Hirdetés

2024. május 3., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#33401) Tybee21


Tybee21
aktív tag

Mivel láthatóan az alaplap döglött be a gépemben, így erőteljesen gondolkozok teljesen új konfig vásárlásában. Ehhez kérnék még tanácsokat. Alapvetően napszám párti vagyok, de ha vki mond olyan helyet, ahol jelentősen olcsóbban lehet hozzájutni alkatrészekhez, szívesen veszem.
Szóval intel vagy amd? Az ssd megéri? A fő hdd 1 TB-os WD-ra gondoltam, de mit jelentenek a nevük mögött a blue, red, green? Melyik a tuti? Az új konfighoz gondolom érdemes új tápot is venni ez a régi 350-es fsp nem tudom mennyire lenne megbízható. Játszani nem játszok, szóval csak az alaplapi integrált vga-t használnám. A legolcsóbb táp most 500 w-os gondolom bőven elegendő nekem. Kezdetnek 4 Gb ddr4-es ramot gondoltam bele, azt lehet később is bővíteni.
Meglátások, vélememények?

A pénzért az ember bármire képes, még akár dolgozni is!!! <<<<<<<<<|>>>>>>>>> " - Félig vegetáriánus vagyok. Sohasem eszem húst, miközben alszok! " =)

(#33402) fero02 válasza Tybee21 (#33401) üzenetére


fero02
veterán

Intel. SSD nagyon jó dolog. Nekem úgy van, hogy egy 64 Gb-os SSD a rendszer és külső tárolóban van egy 2 Tb-os WD RED. További részletek az adatlapomon megtalálhatóak. 3 éves gép és a mai napi mindenre elég. Néha még 1-2 régebbi játékot fel szoktam tenni, azok sem jelentenek gondot.

WD színjelölések és ami mögötte van.

(#33403) mezis válasza Tybee21 (#33401) üzenetére


mezis
nagyúr

- Integrált VGA és 500W-os táp ? :F
- Internetezéshez, képszerkesztéshez és még sok mindenhez tökéletesen elég egy kis dobozban elférő (Micro ATX alaplap ?) valami. Talán még ventilátor nélkül is elmegy, kicsi fogyasztás. Vagy laptop.

- RAM-ot rögtön 8GByte-ot.

mezis

(#33404) Tybee21 válasza mezis (#33403) üzenetére


Tybee21
aktív tag

Lehet, hogy elvinné a 350-es táp is az alap konfigot, ezen a ramon még gondolkozok, most 4 gb van a gépben, nem rémlik, hogy kevés lett volna.
Ferro02 - köszönöm a választ!

A pénzért az ember bármire képes, még akár dolgozni is!!! <<<<<<<<<|>>>>>>>>> " - Félig vegetáriánus vagyok. Sohasem eszem húst, miközben alszok! " =)

(#33405) Dani_kp válasza Tybee21 (#33401) üzenetére


Dani_kp
őstag

Az a 350W-os fsp táp bőven elég. Amit mondasz 500W-os noname sz@rt 3 ft nem ér...nézd meg az adatlapomat...ha intelt választasz, akkor az még annyit sem fog kérni, mint az én rendszerem :N .

https://ingatlan.com/33821564

(#33406) tááo


tááo
csendes tag

[link] :C

"Ha faragsz még egy ilyen rímet, fogad funkcióját átveszi az ínyed" (L'art pour l'art)

(#33407) tááo


tááo
csendes tag

Most, hogy eredménytelen lett jöhet akárki? Lassan Magyarországon is vége lesz a "VIKTORiánus" kornak. :U

"Ha faragsz még egy ilyen rímet, fogad funkcióját átveszi az ínyed" (L'art pour l'art)

(#33408) fero02 válasza Tybee21 (#33404) üzenetére


fero02
veterán

Biztosan elég a táp. Még ha öreg is, de minőséget képvisel.

Nekem a Shuttle barebone egy 19V 5A-es noti táppal megy. :P

(#33409) Tybee21


Tybee21
aktív tag

Köszönöm a válaszokat, már csak egy kérdés a Seagate-féle 1 TB-os jó hdd lehet vagy megéri a kis plusz felárat mondjuk a wd red 1 TB?

A pénzért az ember bármire képes, még akár dolgozni is!!! <<<<<<<<<|>>>>>>>>> " - Félig vegetáriánus vagyok. Sohasem eszem húst, miközben alszok! " =)

(#33410) Devid_81


Devid_81
nagyúr

Tenniszezni szeret valaki innen? :F

...

(#33411) Morris válasza Tybee21 (#33409) üzenetére


Morris
veterán

Megéri a jobb felárat.

(#33412) Tybee21


Tybee21
aktív tag

Azt vettem végül. Ha hiszitek, ha nem az új gép sem indul, pontosan ugyanaz a baja, mint a másiknak, semmi nem történik, csak elindul a ventilátor. Mindkét táppal.

A pénzért az ember bármire képes, még akár dolgozni is!!! <<<<<<<<<|>>>>>>>>> " - Félig vegetáriánus vagyok. Sohasem eszem húst, miközben alszok! " =)

(#33413) tailor74


tailor74
őstag

Én kérek elnézést, hogy nem néz a szemetekbe. :U

[ Szerkesztve ]

Aminek kerekei, vagy mellei vannak, azzal előbb-utóbb gond lesz.

(#33414) Morris válasza Tybee21 (#33412) üzenetére


Morris
veterán

Ram lesz a ludas.
Amúgy mit cseréltél eddig?

(#33415) Tybee21 válasza Morris (#33414) üzenetére


Tybee21
aktív tag

Ááhhh balfék voltam, megy az új konfig minden lett cserélve, kivéve a táp és a házikó, ha nem ér váratlanul az egész és van itthon usb-s oprendszer telepítő már sinen is lenne a dolog, de majd holnap elmegyek a boltba és jól veszek egyet. ;)

A pénzért az ember bármire képes, még akár dolgozni is!!! <<<<<<<<<|>>>>>>>>> " - Félig vegetáriánus vagyok. Sohasem eszem húst, miközben alszok! " =)

(#33416) mezis válasza tailor74 (#33413) üzenetére


mezis
nagyúr

Szerintem ez egy kirakati viaszbaba. Fordítsd magad felé ! :D

mezis

(#33417) tailor74 válasza mezis (#33416) üzenetére


tailor74
őstag

Azért én haza hoznám.. :K

Aminek kerekei, vagy mellei vannak, azzal előbb-utóbb gond lesz.

(#33418) Tybee21


Tybee21
aktív tag

Viszont jut eszembe... mivel alaplap hiba volt, a ram és cpu volt ram teszterrel és cpu terheléssel tesztelve még a gép teljes halála előtt. Ezért ezek az alkatrészek eladók.

Egy AMD athlon X2 250-es CPU és
egy Kingmax 4 Gb DDR3 1333 Mhz RAM eladó,
árat nem tudom, majd utána nézelődök. Ha érdekel vkit, írjon privátban!

A pénzért az ember bármire képes, még akár dolgozni is!!! <<<<<<<<<|>>>>>>>>> " - Félig vegetáriánus vagyok. Sohasem eszem húst, miközben alszok! " =)

(#33420) Tybee21 válasza moha bácsi (#33419) üzenetére


Tybee21
aktív tag

Úgy tűnik a RAM el is kélt. A CPU eladó sorban!

A pénzért az ember bármire képes, még akár dolgozni is!!! <<<<<<<<<|>>>>>>>>> " - Félig vegetáriánus vagyok. Sohasem eszem húst, miközben alszok! " =)

(#33421) Devid_81


Devid_81
nagyúr

Biztos sokan elakartak lopni ;]
(Elso "kereknel" latszik)

...

(#33422) Devid_81


Devid_81
nagyúr

Szeeeep a mosolya! :K

...

(#33423) Pacák


Pacák
senior tag

A jó hír az, hogy négyesem van a lottón! :D

A rossz hír az, hogy Skandináv Lottón játszottam. :DDD

Nuclear launch detected

(#33424) Digger


Digger
senior tag

Van köztetek WindowsPhone guru?
Kaptam egy ilyen trágyát, ezt kell használnom cégesnek és az alkalmazások telepítésének és eltávolításának mikéntje érdekel leginkább. A telepítés az oké, hogy az alkalmazás boltból lehet telepíteni, de hogyan lehet eltávolítani? Még csak most ismerkedem vele. A mikrofos fiók használatának mikéntje is érdekel.
Tudom, hogy van egy csomó topic itt a PH-n is ami ezzel foglakozik, de nem akarok ott kérdezősködni a céges rendszergizda miatt! :)

(#33425) Morris válasza Digger (#33424) üzenetére


Morris
veterán

Jobbra nyíl, a listában megkeresed az alkalmazást, hosszan rányomsz és eltávolítás.

(#33426) Tybee21 válasza Digger (#33424) üzenetére


Tybee21
aktív tag

Nem annyira rossz az, csak szokni kell, bár sajnos idővel ráun az ember, de ez azt hiszem minden dologra igaz. Nem hiába a mondás, még a legjobb nőt is unja otthon vki... :U

A pénzért az ember bármire képes, még akár dolgozni is!!! <<<<<<<<<|>>>>>>>>> " - Félig vegetáriánus vagyok. Sohasem eszem húst, miközben alszok! " =)

(#33427) ZetorGumi


ZetorGumi
addikt

Valakinek egy tabletta? :D

New Mixes: http://www.mixcloud.com/ZetorGumi | VW Passat B8 2.0CRTDI CRL

(#33428) Devid_81


Devid_81
nagyúr

Emma Watson :B

...

(#33430) tááo válasza moha bácsi (#33429) üzenetére


tááo
csendes tag

Ez ha jól látom, már nem a magnős buli. Elég kihalt táj, sehol egy csinos bennszülött hajadon?? ;] :D

"Ha faragsz még egy ilyen rímet, fogad funkcióját átveszi az ínyed" (L'art pour l'art)

(#33431) tááo


tááo
csendes tag

Egyszer én is ettem itt, elég kiadós az erdész lángosuk. :K

Ezek az Ukránok roppant sportszerűek és persze segítőkészek. :K :D

"Ha faragsz még egy ilyen rímet, fogad funkcióját átveszi az ínyed" (L'art pour l'art)

(#33433) Devid_81 válasza moha bácsi (#33429) üzenetére


Devid_81
nagyúr

Merre merre? ;)

...

(#33435) Devid_81 válasza moha bácsi (#33434) üzenetére


Devid_81
nagyúr

Te nagyon rendes vagy!
Londonba eljottel sorozni hozzam, oda meg elmentel egy telo miatt! :DDD
Lassan erik Bekescsaba foteren egy moha bacsi szobor :K

...

(#33436) M_o_g_y_i válasza tááo (#33431) üzenetére


M_o_g_y_i
őstag

Ez degec, de k. jó ötlet. :K ;]

4db szép állapotú 4x100 6.5x15 ET35 acélfelni eladó!!! - Olyan nincs, hogy valami nem sörnyitó!

(#33437) Geby válasza moha bácsi (#33434) üzenetére


Geby
tag

:R Kösz a telefont. Nedves még a víz ?

Az ukrán megoldás után talán még a disznóbőrös hasonlóan egyedülálló

[ Szerkesztve ]

(#33439) Tybee21


Tybee21
aktív tag

Sipinek gratulálok! :C

A pénzért az ember bármire képes, még akár dolgozni is!!! <<<<<<<<<|>>>>>>>>> " - Félig vegetáriánus vagyok. Sohasem eszem húst, miközben alszok! " =)

(#33440) SipiBcs válasza Tybee21 (#33439) üzenetére


SipiBcs
őstag

Köszi! Gyarapodunk! :)

"Ha választanod kéne a barátnőd és az ötöslottó között, te milyen kocsit vennél?"

(#33441) doberman válasza Geby (#33437) üzenetére


doberman
senior tag

Kellett itt telefont emlegetni.... az a rohadt mörfi.... hát nem betalált?? :W

8lnu

(#33442) public73 válasza SipiBcs (#33440) üzenetére


public73
aktív tag

itt is Gratula! :K

(#33443) Devid_81 válasza SipiBcs (#33440) üzenetére


Devid_81
nagyúr

Gratula! :)

...

(#33444) public73 válasza SipiBcs (#33440) üzenetére


public73
aktív tag

(((((((ha morbid és ízléstelen akarnék lenni megkérdezném, hogy ha lefial jövőre a nyulatok, akkor minek neki cipő, hisz eddig is megvoooot nélküle?)))))) ;] ;] ;] :DDD :DDD :DD :DD :DD :C :C :C :C
de nyugi nem leszek tahó.... ;) ;) ;) ;)
hisz tudod.... :C :C :C :DDD :DDD :DDD :DDD :DD :DD :DD :DD :DD :D :D :D

(#33445) Devid_81 válasza public73 (#33444) üzenetére


Devid_81
nagyúr

A nyulat en sem ertem a kepletben...bar otletem az lenne millio ;] :D

...

(#33446) SipiBcs


SipiBcs
őstag

Bázzeee! XD Sikítva röhögök! :D

A nyúl családtag nálunk... Az összes többi elmélet csak spekuláció! :D

"Ha választanod kéne a barátnőd és az ötöslottó között, te milyen kocsit vennél?"

(#33447) Devid_81 válasza SipiBcs (#33446) üzenetére


Devid_81
nagyúr

Most akkor csak uj nyulatok lesz jovore? ;]

...

(#33448) public73 válasza Devid_81 (#33447) üzenetére


public73
aktív tag

kérdés, hogy szegény nyuszi erőszak áldozata lett? ;] :Y :Y :Y
Sipi!
akarsz róla beszélni? :DD :DDD :D :C

(#33449) Devid_81 válasza public73 (#33448) üzenetére


Devid_81
nagyúr

Gondolod, hogy Sipi a nyullal...huuuu remelem felvette kameraval... :DDD

...

(#33450) public73 válasza Devid_81 (#33449) üzenetére


public73
aktív tag

hirtelen összedobtam...photosoppal mindig ügyesen bántam... ;] ;] ;] ;] :DDD :DD :D :C

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.