Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Egyéb  »  Collective HELP - köz-köz-közvetett segítség (téma lezárva)

Hozzászólások

(#1) _willyg_


_willyg_
csendes tag

A minap felhivott egy srac ... vagyis egeszen pontosan nem engem, hanem engem adtak neki, hogy majd en segitek! :) ) Ha valakinek van valami mas otlete az ossza man meg velem plz tovabba azt hogy a procin kivul ilyenkor meg lehet-e valaminek komolyabb baja (szerencsere velem ilyen meg nem fordult elo - eze' nem tudom) No meg azt hogy vi fi'l (mellyibe kerul :) ) mostanaban egy ilyen OldSchool SLOT1-es celeron (bontoba, kezbol stb..)

Thx

(#2) Den válasza _willyg_ (#1) üzenetére


Den
veterán

nem biztos hogy tönkrement a cerka, lehet hogy új hűtővel menni fog- Én egy 200 p1-el találkozttam, amit így használtak.

www.simson4t.hu

(#3) Bgs válasza Den (#2) üzenetére


Bgs
senior tag

Meg mukodhet is. Nekunk tegnap sult meg a 433 Cel miutan a ventillator lehalt. (Szepen megbarnult rajta minden, a muanyag pedig megolvadt :) ).


Most egy 35cm-es ventit raktam ra igy egesz turheto a homerseklte :DDD

Bgs Kek modolt farmer, SMP bicska, spam taszito ing, integralt karora, personal firewall gatya, antisztatikus zokni, 5 sec alatt rebootolhato cipo.

(#4) Den válasza Bgs (#3) üzenetére


Den
veterán

Ilyenek ezek, az állóventis p1 bordáját megfogta öszém hogy megnézze meleg-e. 1 méterre áltam tőle és hallottam a sistergést :) rántotta megsült volna rajta de ha hidegen indult ment a windows rajta álló ventivel csak akadt. azért hozták hogy telepítsük újra a windowst mert régi, biztos attól. az lett gyanús hogy kikapcs után csak tíz perc várakozás után lehetett újraindítani.

www.simson4t.hu

(#5) Bgs válasza Den (#4) üzenetére


Bgs
senior tag

Egyik kedvenc esetem egy haverommal tortent meg 485 eraban. Egy SX-et huztak tul, de orulten. A vegen leszedtek a hutobordat, es a borda hasara ategett a teljes Intel felirat. :)

Bgs Kek modolt farmer, SMP bicska, spam taszito ing, integralt karora, personal firewall gatya, antisztatikus zokni, 5 sec alatt rebootolhato cipo.

(#6) Bgs válasza Bgs (#5) üzenetére


Bgs
senior tag

Ize ... 486 eraban :)

Bgs Kek modolt farmer, SMP bicska, spam taszito ing, integralt karora, personal firewall gatya, antisztatikus zokni, 5 sec alatt rebootolhato cipo.

(#7) _willyg_


_willyg_
csendes tag

Nos akkor ezek szerint talan meg jo a proci? Bar nem tudom, hogy a srac probalta-e mar hidegen ...

(#8) Den válasza _willyg_ (#7) üzenetére


Den
veterán

van aki forrón szereti :)

www.simson4t.hu

(#9) _willyg_


_willyg_
csendes tag

Most nezem, hogy sikerult jo tomor tagolatlan olvashatatlan irast keszitenem az elejen :(((

Sorry ... ja es kosz az eddigieket

(#10) Bgs válasza _willyg_ (#9) üzenetére


Bgs
senior tag

Stay cool ! :D

Bgs Kek modolt farmer, SMP bicska, spam taszito ing, integralt karora, personal firewall gatya, antisztatikus zokni, 5 sec alatt rebootolhato cipo.

(#11) HEBI válasza Bgs (#5) üzenetére


HEBI
senior tag

Nekem is volt hasonló szitú csak 1800XP-vel.
A bordán tök jól látszik minden felirat... :))

A csiga nem lassú állat, csak nagy a súrlódása...

(#12) CsendPenge


CsendPenge
őstag

Srácok, akkor ti most feltaláltátok a nyomtatás egy új módját:)

Remember the Linux, that's like a wigwam: no Windows, no Gates, just Apache inside. Two minutes of thinking can save hours of unnecessary work.

(#13) Den válasza CsendPenge (#12) üzenetére


Den
veterán

Nem új, van már ilyen, hőnyomtató :)

www.simson4t.hu

Útvonal

Fórumok  »  Egyéb  »  Collective HELP - köz-köz-közvetett segítség (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.