Hirdetés

2024. május 3., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Tütüm


Tütüm
aktív tag

No,gondolom figyelmeztetem az érdekelteket hogy aki ilyet vesz,az vigyázzon a tápcsati csatlakoztatásnál,mert nagyon szarul van megoldva.Rá akartam dugni a tápcsatit,erre kipattant a pöcke a lapjából ami következtében elengedett a forrasztás és a NYÁK-on elszakadt az egyik szál.Szerencsére sikerült megforrasztanom.Azért a Coolermastertől minőségibb gyártást vártam.Komolyan,anélkül nem tudtam csatlakoztatni hogy szét ne kaptam volna az egészet hogy egyik kezemmel lefogjam a csatlakozót:(

(#2) Tütüm


Tütüm
aktív tag

Ja,a másik meg hogy nálam a ventiszabályozó csúszkát hiába nyomom fel maxig,csak 10 voltig megy 12 helyett.

(#3) LukE válasza Tütüm (#2) üzenetére


LukE
veterán

nem is fog feljebb menni, mivel az speciel LM317T-t használ, és az a kimeneten a bemenetnél 1.5-2V-tal kevesebbet ad ki max.

(nem csak ugy mondom, megkerdeztem valakit, akinek van/volt)

[Szerkesztve]

''Firefoxot hasznaljanak csak a gyavak. Az Explorer az igazi ferfiak bongeszoje! Veszely, kaland, nyitottsag!'' ιQι

(#4) Ploszi


Ploszi
senior tag

hibásat fogtál ki, az enyémnek nem volt gond a tápcsatijával. kétségtelen, hogy ennyi pénzért egy végső ellenörzést még megejthetnének.

ha hirtelen egy sötét alagútban találod magad, ne menj a fény felé!!!

(#5) Tütüm válasza Ploszi (#4) üzenetére


Tütüm
aktív tag

Nem az összeszereléssel volt gond,vagy a forrasztás minőségével,hanem egyszerűen a tervezésével.A Muskeeter tápcsatija szabadon van,a burkolat nem fogja körbe,hátsó részét csak a forrasztás tartja,elejét meg 2 kis L alakú pöcök ami baromi könnyen kipattan és ekkor felhajlik az egész.Na,ettől krepált be.

(#6) Jim Tonic


Jim Tonic
nagyúr

Most vennék egy ilyet. Az a két csúszka mit szabályoz? Egyik venti. A másik?

Tapasztalatok? Szép, jól működik, kb jól mér, stb?

[Szerkesztve]

Alcohol & calculus don't mix. Never drink & derive.

(#7) panizzi


panizzi
aktív tag

:C

no limit

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.