Hirdetés

2024. május 3., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Egyéb  »  Diablo ii - 1.10-es karakter editor kell ----- help (téma lezárva)

Hozzászólások

(#1) Slayer Valor


Slayer Valor
őstag

Nemtudtok vmi karakterkészítőt 1.10es verzióhoz? Fél éve elromlott a karim:O és most kedvem lenne játszani egy kis Diót :D Valahogy megszeretném csinálni nagyjából ugyanúgy....

HELP :)

(#2) Slayer Valor


Slayer Valor
őstag

UP

(#3) Tuib


Tuib
aktív tag

Itt esetleg:
[L]http://www.ladderhall.com/ericjwin/html/index.html[/L]

''A szeretet az, amikor anyu látja aput a mosdóban és szerinte apu nem is gusztustalan.''

(#4) Horbal


Horbal
őstag

Működőt én még nem láttam hozzá...de biztos van.

Amúgy az 1.09-esben megmahinált karakter működik 1.10 alatt, csak tovább nem tudod aztán alakítani---->csináld meg 1.09-ben aztán patchelj és játsz vele az 1.10-ben (patch előtt mentsd ki a karit!!!!!!)

Peace:)

Balett cipőm nincsen nekem, de ha lesz én fő nem veszem!

(#5) Matr x válasza Horbal (#4) üzenetére


Matr x
aktív tag

Azért hozzáfűzném, hogy az 1.09-ben és az 1.10-ben a skillek másként működnek... nem pont azokat kell fejleszteni... pl. a hammerdin-t 1.09ben lehetetlen csinálni, míg 1.10-ben gyilkos...

Ha meg karakterkészítés: nézegesd a skill-tabokat, és próbáld meg kitalálni, hogy mit fogsz használni. És az alapján fejlessz, szinergista skilleket is toljad, jól lesz az. Vagy majd kérdezz, próbálok pár segítséget adni.

[Szerkesztve]

Mindenhonnan csak zubog a sz@r, már nem is győzünk elállni alóla... --- ''Aztán egymásra ne lődözzetek!'' - Muterom paintball előtt

(#6) Slayer Valor


Slayer Valor
őstag

Én olyan honlapot keresek ahol könnyen le lehet tölteni a progit...:) Még mindig nem találtam semmit...... :((

Esetleg elküldhetné nekem vki a progit MSN-en keresztül.... (slayervalor@yahoo.com):)

(#7) Szenty


Szenty
tag

Mondd, Te nem tudsz olvasni (vagy csak angolul nem tudsz)?
A Tuib által küldött címen ott van 4 féle editor is!
A kényelem kedvéért mégegyszer a link: [L]http://www.ladderhall.com/ericjwin/html/index.html[/L]

Útvonal

Fórumok  »  Egyéb  »  Diablo ii - 1.10-es karakter editor kell ----- help (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.