Hirdetés

2024. május 1., szerda

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Egyéb  »  Családon belüli erőszak

Hozzászólások

(#24) cherilady válasza -NOKIA- (#22) üzenetére


cherilady
tag

Sajnos apám egyébként is a legrosszabb megoldást választotta a beszélgetések helyett. Ő az alkoholhoz nyúlt. Ezért én őt elégé elítélem!
Anyámék is elváltak, anyám anyuja is elvált, apámék szülei együtt maradtak, de csak mind azért mert a nagyanyám félt a nagyapámtól. Nagyapám is nagy alkeszos volt és verte a családot. 1x nagyapám késsel támadott neki nagyanyámnak mire ő az első emeletről kiugrott és eltörte a lábát, és ennek ellenére vele maradt! :(
Én ezeket mind nem akarom! Én nem leszek iylen az biztos! Bármi baj avn leülök a párommal és megbeszélem, nem pedig örlődöm és 1x robbanok mert az a legrosszabb mikor gyűlik és 1x csak robban és akkor káosz!
Szörnyű h milyen kapcsolatok vannak manapság! A sok válás a sok egyedülálló anya vagy apa és sok esetben a gyerek sínyli meg a dolgokat mert a szülők nem képesek gondolkodni :( Az én családom kiegyensúlyozott harmonikus és boldog lesz én erre törekszem és így is lesz! :)

Anbaransu na Kiss wo kawashite Ai ni chikazuke yo Kimi no namida mo kanashii uso mo Boku no kokoro ni nemure

Útvonal

Fórumok  »  Egyéb  »  Családon belüli erőszak
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.