Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Dr. Akula


Dr. Akula
nagyúr

Az első 2 rész még jó volt, de úgy érzem nagyon elfáradt már ez a sorozat, csak önmagukat ismételgetik. Ami valószínűleg megint jó lesz, az az átvezető animok, na elég lenne azokat megtartani, felpimpelni 90 percre, és kiadni filmen, moziba.

(#2) Raysen623 válasza Dr. Akula (#1) üzenetére


Raysen623
addikt

Ebben nagyon nem értek egyet. Ez a rész elég sokat változott és szerintem jó irányba a múlt hétvégi teszt alapján is. Régi sorozat jó folytatással lehet még jó, főleg ha lenne mellette új játék is. De nincs, és én inkább ezt sajnálom.

A MÁV-nak öt ellensége van: a négy évszak, meg az utasok.

(#3) AxBattler válasza Raysen623 (#2) üzenetére


AxBattler
félisten

... a múlt hétvégi teszt alapján is.
Erről megint lemaradtam... :(

"Csak egy dologtól félek. Ha meghalok, az asszony eladja a gépeimet annyiért, amennyit bevallottam neki." KERESEM: Lian Li PC-C50, Silverstone Milo ML03 ..............................................................................................

(#4) Raysen623 válasza AxBattler (#3) üzenetére


Raysen623
addikt

Sajnálattal hallom. Mondjuk nekem is péntek este szóltak hogy van. Szombaton ismét tettem egy kört Sorcerer-el és elvittem L20-ig. Szerintem grafikai és teljesítménybeli javításokat csináltak az első teszt óta, sorbanállás nem volt nálam. Ha így el tud indulni a játék, akkor az nagyon jó lesz és már-már szokatlan is egyben.

A MÁV-nak öt ellensége van: a négy évszak, meg az utasok.

(#5) Szakiii válasza Raysen623 (#4) üzenetére


Szakiii
addikt

Szép nerfet kapott a sorci jó értelemben, se nem sokat, se nem keveset. Kifejezetten jól használták a nyílt időszak visszajelzéseit, nekem eddig nagyon pozitív! A hangulata zseniális szerintem, történt meseles minden percét élveztem!

(#6) LBandi


LBandi
aktív tag

Nekem is volt szerencsém a hétvégi server slam-et (mi időnk szerint péntek 21:00-tól vasárnap 21:00-ig lehetett játszani) kipróbálni. Kicsit félve ültem neki a 3. részt ismervén és a sok pletykát amit eddig a 4-ről hallottm. Megjegyzem hogy minden korábbi rész megvan, több száz játékórát töltöttem el velük. Így 2 nap próba után kimerem jelenteni, hogy méltó folytatása lesz a sorozatnak mind grafikailag mind játékélmény terén. Van benne újítás, változtatás rendesen. A történet és mellékszálak (amit megtapasztaltam) is egyaránt jó. Az egész játéknak nagybetűs Diablo hangulata van. Engem sokkal jobban megfogott mint anno a 3. rész.

"Az igazi EMO-s halva születik."

(#7) Raysen623 válasza LBandi (#6) üzenetére


Raysen623
addikt

Nekem a 3. rész volt az első Diablo az életemben, megjelenéskor tetszett, bár jóval később vettem csak meg Pc-re is meg konzolra is. Konzolon lement D2 remaster is. A két részt összehasonlítva, számomra casual-ként a 3. rész jobban játszható volt, ez alatt értem azt hogy könnyebb is volt valahol, máshol meg nem.

4. részben nekem nagyon tetszik a karakter generálás, a kidolgozottsága, a világ felépítése, kraftolni ebben megint többet kell majd mint a 3. részben várhatóan, nehézségi fokozatokra kiváncsi leszek, mert a hétvégén hiába raktuk a nehezebbik opcióra még így is túl könnyű volt általánosságban, holott azt megelőzően meg nehezebb volt a teljes játék menet. Most csak az egyik boss fight-ban hasaltunk le a sorci-assa kombóval egyszer.

A MÁV-nak öt ellensége van: a négy évszak, meg az utasok.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.