Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Logoszféra  »  darnellsmith blogja

Hozzászólások

(#38) darnellsmith


darnellsmith
senior tag

2008.02.08. Péntek

Reggel éledezés fél8 fele, borotválkozás össze pakolás majd anyuval együtt mentünk be busszal a városba plusz jött egyik kolagája is. Aztán ők mentek melózni énmeg go to the fuckn' school. Egy órám volt, 8:50-12ig anyagismeret, elég érdekes volt. Haverom nem jött be, barátnőm, 11től jött be kb. A tanár 2000.ben majdnem fizikai nobel díjat kapott, ja mondom bocsi. Óra utána go haza barátnővel. Ebédre ő töltött paprikát evett, ízlett neki, én pedig hurkát, utána szörpözés majd mosogatás. Jó volt együtt lenni így hogy szent a béke. Neten megnéztük hogy a tegnapi balázs showba benne volt egyik ismerősöm, komoly volt nagyon. Anyu telefonált hogy ne 4re hanem fél5re menjek angolra. Barátnőm lekísértem a buszmegállóba itthon épphogy találkoztam apuval majd irány angolra, nagy nehezen oda is találtam. szimpatikus a tanár, 25-30 év közötti nő lehet, közvetlen volt. Azt mondta vannak azért nyelvtani hiányosságok de nem rossz. Elvileg jövő hetet is megbeszéltük hogy megyek, most nemis kellett fizetni amúgy 1200/60perc, mégse 2400/45perc... hazafele beugrottam a postára mert megjött a parfümöm. 13ezer elugrott de megérte, 10milis, sorszámozott mágnesen a doboza és kegyetlen illata van. 212 SEXY MAN - Carolina Herrera a pontos neve. Posta után haza, apuval összefutottam és mentünk át mamámhoz csak elöbb anyuval találkoztunk. Ugyanis mamám névnapja van ma (Aranka). Sütött csokis sütit finom volt, anyuék boroztak meg vmi rumot ittak én meg kaptam egy red bullt. Jó volt nagyon. Itthon msn + ph! 23:00kor kezdődik a poker a sport1en, azt megnézem aztán alvás, holnap ráérek 9 fele kelni.

darnellsmith

Oakley Jawbone Retina burn black iridium eladó!

Útvonal

Fórumok  »  Logoszféra  »  darnellsmith blogja
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.