Hirdetés

2024. június 26., szerda

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1151) Jam-Master J válasza I_Am (#1150) üzenetére


Jam-Master J
aktív tag

Yessz! :D
[kép][kép]

J. - Annyit dolgozom, hogy az lassan már az ivás rovására megy...

(#1152) TéKrys válasza Den (#1124) üzenetére


TéKrys
senior tag

Akkor azt is meg tudod nekem magyarázni -gondolom - hogy miért van 12es karika a Rém rendes családnál? Vagy egyes dokumentumfilmek? (sajna ilyen most nem jut eszembe:B de múltkor láttam egyet)

http://www.hackthat.net/df/ddos/13300/index.html - egy jó kis oldal, nem kell félni tőle :D

(#1153) Dilikutya válasza TéKrys (#1152) üzenetére


Dilikutya
félisten

A természetfilmekről nem is beszélve.........

Nem vagyok perverz, csak haladok a korral. (Még mindig: Rock&roll feeling baby, rock&roll feeling.....)

(#1154) I_Am válasza TéKrys (#1152) üzenetére


I_Am
veterán

Rém rendesnél talán a sexuális célzatú megjegyzések miatt. (nem mindíg a képi anyagra kell gondolni)

Ha teszed ami a célod, akkor arra vagy hivatott az életben.

(#1155) ToRR3nt3 válasza TéKrys (#1152) üzenetére


ToRR3nt3
senior tag

Szerintem a Rém rendes cs-t 1 12 év alatti gyerek nem is élvezi. Nem annak a korosztálynak szólnak a poénok.

...We pay. Nothing can save us. Justice is lost, Justice is raped, Justice is gone...

(#1156) ToRR3nt3


ToRR3nt3
senior tag

Hehe. A Kincs ami nincs c. Bud Spencer-Terence Hill filmre is rátették a 12-es karikát. Na arra vajon minek?:))

...We pay. Nothing can save us. Justice is lost, Justice is raped, Justice is gone...

(#1157) luciferc válasza ToRR3nt3 (#1156) üzenetére


luciferc
őstag

Már ne is haragudj, de az a Bud izé fickó azokkal a mókás parasztlengőkkel igen nagyon kimeríti az erőszak öncélű használatának fogalmát, így még kevés is az a 12-es karika:DD

(#1158) TéKrys válasza luciferc (#1157) üzenetére


TéKrys
senior tag

Ennyi erővel a Tom és Jerry-n is simán lehetne 12-es kariká. És ott nem csak sima piff-puff van. :DD

http://www.hackthat.net/df/ddos/13300/index.html - egy jó kis oldal, nem kell félni tőle :D

(#1159) ToRR3nt3 válasza TéKrys (#1158) üzenetére


ToRR3nt3
senior tag

Ja! A legbrutálabb rajzfilm (ami nekem a kedvencem), a japán túzgolyós sárkányos mittomén milyen rajzfilmek simán elbújhatnak mögötte.:DD

...We pay. Nothing can save us. Justice is lost, Justice is raped, Justice is gone...

(#1160) Dilikutya válasza ToRR3nt3 (#1159) üzenetére


Dilikutya
félisten

Az biztos... olyan darabolós gyilkosságok vannak benne néha.... ;]
Amúgy a Kincs ami nincsben nem öncélú az erőszak, a jó ügy érdekében folytatnak agressziv véleménycserét a rosszfiúkkal :)

Nem vagyok perverz, csak haladok a korral. (Még mindig: Rock&roll feeling baby, rock&roll feeling.....)

(#1161) ToRR3nt3 válasza Dilikutya (#1160) üzenetére


ToRR3nt3
senior tag

Ja és majd' mindegyik filjükben ugyanazok játszák a rosszfiúkat is:DD Vasárnap volt a Viasat3-on (asszem) a Linda c. 1kor méltán népszerű sorozat 1 része. Na ott a ''rosszfiúk'' milyen röhejesek voltak! Pl. Rékasi Károly, csontsoványan kölyökképpel+ a rtl-es szakács társ-műsorvezetője (ciki de nem ugrik be a neve)

...We pay. Nothing can save us. Justice is lost, Justice is raped, Justice is gone...

(#1162) Dilikutya válasza ToRR3nt3 (#1161) üzenetére


Dilikutya
félisten

Engem nem zavar, hogy mindig ugyanazok a rosszfiúk :) A szakács a Lindában Kaszás Géza. :)

Nem vagyok perverz, csak haladok a korral. (Még mindig: Rock&roll feeling baby, rock&roll feeling.....)

(#1163) Integra


Integra
titán

sajnos elkövettem azt a hibát hogy hétvégén megnéztem a gyűrűk urát a német rtl-en...
ahogy az szét volt vágva... hiába, marad a dvd 4 órás verzió:)

...egy fecske nem csinál nyarat, viszont egy hülye százat csinál...

(#1164) _Petya_


_Petya_
őstag

Most volt a retekklubon a Halálos fegyver 3, eredeti szinkronnal. Meglepő.

Petya

Fontos feladatot soha ne bízz olyan gépre, amit egyedül is fel tudsz emelni!

(#1165) ToRR3nt3


ToRR3nt3
senior tag

Tegnap este a RTL Klub szólt nálam azalatt míg én a gépen dolgozgattam. A műsorok 1szerűen kataszrófálisak voltak. Győzike show utána a Rettegés foka (? ez a címe). Nem tudom -nem is érdekel- mennyire nézettek ezek a műsorok de szerintem mindkettő kritikán aluli. Az átlag magyar ember hétfő este ilyenekre kíváncsi?:F

...We pay. Nothing can save us. Justice is lost, Justice is raped, Justice is gone...

(#1166) bitmad


bitmad
aktív tag

hehe, ma kb. 3,5 óra műsorszünet volt az rtl-en.

(#1167) @rglaaf válasza bitmad (#1166) üzenetére


@rglaaf
veterán

szombaton meg a tv2 volt ebben a helyzetben csak kevesebb büntit kaptak

PSN:BiZzare_0 ️

(#1168) misu válasza bitmad (#1166) üzenetére


misu
aktív tag

Hy!

Jaja...tegnap fain volt a főműsoridős fekete képernyő....:)

Bár nagyobb büntetés az, amikor ''szolgáltatnak''...:(

Le a szinvonaltalan, lapos, műsorokkal!:Y:U:O:O:O


Bye!

Bűn az élet.

(#1169) jagada válasza misu (#1168) üzenetére


jagada
őstag

''Le a szinvonaltalan, lapos, műsorokkal!''
Szvsz a fekete képernyőnél nincs laposabbb.
ha én fizetek a szolgáltatónak (UPC) akkor ne engem szivassanak mán a fekete képernyővel lécci!!!! akármilyen szar is a műsor, én úgy érzem, hogy az ORTT engem is büntet a műsor szüneteltetésével!!!!
azér mer esetleg néztem azt a műsort ami tv.-be ütközik???? és ha nem is néztem????? ez gyerekes és igazságtalan..
csesszék meg az RTL-t vagy TV2-t pénzbüntire oszt jó van!
Engem mér büntetnek?????? ez a demokrácia?????
akkor meg kérem vissza a lóvét, ha nincs szolgáltatás mér fizetek???

Mazda 3 Sport Takumi Limited Edition

(#1170) pomix


pomix
tag

Egy szinten nagy baromságnak tartom ezt az ortt-t!
Minek a filmekhez az a sárga karika?
Ki az aki betartja?( aki mondja a gyereknek, hogy ezt nem kéne nézni)
Külföldi csatornákon miért nem látok ilyeneket?

Én kiskoromban simán néztem minden féle filmet! A szüleim se mondták azt hogy most ezt nem kéne! Akkor még nem volt ilyen korhatárolós baromság! És itt vagyok! Tudtommal normális ember vagyok! Nem lettem hülye a sok ''erőszakos'' filmtől! Amelyik gyerek erre hajlamos az úgy bekattan, amelyik normális az meg nem!

A tegnap esti kimaradáshoz meg annyit, hogy vagy két éve lement műsorok miatt volt az egész cirkusz! Hát elmennek a jó.....!! Ki emlékszik már arra hogy mi volt akkor az adott műsorban? Igaza van az előttem hozzászólónak, hogy miért nem adnak a csatornának egy rakat pénzbüntetést közvetlenül az adás után!

Bocs, de egy kicsit felment a pumpa! Ennek a testületnek marhára nem sok értelmét látom!

(#1171) -SeveN- válasza jagada (#1169) üzenetére


-SeveN-
aktív tag

Ha ugy erzed, hogy ezzel teged buntettek, akkor jobb lesz ha surgosen felkeresel egy addektiologust.

OFP rUlEz! http://www.mod.iweb.hu/

(#1172) bitmad válasza jagada (#1169) üzenetére


bitmad
aktív tag

Mondjuk ebben van valami, de ha nekem volna upc-m akkor tuti nem nézném a tv2/rtl klub párost, inkább a spektrum/natgeo/discovery/sport meg hasonló csatornákat, mert már baromira unom, hogy a tv2/rtl mindig csak a saját ''sztárjairól'' szól.

(#1173) -SeveN- válasza pomix (#1170) üzenetére


-SeveN-
aktív tag

''Külföldi csatornákon miért nem látok ilyeneket?''
Mert nem mindehol kell feltunteni a korhatart. Pl: Ausztraliaban fel kell.

OFP rUlEz! http://www.mod.iweb.hu/

(#1174) luciferc


luciferc
őstag

nos, akinek az rtl hiányzott az adásszünetek idején, az szvsz gyorsan gondolkodjon el az élete értelmén, az értékrendjén és hasonlókon.

Másrészt meg szerintem nem ilyen picsányi büntikre lenne szükség, hanem minimum 3-4 órásokra, súlyosabb esetben (kufirc a képernyőn este 8-kor, stb) meg akár 1-2 nap is. Akkor lehet, hogy elgondolkoznának, megéri-e.

(#1176) jagada


jagada
őstag

hát nem tudom ki mit szólna hozá, ha az internet szolgáltatóját jogsértés miatt azzal büntetnék, hogy minden előfizető x ideig csak egy fekete képernyőt bámulhatna....
kb ua. ezt csinálják a tv-vel.....

Mazda 3 Sport Takumi Limited Edition

(#1177) Tomcyboy


Tomcyboy
csendes tag

Oké. Nem szinvonalas a tv-k műsora, de nem a nézőt kellene büntetni. Büntessék meg a csatornát.
Másik az, hogy kb 2 éve vetített műsor miatt volt a cirkusz. Ugyan, ki emlékszik már arra. Ha jogsértő volt akkor büntessék meg másnap, és el van intézve.

Amikor születtem az orvos kijött a váróterembe, és így szólt apámhoz: ''Amit tudtunk, mindent megtettünk, de mégis kinyomta magát.''

(#1178) TéKrys válasza Tomcyboy (#1177) üzenetére


TéKrys
senior tag

Meg is büntették volna őket már másnap, csak fellebbeztek ,meg pereltek, meg miegymás. Így elhúzódott..egy kicsit.

http://www.hackthat.net/df/ddos/13300/index.html - egy jó kis oldal, nem kell félni tőle :D

(#1179) Szőrös  válasza luciferc (#1174) üzenetére


Szőrös 
veterán

képzeld el hiányzott. miért ? mert emiatt nem vót rém rendes amit meg nagyon szeretek. emiatt nem tartom magam kreténnek meg hülyének s nem is gondolkozok el azokon amiket írtál mert nem kell.

https://starcitizen.hu ha tudni akarod mi újság az univerzumban

(#1180) dystopia válasza Tomcyboy (#1177) üzenetére


dystopia
tag

Nem most büntették meg őket, csak éppen van jogorvoslati lehetőségük, és (vissza)éltek vele. Én egyébként kiíratnám azt is, hogy a 2.5 év késlekedés ebből fakadt, ne az ORTT-t fikázzák emiatt. És előírnám, hogy a műsorújságban közzé kell tenni előre az elsötétítést, vagy az adásszünet idején kiírni a napból hátralévő műsort elsötítéssel együtt. Vagy amit mondtál, műsorszünet helyett pénzben megbüntetni őket egy kicsit.

[Szerkesztve]

Lüke, én vagyok az APUd!

(#1181) dystopia válasza luciferc (#1174) üzenetére


dystopia
tag

Nem volt az annyira kis bünti, alig volt tegnap adás azon a csatornán, bár tény, hogy kiírva mindig csak az aktuális adásszünet volt. Persze ez több büntetésből adódott össze.

[Szerkesztve]

Lüke, én vagyok az APUd!

(#1182) luciferc válasza jagada (#1176) üzenetére


luciferc
őstag

nagy tévedésben vagy, te nem vagy az rtl klub előfizetője. vagy tőled kérnek pénzt?? ha internet szolgáltató helyett mondjuk internetes portált írtál volna, akkor igazad lenne. nos, engem ez hidegen hagyna, van élet ezeken kívül is.

(#1183) luciferc válasza dystopia (#1181) üzenetére


luciferc
őstag

na ez a másik, amit nem engednék, hogy egyszerre hajtsák végre. szépen minden nap főműsoridőben elsötételés. ha egy hétig, akkor egy hétig, ha egy hónapig, akkor addig. Ugyanis így arra mennek rá, hogy nyáron egy nap alatt letudnak 5-10 büntit, mint tavaly is. hirtelen maguktól letudták, nem várták meg a a bírósági döntést. persze, mert akkor esetleg októberben kellett volna. szóval ezek miatt egy nagy sóhivatal az ortt.

(#1184) luciferc válasza jagada (#1169) üzenetére


luciferc
őstag

Engem mér büntetnek?????? ez a demokrácia?????

bocsi, de ezt hívják demagógiának. akkor a bűnöző gyereke nyugodtan követelhetné, hogy engedjék ki a papát, mert ezzel őt is büntetik, hogy nem láthatja.

(#1185) TéKrys válasza luciferc (#1183) üzenetére


TéKrys
senior tag

Akkor kell elsötétíteni (abban az időben) amikor a ''bűnös'' műsor adásban volt.

http://www.hackthat.net/df/ddos/13300/index.html - egy jó kis oldal, nem kell félni tőle :D

(#1186) luciferc válasza TéKrys (#1185) üzenetére


luciferc
őstag

tudom, sajnos ezt is elérték anno a médiatörvénynél.

(#1187) gege71.hu válasza luciferc (#1174) üzenetére


gege71.hu
addikt

Briteknél az ITC egy ''kicsit'' zorkósabban csinálja ezt az ipart.
Ott sokkal tisztábban le van írva törvényileg, hogy mi mehet napközben, mi nem.
A filmekről adatbázisuk van korhatáros besorolással, pontos leírással, hogy miért az a korhatár.
Ott pedig a retorziók is másként működnek:
Bünti 1 - kib***ott magas pánzbüntetés
Bünti 2 - még magasabb bünti + adásszünet órákra
Bünti 3 - sugárzási jog felfüggesztése
Bünti 4 - sugárzási jog végleges bevonása

Ez elvben és részben az ortt joga is lenne, de mivel kis hazánkban erős az uram-bátyám-spanom-tesóm összefonódásos lefizetős-befenyegetős módszerek tradíciója ezért azt szvsz sose fogjuk megérni, hogy vmelyik szarzsák kereskedelmi ''kőmíves''-TV-t nálunk bezáratnának.
nekem mondjuk egyik sem hiányozna :D...kukába az összessel

(#1188) TéKrys válasza gege71.hu (#1187) üzenetére


TéKrys
senior tag

Gondolom úgy vannak a csatornák vele hogy kibírják azt a pár perces sötétséget, meg azt a pár százezrecskét ami tesetleg fizetni kell. Biztos megéri nekik.

http://www.hackthat.net/df/ddos/13300/index.html - egy jó kis oldal, nem kell félni tőle :D

(#1189) gege71.hu válasza TéKrys (#1188) üzenetére


gege71.hu
addikt

No azért nem százezrekről van szó.
Annál esetenként júval többről, de pl a sertéelklubnak pár 10 millás bünti is belefér a büdzséjébe időnként. én az ortt helyében a két ünnep köztre rakatnám a feketéket...és vagy 4 napot...az már elég erős kiesés lenne :)

(#1190) Sytex


Sytex
tag

Engem meg az érdekelne, hogy ki az aki egész nap a tévét nézi, hogy figyelje, mikor vannak büntethető műsorok? És mindezt kinek a pénzén?
Ha meg ''lakossági bejelentésre'' megy ez a dolog, akkor meg, az illető ne nézze azt a csatornát, és ne áskálódjon........

- Kártyával lehet fizetni? - Persze. - Egy ászból és királyból tud visszaadni?

(#1191) Vangelis


Vangelis
nagyúr

De a törvényeket tartsák be, ennyi.....a multkor is a 2 éves fiam nézegette a cickós csajokat felső ruházat nélkűl, és még egy 12 es karika sem volt kirakva.....nem gond csak furcsa., szerintem.

@@@@ https://armegoszto.hu/deals/new

(#1192) nagash


nagash
senior tag

Nem tudom volt-e róla szó, de szerintem nem csak jelenetek kivágása a gond hanem a megváltoztatott szinkron is. (Utolsó Cserkész, Star Wars 6, stb...) Sok reklám kevés film az is gagyi. 3éve nem nézek tv-t. Ami érdekelne Discovery stb az meg a legmagasabb kategóiában van.

Knoblauch macht einsam.

(#1193) Pacák válasza Vangelis (#1191) üzenetére


Pacák
senior tag

Neki még csak a tejcsi jut róla az eszébe. :) Ez komoly. :)

Nuclear launch detected

(#1194) Vangelis válasza Pacák (#1193) üzenetére


Vangelis
nagyúr

Aham csak mondja hogy cici cici....de végülis nem zavar..csak tényleg furcsa......

@@@@ https://armegoszto.hu/deals/new

(#1195) gege71.hu válasza Sytex (#1190) üzenetére


gege71.hu
addikt

Az ugy megy, hogy ortt bekér teljes adásnapokat dvd-re írva szúrópróbaszerűen akár visszamenőleg is xy időre. Ott vki megnézi jól és kukacoskodhat jól :)
Tapasztalat.
Na nem az ORTT-nél vagyok hanem az ''opposing force'' nál :D

[Szerkesztve]

(#1196) adalbert1 válasza gege71.hu (#1195) üzenetére


adalbert1
veterán

És aki még veled együtt az ''opposing force''-nál van, azok közül valamilyen szerkesztő vagy egyéb nem figyeli, hogy ne legyen gázos dolog az ORTT-vel?

(#1197) SlayR


SlayR
senior tag


Számomra annyi az érdekes, hogy az ORTT mindig a nézett dolgokra kattan rá (anno Dragon Ball Z) azzal se tudtak kiigazodni a mai napig se (maradi egy ország ez a hungary de nagyon) de viszont ha valakinek tényleg problémája van valamivel mint mostanában a viasat3 azzal nemsokat tesznek (bár ez majd kiderül)

(#1198) gege71.hu válasza adalbert1 (#1196) üzenetére


gege71.hu
addikt

Már hogyazistenbe ne! (bár csak saját berkeim nevében beszélhetek(ld mailcímem))
Nagyon is odafigyelve, de ez nálunk ritkán is vezet retorziókhoz ortt felől, mert nem adunk ill minimumra szorítjuk a támadható ill kérdőjelezhető műsorok napközbeni sugárzását
Az a baj a médiatörvénnyel, hogy sok része nem egyértelmű és inkább szubjektíve félremagyarázható/értelmezhető. Ezt az ortt maximálisan ki is használja is próbál is büntetni minden általa nem megfelelő időpontban sugárzott műsorért. Amiket peres úton lehet támadni...pl ha egy olyan filmet ítél az ortt 21:00 előtt nem lejátszhatónak amit minden józan paraszti ésszel megáldott ember csípőből legrosszabb esetben is 12-es nappal is játszhatónak ítélne.

A gond az olyan csatornáknál lehet akik cégpolitikájába belefér, hogy médiatörvénnyel kvázi hazardirozva az esetleges büntiket és szankciókat is belekalkulálva jóformán leszarják ezeket az irányelveket a jobb nézettség vagy az istentuggyami szempontjai által vezérelve.

Rengeteg filmmel dolgozom melómnál fogva és elhiheted nagyon sok filről nehéz első blikkre eldönteni, hogy az ortt hogy reagálná le egy esetleges napközbeni lejátszás tényét.
Ha lenne egy központi adatbázisuk amiben a filmeket besorolják legalább támpont lenne, de ennek hiányában csak a szakmai tapasztalatra és józan ítélőképességre lehet hagyatkozni és nem pedig az itt ott igen homályos médiatörvénybeli megfogalmazásokhoz melyeknek létrehozásánál valszeg egy gárda apáca/pap/aggszűz és még ki tudja miféle szentfazekak keveréke működött közre :)

ui
csak egy példa Milyen korosztályosra sorolnád a ''Rettegés arénája''(The Sum of All Fears) c filmet...ez pl egy határeset(sokak szerint)..szerintem is.



(#1199) adalbert1 válasza gege71.hu (#1198) üzenetére


adalbert1
veterán

Ezt a filmet sajnos nem ismerem:( , de láttam már érdekes dolgokat 16-os és 12-es karikával, és elég lightos műsort is 18-sal. Ti pedig fizetős csat. vagytok nem? Akkor rátok is ugyanaz vonatkozik mint a retekre? Mondjuk ott több a ''hibalehetőség'' a különböző tóksók és hasonló sz*r-ok miatt.

(#1200) gege71.hu válasza adalbert1 (#1199) üzenetére


gege71.hu
addikt

Ez a baj, hogy nincs differenciálás, ugyanaz vonatkozik a prémiumcsatornákra is mint a kereskedelmiekre. Angliában az ITC ill az ottani törvény eltérően kezeli ezeket a kategóriákat.
Ezügyben anno a törvényalkotás fázisában kellett volna lobbiztatni, de ez valahogy nem jutott eszébe senkinek mifelénk így most sajan mehetnek napközben a kutyásmacskásamerikaigimisultragagyi filmek, míg az ütős darabokra jó ha este 10 után rábukkansz. pl Kill Bill este 10 után mehet CSAK :(

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.