Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) MarKoo


MarKoo
őstag

A debreceniek körében közismert és sikeres adok-veszek, csere-bere topik ötödik ''kiadása'' is kinőtte magát ezért itt a 6.0. ;)

Debreceni adok-veszek, csere-bere 5.0 -- Bővebben: link
Debreceni adok-veszek, csere-bere 4.0 -- Bővebben: link

(#2) Garold


Garold
senior tag

Az előző topicban meghirdetett Nvidia 5700-öm elkelt, már ne akarja megvenni senki...
:C

Szerk.: Én vagyok az elsőőőőőőőőő hozzászóló :DD

[Szerkesztve]

Mit kell ahhoz inni hogy valaki havat hányjon??

(#3) DVD_2_U


DVD_2_U
senior tag

Eladó vagy elcserélhető a következő pár cucc:

Intel 166MMX CPU (1db), AMD K6-2 233 (2db), AMD K-5 PR100 CPU (2db)
Acorp és Sector Intel TX chipes alaplap ( SDRAM+SIMM )
16Mb Siemens SDRAM (66MHz) (1db)
4Mb Samsung SIMM RAM (3db)
8portos BNC ActiveHUB
ISA slotos BNC ill BNC+AUI hálókártya
PCI slotos Realtek 10/100 UTP hálókártya
S3Trio64V2/DX (1db) és S3Virge PCI-os videokártyák (1db)
LG 52x CD-ROM (1db)
2+2-es midi torony AT-s ház táppal ~250W
Yamaha 128 XG PCI-os hangkártya (1db)
UDMA 33, 66/100/133 kábelek, midi, soros, párhuzamos csatik...

...Lexmark Z-32 tintasugaras nyomtató keresi új gazdiját!!! Párhuzamos + USB port egyaránt van rajta, dobozzal, papírokkal, és asszem patronnal van.

you can CANON

(#4) Sir John


Sir John
tag

Frissült az aláírásomban is szereplő lista: Bővebben: link

De jegyezd meg jól, míg a Föld kerek, mindig lesznek jumperek ...

(#5) Alyens válasza DVD_2_U (#3) üzenetére


Alyens
aktív tag

Nem kaptam e-mailt! Valami gond van a honappal?

http://shrimpland.hu

(#6) rambo4ésfél


rambo4ésfél
aktív tag

Anti-Hero!
Az előző topikból :
Mobil Rack Keret (1Ventis)*************6000HUF
Ez talán alumínium vagy csak simán elírás
Mert ha egy nullával kevesebb és működik akkor kell!!

(#7) Tsabi5


Tsabi5
csendes tag

ELADÓ!

GIGABYTE 7N400Pro2 alaplap garanciával, mindenével együtt, grátisz Papst hűtő.
kb. 2 hónapos, szinte egyáltalán nem volt használva, eladás oka, konfigcsere miatt már itt pihen a polcomon.

irányár: 17k

A pénz nem boldogít, csak ha van!

(#8) Borosz


Borosz
senior tag

''Hello mindenkinek!

Eladó: Abit 9600np/128bit/256Mb ram VGA. Nekem szépen muzsikált, de beleszerettem a 6600GT-be (már be is szereztem), így fölöslegessé vált. 7 hónapos, húzva is volt. ~3000 pötty 3d03-ban, pedig nem használtam ki teljesen a húzás adta lehetőségeket (nem mertem). 15000 Huf-ban gondolkodom, de ha valaki tud ajánlani inno3d 6600GT-re való hűtőt (pl zalmann) azt örömmel beszámítom.''

Ezen a kártya memória órajele mennyi? GPU az 325MHz.
Tuning mennyire sikeredett? A 3000-et húzva érte el?
Az én 9500np 400/600-osn 64 megával 3400-at nyomott ki magából 3dM03-ban. :U Ennyire jó lenne?

(#9) Zoty@


Zoty@
tag

Szép jó estét mindenkiNET!
Lenne egy eladó nyomtatóm: Epson Stylus C64.-
Ár: 15.000.-huf

Texas HoldEm for ever!

(#10) Borosz válasza Sir John (#4) üzenetére


Borosz
senior tag

Ment mél RAM ügyben.

(#11) _seth_


_seth_
veterán

MSI Star USB 2.0 Hub kék ledes,
Kingston 128 MB SD memkari eladó.

Intel i7 13700KF - Gigabyte B760 Gaming X - Crucial DDR5 PRO 2x24 GB - Gigabyte RTX 4060 Gaming OC - Crucial T500 PRO 1TB + P5 Plus 2TB - TP-Link Archer TX50E - Zalman Megamax 600W - Zalman N5 OF - DeepCool AK620 - SAMSUNG Odyssey 49" C49HG90DMRXEN

(#12) kefehu


kefehu
tag

Lenne pár eladó cuccom megint:

512 MB Kingstone Elite Pro (gyors) SD flash memória: - 11.500.- Ft
A64 3000+ tuningprocim (S754, 512 MB L2 cache, CG stepping) tuningeredmény: Bővebben: link - 28.500.- Ft
Geforce4 MX440 VGA 64 MB RAM-mal - 5.500.- Ft
Asus TV FM Card Sztereó, komolyabb fajta TV tuner kártya hatalmas dobozzal, távírányítóval, és sok körítéssel - 14.000.- Ft
Aiwa 60W-os aktív mélynyomó (fekete, fa) –18.000.- Ft
Videoton 45W-os hangfalpár (3 utas, 3 hangszórós)- 6000.- Ft
2 db Sony X-plod 100W-os autós hangszóró – 10.000.- Ft
Ansman PhotoCam III akkutöltő 4 db 2400 mAh-s akksival – 7.000.- Ft

Acer Aspire 5920G laptopom eladó!

(#13) rambo4ésfél válasza kefehu (#12) üzenetére


rambo4ésfél
aktív tag

Hali!
Asus TV FM Card Sztereó, komolyabb fajta TV tuner kártya hatalmas dobozzal, távírányítóval, és sok körítéssel ez lehet hogy majd fog kelleni nekem csak most nincs pénzem de ha még 1-2 hónap múlva is meglesz és eladó lesz/remélem akkor már olcsóbban :U / megjegyzés ez még nem tuti tehát ha vkinek kell akkor csak hagy vigye
Most fejlesztem a vízhűtésem és most elment arra a pénzem

(#14) Alyens válasza DVD_2_U (#3) üzenetére


Alyens
aktív tag

Csörgess meg ha lesz dvd! Az adatoknál feltüntetett számon és majd hivlak!

http://shrimpland.hu

(#15) ngabor2


ngabor2
nagyúr

csak megjelölöm, még új a topik...

(#16) Antimatrix válasza _seth_ (#11) üzenetére


Antimatrix
tag

Régebben irtad a v5.0-ban hogy tudsz telefonokhoz okosito progit

ha igen akkor SAMSUNG C100-hoz mid van?

ha nem hosszu akkor emailcimre, ha nagy a file inkább pendrive:C

PH+BIZHATÓSÁG TOP69 -helyén vagyok - innen kezdve exelhetek a PH!-n is :-)))) Hiába mondják Csernobilnak mégis van következménye.- by Slepy- Degenerált Userekről vélemény! -- Az internetem van/nincs az örök bitmezőkön!

(#17) misu


misu
aktív tag

Szintén jelölök!
UP!

Bűn az élet.

(#18) simonzé


simonzé
addikt

Bagyula! Még az előző topicban kínáltad fel a köv. kártyát: Abit 9600np/128bit/256Mb
Na engem érdekelne, de max 12-ért.

Esetleg egy passzív hűtésű FX 5200-at beszámíthatsz 5k értékben. 2D-ben hibátlan, 3D-ben is jól megy, csak időnként kilép a játékokból (30-120 perc után). Ventit raktam rá, de nem segít...

I don't fit in. I fit out.

(#19) Zoty@ válasza simonzé (#18) üzenetére


Zoty@
tag

Szép jó napot !!!
Monitor milyen?
Remélem tetszik?

Texas HoldEm for ever!

(#20) simonzé


simonzé
addikt

Tegnap véletlenül birtokomba került egy SonyEriccson T230 + töltő + kamera. Hibátljan, de sajna használni nemtom, mert ez Westeles (tudom-tudom T-Mobile, de nekem Westel marad). Én meg Pannonos kártáykkal rendelkezem, így sok hasznát nem veszem. Tud valaki segíteni hogy használhassam? Esetleg eladom, ha kell valakinek...

I don't fit in. I fit out.

(#21) Zoty@ válasza simonzé (#20) üzenetére


Zoty@
tag

Érdekelne a telcsi !!!!
Milyen idős?
Gari?
Állapot?
Stb?

Texas HoldEm for ever!

(#22) kefehu


kefehu
tag

Kifelejtettem pár dolgot:

Iiyama Vision Master Pro 450 19”-os, síkképcsöves monitor – 27.000.- Ft
Belinea 106055 19”-os, síkképcsöves monitor – 28.000.- Ft
Cooler Master Real Power 450W-os táp (12 cm-es ventivel, kijelzővel) – 18.500.- Ft

Acer Aspire 5920G laptopom eladó!

(#23) DVD_2_U


DVD_2_U
senior tag

Eladó IIYAMA S704HT 17''-os monitor. Vision Master 404 a neve... D-SUB + BNC csatlakozó van rajta. 1024*768-on viszi a 160Hz-t... 1280*1024-en pedig a 100Hz-t. Érdekel valakit? Mennyit ajánlanátok érte?! Esetleg csere is érdekel.

you can CANON

(#24) arpeen2 válasza DVD_2_U (#23) üzenetére


arpeen2
senior tag

Te írtál már Fuji -R 4x-re ? Pio 108-al írom őket eddig semmi bajon nem volt vele de most kb 5-10 db sz@r lett a lemez végén (Princo effektus) visszaolvasható csak hatalmasat belassít az író a lemez végén. Találkoztál már ilyennel ?

(#25) DVD_2_U válasza arpeen2 (#24) üzenetére


DVD_2_U
senior tag

Hmmm... érdekes, még ilyesmivel nem találkoztam. Írj a dvd lemez tapasztalatok TOPIC-ba, ott hátha tudnak valamit segíteni az ügyben. :U
Egyébként nem taljesen értem milyen effektusról beszélsz, mert valami vagy szar és nem olvasható -mint a fent említett márka- vagy valami miatt lassít, de minden adat visszanyerhető.

[Szerkesztve]

you can CANON

(#26) bagyulajuve válasza Borosz (#8) üzenetére


bagyulajuve
addikt

A 325/400, az alap órajel. Mivel én nem tettem rá külön hűtést, ezért nem akartam nagyon húzni. Ha jól emlékszem GPU: 350 és Mem: 490 körül volt és akkor kaptam az 3000 körüli értéket. Nem tudom, hogy a kártya memória méretétől mennyire függ a sebesség. Amit tudok hogy a 256 megásokba lassabb memót tesznek, mint a 128 megásokba.

Resistencia eterna

(#27) arpeen2 válasza DVD_2_U (#25) üzenetére


arpeen2
senior tag

Hát a DVD lemezes topicocat hagyjuk inkább :) 2-3 filmet próbáltam felírni először 2-3 lemezt kidobtam (pedig visszaolvasta csak csúnya volt a grafikonja olvasáskor ami eddig nemvolt) Aztán úgy az 5. lemez után na mondom megnézem ugyanazt traxdata-ra. Kiírtam mind a 3 filmet traxra és elsőre jó lett mind :F Azóta nemvolt mit írni nem kisérletezgettem. De mindegyik Fuji lemez ugyanabbó a kartonból való tehát mégcsak azsem mondható hogy nem egy széria. Nemvágom...

[Szerkesztve]

(#28) kyklops


kyklops
csendes tag

.

Véhicule Blindé Léger

(#29) DVD_2_U válasza arpeen2 (#27) üzenetére


DVD_2_U
senior tag

Én is leteszteltem most gyorsba... van csökkenés a végén az tény... de nekem azt irja ki Z-CLV modban olvassa vissza. Ez nem e miatt van?! :U

you can CANON

(#30) DVD_2_U válasza kyklops (#28) üzenetére


DVD_2_U
senior tag

Hali Kyklops! Van Traxdata DL lemez, meg még kevéske Verbatim +R is... kell valami?! :)

you can CANON

(#31) arpeen2 válasza DVD_2_U (#29) üzenetére


arpeen2
senior tag

Eddig kb 100 ilyen lemezt írtam 90%-át decrypterrel 10% Neroval mindig bekapcsolva az adat visszaellenörzés és ha csak tehetem figyelem a sebességeket, eddig egyiknél sem volt ilyen ezért nem vágom. esetenként 1x sebességre belassít a végén. Tök8 mit ír ki a végén...eddig nem volt ilyen, de majd visszanézek pár régebben írottat is. Mindenesetre elbizonytalanodtam milyen lemezt vegyek a jövőben ha már a Fujiban sem lehet megbírni. MCC kódos Verbatim -R 4x lemezeim között is találtam már pár alig visszaolvashatót igaz azokat még LG-vel írtam de akkor is :F Érdekes van még pár Princo lemezem amik viszont sokkal régebbiek a márkás lemezeimnél mégis mindet teljes sebességgel vissza tudja olvasni a Pio.

(#32) bagyulajuve válasza simonzé (#18) üzenetére


bagyulajuve
addikt

Most vettem videókareszt és én min.14-15 ropival számoltam. Szóval 14e a legalsó határ.

Resistencia eterna

(#33) DVD_2_U válasza arpeen2 (#31) üzenetére


DVD_2_U
senior tag

Leteszteltem egy megírt lemezt DVDInfoPro-val... az adatok végig hibátlanok...nem tudom miért csökken le nállam is a sebesség. :F Lehet mert 6x-an írtuk?! Én azt olvastam a lemezekkel foglalkozó topicban, hogy a +Res lemezek a legmegbízhatóbbak. Lehet azt lenne érdemesebb venni, esetleg ROM-nak megírni. Azt írják, a Fujifilm DVD+R 8x nagyon jó, illetve a +R-es Philips, TDK és Verbatim lemezek.

you can CANON

(#34) arpeen2 válasza DVD_2_U (#33) üzenetére


arpeen2
senior tag

Én a 4x lemezeket 2x-en a 8x lemezeket 4x írom MINDIG. (névleges felével)
Lehet jobbak a +R lemezek de azért ennyire tré nem lehet egy márkás -R lemez sem. Tulajdonképpen az még ''nem is lenne baj'' hogy belassul a lemez végén, inkább az a sz@r benne hogy ez azt juttatja eszembe ami már soxor megtörtént (nemcsak velem) hogy ennek az lett az eredménye hogy hónapról hónapra elvész az adat végül. (-> Princo is így kezdte hogy először csak belassult aztán elérte a 0 sebességet végül)

(#35) Tsabi5


Tsabi5
csendes tag

KERESEK SŰRGŐSEN!
Pentium II/III alaplapot, amelyben megy normál PPGA processzor megy, lehet akár Slot1-es is!!


ELADÓ!

GIGABYTE 7N400Pro2 alaplap garanciával, mindenével együtt, grátisz Papst hűtő.
kb. 2 hónapos, szinte egyáltalán nem volt használva, eladás oka, konfigcsere miatt már itt pihen a polcomon.

irányár: 17k




[Szerkesztve]

A pénz nem boldogít, csak ha van!

(#36) Sharrrrk


Sharrrrk
csendes tag

Hali!

Érdekel valakit egy 20''-os HighScreen márkájú monitor?

Ára: 20e

Nagyon vigyáznom kell magamra, mert belõlem csak egy van! Mások többen vannak, õket könnyebb pótolni :-)

(#37) DVD_2_U válasza Sharrrrk (#36) üzenetére


DVD_2_U
senior tag

Igen... mit lehet róla tudni?!

you can CANON

(#38) lorcsi válasza _seth_ (#11) üzenetére


lorcsi
veterán

Igen 1 párszorírtam márhogy kell....:U :((


de te nem jelentkeztél hogy a részleteket megbeszéljük....
MSI Star USB 2.0 Hub kék ledes
Hány usb-t lehet csatiztatni rá, van-e még gar,-ha linket tudnál...vagy ha nem megnézném & ha az amire gondolok...2k....

(#39) Antimatrix válasza DVD_2_U (#23) üzenetére


Antimatrix
tag

Mennyi idős a monitor?

mennyi gart adsz rá?

PH+BIZHATÓSÁG TOP69 -helyén vagyok - innen kezdve exelhetek a PH!-n is :-)))) Hiába mondják Csernobilnak mégis van következménye.- by Slepy- Degenerált Userekről vélemény! -- Az internetem van/nincs az örök bitmezőkön!

(#40) lorcsi válasza kefehu (#12) üzenetére


lorcsi
veterán

Ansman PhotoCam III akkutöltő 4 db 2400 mAh-s akksival – 7.000.- Ft
szvsz kicsit sok....a boltba is ennyi....(cora ,mm) sőt ha jól eléxem...6700HUF körüli...
5k-t adok érte....ha vadiúj számla, gar_?

(#41) DVD_2_U válasza Antimatrix (#39) üzenetére


DVD_2_U
senior tag

Nálam 3éve van és asszem 1.5évesen vettem... tehát olyan 2000-es példány. Garancia, hát elviszed, és ha működik, meg nem boritod le, akkor nem is lesz baja... egy hétig visszaveszem ha olyan fontos.
Elvinni csak jövőhéten lehet :U volt is már ebből gubanc, azért mondom előre.

you can CANON

(#42) _seth_ válasza lorcsi (#38) üzenetére


_seth_
veterán

Bocsi :)

4 usb csati, gar még asszem van (Kecskemét - Pálma Computer ha vmi baja van szólsz :)).

Min 2.5K, 46xx HUF boltban... és használva sem volt csak 1x 2x.

Bővebben: link

Intel i7 13700KF - Gigabyte B760 Gaming X - Crucial DDR5 PRO 2x24 GB - Gigabyte RTX 4060 Gaming OC - Crucial T500 PRO 1TB + P5 Plus 2TB - TP-Link Archer TX50E - Zalman Megamax 600W - Zalman N5 OF - DeepCool AK620 - SAMSUNG Odyssey 49" C49HG90DMRXEN

(#43) mbit


mbit
tag

PCI-os BNC-s hálókártya kéne!

RGB voltam

(#44) _seth_ válasza mbit (#43) üzenetére


_seth_
veterán

Nekem van egy :)


Genius, GE2500 vagy mi, van rajta coax és utp is :) Mennyit ér neked?

Intel i7 13700KF - Gigabyte B760 Gaming X - Crucial DDR5 PRO 2x24 GB - Gigabyte RTX 4060 Gaming OC - Crucial T500 PRO 1TB + P5 Plus 2TB - TP-Link Archer TX50E - Zalman Megamax 600W - Zalman N5 OF - DeepCool AK620 - SAMSUNG Odyssey 49" C49HG90DMRXEN

(#45) mbit válasza _seth_ (#44) üzenetére


mbit
tag

500ft ok?

RGB voltam

(#46) simonzé válasza Zoty@ (#21) üzenetére


simonzé
addikt

Ránézésre egy éves lehet, karcmentes, de a ''lefelé'' billentyűről lekopott a nyomat. Egyébként pompás, egyedül a kijelző és a plexi közé jutott két porszemet szedném ki, ha meg akarnám tartani.
Van hozzá töltő + rácsatolható kamera is (640*480)
Mennyit ér meg neked?

I don't fit in. I fit out.

(#47) _seth_ válasza mbit (#45) üzenetére


_seth_
veterán

OK, ha kedd délutánig ráér.

Intel i7 13700KF - Gigabyte B760 Gaming X - Crucial DDR5 PRO 2x24 GB - Gigabyte RTX 4060 Gaming OC - Crucial T500 PRO 1TB + P5 Plus 2TB - TP-Link Archer TX50E - Zalman Megamax 600W - Zalman N5 OF - DeepCool AK620 - SAMSUNG Odyssey 49" C49HG90DMRXEN

(#48) simonzé válasza bagyulajuve (#32) üzenetére


simonzé
addikt

Sajna nekem meg beszűkült a keretem. 13e-t kínálok, de efölé már nem tudok menni.

I don't fit in. I fit out.

(#49) Driss


Driss
csendes tag

Sziasztok!

Nekem is van egy nagy monitorom... 21''-os Eizo FlexScan F760i-W.
D-Sub és RGB bemenettel... Bővebb infó róla: http://www.eizo.com/support/discontinued/crt/f760i-w.asp

Picit homályos, így inkább filmezéshez + játékhoz ajánlom, ahhoz nagyon jó!! - A homályt természetesen az árnál is figyelembe veszem...

Ma du. 4-ig, aztán csak vasárnap estétől leszek elérhető. A Kálvin téren próbálhatjátok ki, ha érdekel.

(#50) mbit válasza _seth_ (#47) üzenetére


mbit
tag

természetesen! Akkor megbeszéltük!

Hol talákozzunk? és mikor?

[Szerkesztve]

RGB voltam

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.