Hirdetés

2024. május 3., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Videokártyák  »  Bemutatták a gtx295-öt! (téma lezárva)

Hozzászólások

(#1) z0d1AK


z0d1AK
veterán

Már olvasható is az első teszt az új, 2GPU-s, 1,792MB-s Nvidia kártyáról, a GTX295-ről.
A kártya a tesztek alapján felveszi a versenyt, és jól is teljesít a gtx260/280 SLI mellett, és szemmel láthatóan a 4870X2 sem okozott nagy problémát a számára!
Fogyasztásról, és a zajszintről nincs szó egyenlőre a tesztven-

| Nem én vagyok bezárva közétek. Ti vagytok összezárva velem. |

(#2) joshua7 válasza z0d1AK (#1) üzenetére


joshua7
veterán

És ennek mi a francnak kellett egy külön topik? Őstag vagy, ember! :D :W

Semper Fi

(#3) #56573440 válasza z0d1AK (#1) üzenetére


#56573440
törölt tag

azért itt ott nem mondanám hogy "szemmel láthatóan a 4870X2 sem okozott nagy problémát a számára!" mert helyenként nagyon pariban vannak, és van hogy ki is kapott ;) az árára leszek kíváncsi, meg mondjuk még tesztekre fogyasztással, stb de szerintem annyival id drágább lesz mint amennyivel "jobb". a gyártása költségesebb, a haszonkulcs kisebb, ergo anyagilag nem éri meg még mindig az nvnek

joshua:
most lett őstag, még friss ;]

[ Szerkesztve ]

(#4) Dashes


Dashes
őstag

Ide belinkelheted.

(#5) z0d1AK válasza #56573440 (#3) üzenetére


z0d1AK
veterán

Ipon teszt
itt már van adat a fogyasztásról is, bár nemtom mennyire hiteles

| Nem én vagyok bezárva közétek. Ti vagytok összezárva velem. |

(#6) rocket


rocket
nagyúr

"We assume the reason why Nvidia doesn’t want us to publish either power measurements or acoustics at this early stage is because both can change between now and the final hardware. Power consumption generally improves when yields get better and the card’s acoustics can be tweaked in the BIOS – finding the optimal setting requires a lot of testing on Nvidia’s part."

:DDD

"A lower resolution generally means that there can be more quality per pixel."

(#7) #56573440 válasza z0d1AK (#5) üzenetére


#56573440
törölt tag

nekem ez azért gyanús mert a tesztek szinte mindegyikében ugyanazok a játékok vannak ugyanazzal a driverrrel... és igazam is van. az nvidia nTesting marketingleveleiben amivel a sajtót bobázza pont ezeket a játékokat javasolja.... minő meglepetés

(#8) philoxenia


philoxenia
MODERÁTOR

Folytassátok itt ! Ezt zárom.

Később általában nem értek egyet azzal, amit korábban leírtam. Ehhez néha évek kellenek, néha percek csak...

Útvonal

Fórumok  »  Videokártyák  »  Bemutatták a gtx295-öt! (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.