Hirdetés

2024. május 6., hétfő

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Egyéb hardverek  »  Canon i350

Hozzászólások

(#1) Relisys


Relisys
senior tag

Vélemények várok erröl a nyomtatorol. Érdekelne nagyon hogy miért ilyen olcso bele a patron. Mert neten néztem és ilyen 1000ft környékén vannak. Lehetséges ez?

(#2) Relisys


Relisys
senior tag

UP!

(#3) steve@prhw válasza Relisys (#1) üzenetére


steve@prhw
őstag

Igen. Utángyártott / utántöltött. Otthonra szvsz tökéletes, nem egyet állítottam üzembe, mind tökéletes. Viszonylag gyors, olcsó bele a festék. De nem kapsz már újonnan, helyette van a Pixma sorozat, abból vettem most a legkisebbet (1000), 14 bruttóért, szóval ez lett a HP 610 festékpatronok helyett. Olcsóbb volt...

''Egy bármilyen Annál jobb hogy új és Fényképezős!'' by Rolabola

(#4) Relisys válasza steve@prhw (#3) üzenetére


Relisys
senior tag

Tescoba még árulják. és ehez van külön fej? vagy az alapba bbenne van?

(#5) steve@prhw válasza Relisys (#4) üzenetére


steve@prhw
őstag

Arra figyelj, hogy benne legyen! (bemutató darabban elképzelhető, hogy nincs meg, akkor meg ne vedd! Többe kerülne, mint a nyomtató.) A festéktartályok (színes és fekete) külön vannak a fejtől, tehát csak a festéktartályt kell cserélned (ezért olcsó).

Egyébként alapcsomagban van fej, 1-1 db tintatartály. Tehát használható kapásból.

szerk: mennyibe fáj mostanság?


[Szerkesztve]

''Egy bármilyen Annál jobb hogy új és Fényképezős!'' by Rolabola

(#6) Relisys válasza steve@prhw (#5) üzenetére


Relisys
senior tag

14e. És a patronok mennyi ideig birják? Érdemes akkor ilyet venni. Mert nekem most hp 656c -m van de ha ehez veszek patron akkor a szinesért meg a feketéért fizethetek együtt 15ezret. És akkor még nem is a original patront vettem.

(#7) steve@prhw válasza Relisys (#6) üzenetére


steve@prhw
őstag

Szvsz korrektül bírják ezek is. Pont ezért lett nekem is egy Canon Pixma, mert többe lett volna a hp-be a festék.. Jó kis nyomtató.

''Egy bármilyen Annál jobb hogy új és Fényképezős!'' by Rolabola

(#8) Relisys válasza steve@prhw (#7) üzenetére


Relisys
senior tag

és sok különbség van a tied és az i350 között?

(#9) steve@prhw válasza Relisys (#8) üzenetére


steve@prhw
őstag

Ehhez konkrétan a leírásokat kellen böngészni, de a fej, a patronok és a külalak ugyanaz, max. sebességbeli különbség lehetne, de kb. ugyanazt tudják. Talán még a 350-es jobb is, ez talán a 250-essel lehet egy szinten.

''Egy bármilyen Annál jobb hogy új és Fényképezős!'' by Rolabola

(#10) Relisys válasza steve@prhw (#9) üzenetére


Relisys
senior tag

értem. szoval akkor érdemes megvenni. És amugy csendes? mert a hp-m ha nyomtatok vele hát elég gáz... rezeg töle az egész asztal:)

(#11) steve@prhw válasza Relisys (#10) üzenetére


steve@prhw
őstag

Kicsivel talán kevésbé rezeg (a hp-ban nehezebbek a patronok). És gyorsabb, tehát kevesebb ideig hangos... Mert azért halknak nem nevezném. De ár/érték aránya nem rossz, szvsz

''Egy bármilyen Annál jobb hogy új és Fényképezős!'' by Rolabola

Útvonal

Fórumok  »  Egyéb hardverek  »  Canon i350
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.