Hirdetés

2024. május 3., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Armandus


Armandus
junior tag

Én azt hittem hogy Németországban mindenki Fritzboxot használ

"A világ olyanná alakul, amilyenné a fiatalságot nevelik." Jókai Mór

(#2) Dr. Akula


Dr. Akula
nagyúr

Legalább már nemcsak az asustorosok "örülhetnek". :D

(#3) joghurt


joghurt
addikt

Mondjuk jó lenne, ha lennének következményei annak, ha egy cég alulminősít egy biztonsági sérülékenységet. Fogyasztók megtévesztése, miegyéb.

A tej élet, erő, egészség.

(#4) Patice


Patice
nagyúr

Szóval az 1.2-esben találtak hibát, ami az 1.3-asban is benne van, de már javították az 1.4-ben, amire csak frissíteni kell és problem solved.
Minden világos.

Eladó: Apple iPad mini 1 (2db)

(#5) E.Kaufmann


E.Kaufmann
addikt

Már kezdtem aggódni a NAS miatt, de örömmel látom, hogy "csak" router :D (olyat meg nem fogok venni)

Le az elipszilonos jével, éljen a "j" !!!

(#6) SzaboZE válasza E.Kaufmann (#5) üzenetére


SzaboZE
addikt

Ja, a NASnak nem ismert biztonsági rése van, míg a routernek már ismert :)

Ha nem válaszolok 1-2 napon belül, akkor írj még egy privit, lehet hogy átfutottam véletlenül az előzőn! - www.mazdaklub.hu

(#7) E.Kaufmann válasza SzaboZE (#6) üzenetére


E.Kaufmann
addikt

Én legalább frissítem, nem vagyok olyan, akinek aggódni kell, hogy jajj két verzióval régebbi fw-ben van egy hiba.

Le az elipszilonos jével, éljen a "j" !!!

(#8) kis.zsolt


kis.zsolt
tag

Némiképp OFF, hiszen nem SRM, hanem DSM a kérdéses rendszer, ami szintén Synology készítmény, de ott már a DSM 7.2 RC-nél tartanak, és közel kiscsilliárd sérülékenységet orvosolnak benne.
Aggasztó a sok CVE, klikk ide.

[ Szerkesztve ]

Ne kérdezd: LEGÁLIS!!!

(#9) moleculez válasza kis.zsolt (#8) üzenetére


moleculez
veterán

Egyetemen a cyber security haverok szoktak az ilyeneken röhögni, mainstream routerek tele vannak hibákkal by design, ugyanis a rendesen implementált security komoly performance bottleneck -> nem tudnak nagy számokat írni a dobozra -> nehezebb eladni. A konkurencia (is) szarik rá, így az övék gyors, rá tudnak írni nagy számokat.

[ Szerkesztve ]

Még nincs kész, de már majdnem elkezdtük!

(#10) Multibit válasza moleculez (#9) üzenetére


Multibit
veterán

Ezért (is) kedvelem jobban a nyílt forráskódú firewall disztrókat. Nincs árukapcsolás.

(#11) Immy válasza kis.zsolt (#8) üzenetére


Immy
őstag

Ez mindig is érdekelt. Melyik a jobb megközelítés:
- Szorgalmasan mindent riportolni és csillió CVE-t regisztrálni minden sérülékenységre?
- Vagy ignorálni minden riportolást és a sérülékenységeket nem publikálni, de a javításokat ugyanúgy elvégezni.
Mindkettőre látok sok példát a mai világban.

Apró: https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/immy/index.html

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.