezem, hatha azzal tenyleg jo lesz.

"mert gyakorlatilag megszámolhatatlan mennyiségű papucsállatka használ gazdatestként internetezésre humanoidokat és ez követhetetlen."

(#28) Sonja válasza Enton (#27) üzenetére


Sonja
veterán

Leszeded ezt és kicsomagolod egy tetszőleges mappába. Elindítod az x360ce.exe file-t és beállítod a kontrollert. Ha olyan kontrollered van, ami alapból be van állítva, akkor alul a Presets részen kiválasztod. Nekem Logitech RumblePad 2 van (azaz nem használom, de elővettem most a szekrényből, hogy beállítsam nektek), így nekem elég volt kiválasztanom a Logitech Cordless RumblePad 2-t. Ha beállítottad/kiválasztottad, akkor utána Save! Fontos, hogy a beállítások elmentődjenek! Kiléphetsz, majd a dinput8.dll, msvcr100.dll, x360ce.ini és xinput1_3.dll file-okat (Igen, mind a 4 file-t!) másold be a Driver mappába, ahol a driver.exe is van. Kész, lehet játszani! Így egyébként be tudjátok állítani a kormányokat is. :K

Ha csalódni akarsz, bízz az emberekben!

(#29) Hawk1979 válasza Sonja (#28) üzenetére


Hawk1979
őstag

Nem ez a baj, hanem hogy a játékon belül a gamepad menüben, nincs jobbra-balra opció !

(#30) Viktor77 válasza Hawk1979 (#29) üzenetére


Viktor77
titán

Erre írtam fentebb, hogy Joy2Key progi. Megnézed milyen billentyűgomb van kiosztva kanyarodásra, és a programban ezt hozzárendeled a gamepadod gombjához. Így ugyan nem lesz analóg irányitásod (gondolom én, mert nem tudom kipróbálni, a gamepadom digitális), de egy arcade játékhoz nem is annyira fontos.

[ Szerkesztve ]

Csinálni kell. Kész. Pont.

(#31) Hawk1979 válasza Viktor77 (#30) üzenetére


Hawk1979
őstag

Ha digitális akkor már billentyűzet.... :O
Joy2Key-el csak digi lesz, a bill.gombot váltja fel az iránykar.

(#32) Sonja válasza Hawk1979 (#29) üzenetére


Sonja
veterán

És, ez kit érdekel? :F De most komolyan. Nem is kell. Xbox 360 kontroller-t emulál, aminek analóg a kanyarodás és a gáz/fék. Pl. egy Logitech RumblePad 2-vel tökéletesen irányítható lesz. De akár egy kormánnyal is, ha arra akarod beállítani. Igaz, ez utóbbinak egy kis holtjátéka lesz.

Szerk.: Xbox 360 kontrolleren a bal analóg kar a jobbra/balra alapból.

[ Szerkesztve ]

Ha csalódni akarsz, bízz az emberekben!

(#33) Hawk1979 válasza Sonja (#32) üzenetére


Hawk1979
őstag

Grrrr.
Logitech F310-em van, pár hsz-el előbb elírtam.
Alapból itt is a bal a kanyarodás,de a gáz-fék is az.
Én azt szeretném ha a bal lenne a gáz-fék, a jobb a kanyarodás.
Xinputos gamepad, tehát tökre ugyan az mint az Xbox irányító, ezen túl kéne lépni már, nem kell sehol, soha emulálni semmit sem vele.
Egész egyszerűen nem lehet áttenni a jobb joyra az analóg kanyarodást....

Ha natív Xbox360 gamepad lenne, se lehetne átállítani a jobb joyra.

(#34) Sonja válasza Hawk1979 (#33) üzenetére


Sonja
veterán

Xbox 360 kontrolleren nem az a gáz/fék, hanem a két trigger (ravasz). Xbox 360 Controller emulátorban pedig úgy állítod be, ahogy neked jól esik. Igaz, azzal a Logitech-el még nem volt dolgom (jobb is).

Ha csalódni akarsz, bízz az emberekben!

(#35) Hawk1979 válasza Sonja (#34) üzenetére


Hawk1979
őstag

Feladom, majd ha kipróbálod a játékot, akkor kérek választ, mert nem érted.

(#36) Sonja válasza Hawk1979 (#35) üzenetére


Sonja
veterán

Rég azzal játszom Xbox 360 Controller-rel, ahogy fentebb láthatod is a képeket. :U

[ Szerkesztve ]

Ha csalódni akarsz, bízz az emberekben!

(#37) Hawk1979 válasza Sonja (#36) üzenetére


Hawk1979
őstag

Akkor tedd át légyszi a jobb joyra az analóg kanyarodást kérlek.

(#38) Enton válasza Hawk1979 (#35) üzenetére


Enton
addikt

Nah így állítsd be a progit amit Sonja linkelt:

Avagy ha nem ugyenezek a stick nevek lennének nálad, akkor az alaphelyzetben lévő ketőt cseréld fel amit bekereteztem.
Ha mindent jól beállítottál akkor a képen látható két analógkart te fordítottan fogod irányítani.
Innenstől megvan amire vágytál. (Én is így használom minden játékban ahol lehet)
Viszont semmi sem tökéletes, mint ez sem.
A játékon belül el kell állítanod a jobbra balra nézegetés, belső nézetből ha gázt nyomsz autómatice zoom-ol is, ez külső nézetben nincs.
Ha fékezel rögtön néz hátra, ugyanugy belső külső nézetnél, ez pl tolatásnál automata tolatókamera, de fékezésnél inkább zavaró, ezeket sajnos nem lehet elvariálni, mint a kanyarodást sem.
Plusz majd idővel jönnek elő a RAM( nekicsapatni az autot egy előted lévőnek, kvázi csuzli), plusz a turbo/nitro kikek hogy tetszik gomb, amit én már azóta játékon belül elállítottam.

"mert gyakorlatilag megszámolhatatlan mennyiségű papucsállatka használ gazdatestként internetezésre humanoidokat és ez követhetetlen."

(#39) Sonja válasza Enton (#38) üzenetére


Sonja
veterán

Megelőztél. ;)

Ha csalódni akarsz, bízz az emberekben!

(#40) Hawk1979 válasza Enton (#38) üzenetére


Hawk1979
őstag

Köszi.

(#41) Enton


Enton
addikt

Van valakinek valami ötlete arra hol kéne próbálkozni a 45s alatt 3 ugratós autón ugratni és a 60s alatt 4 ugartós autón ugratni dolgot?
Nem adnak sok wp-t de nekem még nem sikerült megcsinálni. Öszíntén szólva rühhellem az időre menős küldetéseket.
Eddig próbáltam ótópályán meg a városban is de sikertelenül.

"mert gyakorlatilag megszámolhatatlan mennyiségű papucsállatka használ gazdatestként internetezésre humanoidokat és ez követhetetlen."

(#42) need


need
addikt

Sziasztok...

Nem igazán értem mit kell csinálni az egyik feladatnál...

a bal felső sarokban

Hold "és a shift billentyű" To Charge
Relase "és a shift billentyű" To Use

Ide oda ugrálok az egyik kocsiból a másikba de semmi és a térképen sem jelezz semmi..:(

D750+Tami 24-70..Nikon 70-200 f/2.8 vrII....Diablo3 Battletag: norennord#2734 Division 2 noren73

(#43) BMWFan


BMWFan
aktív tag

játéknak látszik,bár még nem próbáltam.

(#44) Enton válasza need (#42) üzenetére


Enton
addikt

Állítsd be a settingsben a RAM opciót akármire, ha jó akkor maradhat a "shift" is. De ha azon van már az autósugrálás akkor állítsd el.
Ez a RAM pedig olyan mint egy csuzli. Nyomd hosszan hogy nagyobbat lövődjél előre, és legyen előtted egy autó mikor elengeded.

(#43) BMWFan:

A videó második felében lévő versenyt én pl. úgy csináltam meg, hogy kiiktattam a másik két versenyzőt a szembejövő forgalommal, nem kellett végig azon vacakolnom mikor bassza el a gép a másik irányítását, mert mindakettőt ő vezette addig amig én szétzúztam az ellenfeleket. ;]
De mondjuk a story rész a leguncsibb az egészben.

"mert gyakorlatilag megszámolhatatlan mennyiségű papucsállatka használ gazdatestként internetezésre humanoidokat és ez követhetetlen."

(#45) need válasza Enton (#44) üzenetére


need
addikt

köszönöm a segítséget... :R

D750+Tami 24-70..Nikon 70-200 f/2.8 vrII....Diablo3 Battletag: norennord#2734 Division 2 noren73

(#46) CJ3


CJ3
senior tag

A Főszereplőnek meg semmilyen embernek nincs hangja,felirat megy effektek minden oké de a szereplők, párbeszédek nem szólnak mitől lehet ez???? :R

Crypto

(#47) Enton válasza CJ3 (#46) üzenetére


Enton
addikt

5.1-nél centerből küldi a beszédet. Ha ez windows-ban agyon van halkítva akkor előfordulhat hogy nincs hangjuk.
Illetve minden kábelt ki meg bedugni meg a hangbeállításokat átnézni, hátha véletlenül valahol csak le van halkítva.

Jók ezek a fordok, főleg a GT, Shelby GT meg az rs200-as:

[ Szerkesztve ]

"mert gyakorlatilag megszámolhatatlan mennyiségű papucsállatka használ gazdatestként internetezésre humanoidokat és ez követhetetlen."

(#48) }{3@Đ$}{0ot


}{3@Đ$}{0ot
addikt

hali!

Nálam valamiért telepítés közben a Microsoft Visual C++ 2005 Redistributable hibát észlelt.

Hibakód: 2755. ez mi akar lenni?

™MØИ$T€R-EИEЯGY™® || ИVIĐIA® || ᴺᴵѕѕᴀᴺ ᴳᴛЯ The Best ||

(#49) CJ3 válasza }{3@Đ$}{0ot (#48) üzenetére


CJ3
senior tag

Passz....Frissítsd a VGA Drivert, meg DirectX-et se árt stb......stb

Crypto

(#50) LordAxwell


LordAxwell
senior tag

Helló!

A mérföldet hol lehet átállítani km/h-ra?

Köszi.

Amikor megszülettél, mindenki mosolygott, csak Te sírtál! Élj úgy, hogy ha meghalsz, mindenki sírjon, csak Te mosolyogjál.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.