Hirdetés

2024. május 13., hétfő

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Beviteli eszközök  »  Billentyűzetet a kukába (?) (téma lezárva)

Hozzászólások

(#1) Superman


Superman
nagyúr

Félig-meddig költői kérdés volt, mert megvana saját véleményem is róla, de szeretnéma társaságot is megkérdezni, biztosan voltak már tapasztalatok.

A billentyűzet PS2-es, egy iTrust multumédiás billentyű, a hozzávaló infrás egérrel. Először csak ''énekelt'' a speaker, meg recsegett, ha elmozdítottam, közben lefagyott a képernyő, majd amikor megszűnt a hang a speaker-ből, akkor a monitoron is rendbejött a kép, tegnap viszont elkezdett recsegni a speaker bekapcsoláskor és a billentyűzet nem reagál semmire, az egér sem. A gép kikapcsolt állapotában az egér és a billentyűzet kommunikál egymással, legalábbis az infraport szerint, de ha bekapcsolom a gépet, megzakkan az egész.

A legbosszantóbb az egészben, hogy még 1 éves sincs.

Kérdés: vajon ez így javítható, vagy hagyjam a fenébe az egészet és vegyek egy másikat, mert a javítás többe kerülne? Tapasztalatok?

(#2) L3zl13 válasza Superman (#1) üzenetére


L3zl13
nagyúr

Szvsz az ilyen márkáknál úgy működik, hogy rögtön 3 darabot kell venni. Ha az első elromlik, kidobod, és használod a következőt. Így kb kitart addig mint egy drágább tipus. :DDD

Aki hülye, haljon meg!

(#3) Superman válasza L3zl13 (#2) üzenetére


Superman
nagyúr

Kösz. Nem mondom konstrultív voltál. :D (Most kínomban vigyorgok. Szinte tudtam, hogy nem kellett volna megkérdeznem...mindegy.)

Ez is anno 9 rúgó környékén volt, gondolom egy 20000-es LOgitech-el biztosan jobban jártam volna, de hát a kérdésem most nem erre vonatkozott.

(#4) Superman


Superman
nagyúr

Ja és a topik zárható, mert nem akarok több hasonló megjegyzést, sem olyat, hogy volt már ilyen topik.

(#5) anaqer válasza Superman (#1) üzenetére


anaqer
veterán

Nem hiszem, hogy lehetne javíttatni - viszont ha még nincs egy éves, akkor garanciális csere ügyében izzíthatod a szívhez szóló és/vagy asztalborogató rutint.

And As It Is Such, So Also As Such Is It Unto You

(#6) tr00p3r


tr00p3r
őstag

mielött zárnák megkérdezem: mi van a garanciával? főleg ha nincs egy éves. nem láttam, hogy írtál volna róla valamit. amúgy sajnos az elöttem szólónak igaza van a mérkával kapcsolatban. ez a márka = nem márka. én az ilyeneket úgy hívom, hogy ''micsi-mocsó'', mert se ilyen se olyan.
amúgy nekem egy 1900 forintos Chiocony billenytűzetem van. teljesen jó. 3 éves. a fiat többször földhöz vágta, de semmi baja. és meglepően nehéz. csak ajánlaani tudom. van mindenféle: mutlimédiás, ergonomikus, sima, dizájnos, stb.

[L]http://www.chicony.com/[/L]

Útvonal

Fórumok  »  Beviteli eszközök  »  Billentyűzetet a kukába (?) (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.