Hirdetés

2024. május 3., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Monitorok  »  Club 3d ati radeon 9000 le - help me (téma lezárva)

Hozzászólások

(#1) Mr. Pro/


Mr. Pro/
csendes tag

Guruk! Segítsetek léci! Mit tudtok az ATI Radeon 9000 LE-ről? Mit jelent az LE (persze, tudom, hogy low end, de az mit takar)? Tényleg jobb nála a szimpla 8500? Tudtok esetleg hasonló áron jobbat? Minden hozzászólás érdekel! Előre is köszi szépen!

(#2) lorim válasza Mr. Pro/ (#1) üzenetére


lorim
csendes tag

Haverom vett 9000Pro BBA-t, és nem hasogat annyira, mint amilyen q drága volt. Mondhatnók, itt-ott beszaggat a lelkem FPS-ice. C3d-ről meg annyit tudok, hogy elsősorban olcsó...

(#3) CharlieDrop válasza Mr. Pro/ (#1) üzenetére


CharlieDrop
veterán

Uff!

Nos, nincs kedvem száraz tényeket elmesélni, hogy miben különbözik a 8500 a 9000LE-től, vagy prótol, arról szól 1-2 cikk itt is a prohjardveren, meg még 1-2 helyen.

Ellenben a 8500 tényleg jobb a 9000-nél, na nem ég és föld, de van különbség.
Ha nagyon számít a teljesítmény/minőség (azaz hajtsunk ki még plusz 10 fpst 3200*2000-es felbontásban stb.) és találsz még 8500öst, akkor azt vedd, nekem spec 9000esem van és nagyon meg vagyok vele elégedve.

Jah, és még valami: nem árt ha bika géped is van, mert különben alig észrevehető különbség van a két kártya közt, hisz a lassabb CPU, ha beledöglig sem tud annyi infot küldeni a GPUnak, hogy az 100%ig ki legyen használva, és akkor tökmind1, hogy 9000LE, vagy 8500ös kártyád van, hisz mindkettő ''unatkozni'' fog 1 kicsit.

Na üdvike :)

Nem használok AD-blockert a PH! oldalain!

Útvonal

Fórumok  »  Monitorok  »  Club 3d ati radeon 9000 le - help me (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.