Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) .:GoliBali:.


.:GoliBali:.
aktív tag

Az lenne a gondom, hogy mióta 64bites procim van a bittorrent kliens állandóan crashel, különböző időközönként
Volt olyan hogy azt hittem, hogy NOD32 miatt van ez, de ha nem fut a nod, akkor is crashel!
Mi lehet a gond?
Ill akinek 64bites rendszere van, milyen klienst használ(gond nélkül)

Balázs

#!/bin/perl -sp0777i<X+d*lMLa^*lN%0]dsXx++lMlN/dsM0<j]dsj $/= unpack( 'H*' , $_ ); $_ = `echo 16dio\U$k"SK$/SM$n\EsN0p[lN*1 lK[d2%Sa2/d0$^Ixp"|dc`;s/\W//g;$_=pack('H*',/((..)*)$/)

(#2) #65675776 válasza .:GoliBali:. (#1) üzenetére


#65675776
törölt tag

Nálam a BitLord gond nélkül ment.

(#3) .:GoliBali:. válasza #65675776 (#2) üzenetére


.:GoliBali:.
aktív tag

Ok, de sajnos nekem az nem jó!
ki van tiltva ahonnan én töltök, a BitLord
Amúgy BitComet 0.67 van fenn nálam!

#!/bin/perl -sp0777i<X+d*lMLa^*lN%0]dsXx++lMlN/dsM0<j]dsj $/= unpack( 'H*' , $_ ); $_ = `echo 16dio\U$k"SK$/SM$n\EsN0p[lN*1 lK[d2%Sa2/d0$^Ixp"|dc`;s/\W//g;$_=pack('H*',/((..)*)$/)

(#4) zsiga667


zsiga667
addikt

A64 + legfrissebb Azureus, gond nélkül hónapok óta, 24/7.

(#5) .:GoliBali:. válasza zsiga667 (#4) üzenetére


.:GoliBali:.
aktív tag

Ok, Azureus anno nem tetszett, szal ha van valami olyasmi, ami nagyon hasonlít a bitcomethez, vagy netalántán 64bites bitcometet tud valaki szóljón!

Persze, ha nincs más akkor azureus!(thx zsiga)

#!/bin/perl -sp0777i<X+d*lMLa^*lN%0]dsXx++lMlN/dsM0<j]dsj $/= unpack( 'H*' , $_ ); $_ = `echo 16dio\U$k"SK$/SM$n\EsN0p[lN*1 lK[d2%Sa2/d0$^Ixp"|dc`;s/\W//g;$_=pack('H*',/((..)*)$/)

(#6) Silivrian válasza .:GoliBali:. (#5) üzenetére


Silivrian
csendes tag

Próbáld meg egy korábbi BitComet verzióval, 0.61-0.63 teljesen rendben vannak. Az újak lehet hogy bugosak.

Amúgy én az µTorrenttet ajánlom: [link]

[Szerkesztve]

(#7) .:GoliBali:.


.:GoliBali:.
aktív tag

megvan a ludas, mégis a NOD32, ill pontosabban a nod32 internet monitor!
Nektek ilyen még nem volt?

#!/bin/perl -sp0777i<X+d*lMLa^*lN%0]dsXx++lMlN/dsM0<j]dsj $/= unpack( 'H*' , $_ ); $_ = `echo 16dio\U$k"SK$/SM$n\EsN0p[lN*1 lK[d2%Sa2/d0$^Ixp"|dc`;s/\W//g;$_=pack('H*',/((..)*)$/)

(#8) .:GoliBali:. válasza Silivrian (#6) üzenetére


.:GoliBali:.
aktív tag

okés elvileg utorrent megy! De még akármi lehet!:(

#!/bin/perl -sp0777i<X+d*lMLa^*lN%0]dsXx++lMlN/dsM0<j]dsj $/= unpack( 'H*' , $_ ); $_ = `echo 16dio\U$k"SK$/SM$n\EsN0p[lN*1 lK[d2%Sa2/d0$^Ixp"|dc`;s/\W//g;$_=pack('H*',/((..)*)$/)

(#9) riska1982


riska1982
tag

Sziasztok!

Van egy szerverem amin Windows 2008 R2 op rendszer van, de a utorrent ezen a rendszeren zabálja a memóriát, mint a fene.

Esetleg milyen klinest tudtok ajánlani 64Bites Op rendszeres szerver alá.

A Halite-ot próbáltam 64biteben (a ameória használása jó), de nem igazán akar seedelni, illetve a letöltés is alig indul el.

Thx A lot :R

https://autofejlesztes.hu Ahol az autódhoz szinte mindent megtalálsz. 06/70-507-08-38

(#10) kraftxld válasza riska1982 (#9) üzenetére


kraftxld
nagyúr

Tuti, hogy az utorrent eszi? A folyamatok részen is ő eszi a legtöbb memóriát? Melyik verziójú utorrent?

| MCSE+M/S, MCITP, VCP6.5-DCV - ''Life can be hard, but Scooter is harder :)'

(#11) riska1982 válasza kraftxld (#10) üzenetére


riska1982
tag

Szia!

1000% 10 Felhasználónál megy és telejesen megeszi, de ha csak az egyiknél megy akkor is megesz 5Gb-ot
Ez a legújabb 1.8.5-ös
De már volt mindegyik feltéve.

https://autofejlesztes.hu Ahol az autódhoz szinte mindent megtalálsz. 06/70-507-08-38

(#12) #65675776 válasza riska1982 (#11) üzenetére


#65675776
törölt tag

Vegyél ki a seed listából egy pár nagyobb dolgot.

(#13) riska1982 válasza #65675776 (#12) üzenetére


riska1982
tag

Ez tartósan nem megoldás, de azért köszi az ötletet. :R
Nekem alternatív kliens kellene, vagy a haladó beállításokhoz egy olyan megoldás ami a memóriát kiméli telejesítmény vesztés nélkül.

https://autofejlesztes.hu Ahol az autódhoz szinte mindent megtalálsz. 06/70-507-08-38

(#14) HCboy válasza riska1982 (#13) üzenetére


HCboy
csendes tag

Nem az utorrent eszi meg a memóriádat , hanem a windows cache kezd irreálisan nagy lenni .
Töltsd le a "Cacheset" nevű progit ami szépen ki tudja üríteni a megtelt windows cache -t .
Én a szerveren szépen beállítottam időzítve , hogy percenként 100Mbyte -ra redukálja mindig le a cache méretét , és azóta semmi ilyen gond .

(#15) OddMan válasza riska1982 (#9) üzenetére


OddMan
őstag

Próbáld ki azt, hogy letiltod uTorrent-ben a windows cache használatát. Ha jól tudom az utorrent amúgy is használ saját cache-t.
Az alábbi képen pirossal bekarikáztam, hogyan lehet letiltani uTorrent-ben a windows cache használatát.

[ Szerkesztve ]

''A szíved szabad! Légy bátor és kövesd!''

(#16) G_Gaabor


G_Gaabor
tag

Sziasztok
Nem igazán találtam megfelelő topicot hozzá, talán itt belefér.
A torrent program teljes uninstalja után is időnként bittorrent protokollal komunikál egy w8-s gép a hálózat felé.
Mi okozhatja?

(#17) Raysen623


Raysen623
addikt

Sziasztok,

Win10 64bit alá tud valaki egy olyan torrent klienst, amelyik nem veszi el alapból a processzor 30%-át és nem futtat bitcoint a gépemen? :D Jelenleg Azureus fut, de sok erőforrást megeszik. Lehet ezt valahogyan fixálni?

A MÁV-nak öt ellensége van: a négy évszak, meg az utasok.

(#18) W. A. Lacky


W. A. Lacky
tag

Sziasztok!

Látom elég kihalt a topik, de hátha vki elolvassa. Kéne nekem vki, aki fel tudna világosítani az utorrent programmal kapcsolatban. K-ra nem értek hozzá, és szeretném, ha jól működne. Én úgy veszem észre, vagy legalábbis úgy gondolom, hogy a letöltött torrenteket azonnal seedelem is, de a torrent oldalon viszont azt a visszajelzést kapom, hogy nem seedelek semmit. Vmit nyilván rosszul csinálok, de magamtól nem jövök rá, hogy mit. Ebben kellene segíteni.

Előre is köszi!

W. A.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.