Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Hűtés, házak, tápok, modding  »  Case modding faq (téma lezárva)

Hozzászólások

(#1) WolfByte


WolfByte
tag

Hi!

Case átépítéshez kellene némi segítség tapasztaltabb modderektől.
Vmilyen 4-5db 5,25''-ös keretes házat keresek, aminek az előlapjára építenék egy 8cm-es ventit illetve a rögzítéséhez valamilyen rendhagyó megoldáson töprengek. Fontos hogy a belső tér elég nagy legyen, esztétikusan fel lehessen szerelni a tápot illetve alá egy plusz ventit a hátlapra.
Milyen házak fekszenek bele ebbe az elképzelésbe, amik jó moddolási tulajdonságokkal bírnak?

Javaslatokat kérnék, nekem eddig a Codegen 6044 és 7002 illik bele ebbe a képbe. Előbbinél valahogyan ki lehet szedni szépen az előlapon figyelő díszítést?
Ha meg lesz a ház, felrakom a lépéseket.

Előre is köszi!

(#2) WolfByte


WolfByte
tag

Egyedi ventirácshoz készítettem mintát, hol lehetne kivágatni? Nagy nyomású vízsugárral lehet apró mintákat tenni vékony fémlemere?

(#3) dzsoni válasza WolfByte (#1) üzenetére


dzsoni
senior tag

Nézz körül az Eurocase házak körül ([L]http://www.eurocase.cz[/L]), nekem is van egy, elég jól módosithatóak...

(#4) WolfByte válasza dzsoni (#3) üzenetére


WolfByte
tag

okay köszi

(#5) Joey_the_man válasza WolfByte (#1) üzenetére


Joey_the_man
tag

Szerintem ezt te tudod csak eldönteni, hogy megfelel-e az elvárásaidnak és ha igen megveszed vagy nem...

Amit ma megtehetsz, jobb később, mint soha.

(#6) kretenallat


kretenallat
senior tag

en elsore vmi rozoga cuccot berhelnék szet...

(egyebkent sok gondolkozas utan ugy dontottem h alapoktol fogom en csinalni az elsot, anyamek gepe lesz karacsonyra es kicsire akarom osszenyomizni... halistennek csak netezni kell szal nagy hoseg nem lesz benn)

a keményfa szerintetek jo alapanyag? =)) mert az lesz. karacsony tajan felteszek en is par képet.

:: Ω :: Born Dead, Buried Alive :: Ω ::

(#7) WolfByte


WolfByte
tag

Keményfa egész jó, a radikalmod.hu oldalon is van egy olyan ház, nagyon brutálisan néz ki, mindjárt keresek linket :D

(#8) WolfByte válasza kretenallat (#6) üzenetére


WolfByte
tag

Nah itt van, szerintem nagyon tuti a ház.

:D
Én ilyeneknél csak a szellőzéstől és hűtéstől tartok, mivel a fa nem vlami jó hővezető, így nagyon jó hűtési rendszert kell hozzá kiokoskodni.

(#9) kretenallat válasza WolfByte (#8) üzenetére


kretenallat
senior tag

szep... amit en csinalok az kicsi lesz, hangszigetelt, nem lesz benne egy eromu (szuleimnek lesz karacsonyra h megtanuljak hasznalni a szamitogepet [ugy kezelik mint a kozellenseget... vagy mint magat a satant :)

sajnos meg kell tanulnom vizhutest csinalni mer penzem nem lesz arra sem :) de legalabb hozzaerto ismerosok vannak a csaladban.

// ezidaig jobbara csak festettem a hazakat. //

:: Ω :: Born Dead, Buried Alive :: Ω ::

(#10) WolfByte válasza kretenallat (#9) üzenetére


WolfByte
tag

Tudsz mutatni képeket az eddigi munkáidről? Nagyon kíváncsi vagyok, házilag akarom lefújni vmi akril-festékkel a ''dobozt''. :(((

(#11) kretenallat válasza WolfByte (#10) üzenetére


kretenallat
senior tag

izlesek es pofonok... en alapvetien az ikonoket kedvelem meg a ket szint... esetleg harmat... otthon van vérvörös meg fehér, arrol elvileg otthon van kepem, a mostanirol ami itt van a koliban csak rendes fotom van... ez fekete fehér vörös.

en ugy csinaltam h felrajzoltam grafittal amikor jonak iteltem meg kihuztam alkoholos filccel, átlátszo foliat huztam ra. kivagas lehuzni arrol amit at akarsz festeni lefujni hagyni megszaradni lehuzni a tobbit. viszont az akrilfestek konnyen karcolodik :( nem szeretem, a kovetkezot biztos h nem azzal festem le (monnyuk az egyik nem lesz festve,, szeretem a nyers szurke femszint.)

:: Ω :: Born Dead, Buried Alive :: Ω ::

Útvonal

Fórumok  »  Hűtés, házak, tápok, modding  »  Case modding faq (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.