Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Vasinger!


Vasinger!
nagyúr

Gondolom és remélem, hogy vagyunk a fórumon néhányan akik mennek 2013-ban (is) a Balaton Soundra, ezért nyitottam a topikot.

Az lenne a kérdésem, hogy a napijegy mettől-meddig használható fel? Teszem azt, péntekre van napijegyem, mikortól mehetek be vele és hánykor kell kijönnöm legkésőbb?

(#2) joe69 válasza Vasinger! (#1) üzenetére


joe69
senior tag

"MasterCard Balaton Sound Napijegy: MasterCard Balaton Sound Napijeggyel a Rendezvényre belépni az 1. napon 8:00 órától, azt követő tárgynapokon reggel 6:00 órától másnap hajnali 5:00 óráig lehet, a MasterCard Balaton Sound Napijegy másnap reggel 8:00 óráig jogosít a Rendezvény területén való tartózkodásra."

(#3) Vasinger! válasza joe69 (#2) üzenetére


Vasinger!
nagyúr

Köszi, azóta már én is megtaláltam és átolvastam az egészet, de még az érdekelne, ami ott nem derül ki, hogy mennyire őrzik ott az értékmegőrzőben a cuccokat? Tehát mennyire biztos az, hogyha berakok oda egy ájfónt akár?

Az oldalon ezt írják:
A biztonsági szolgálat csak az itt elhelyezett tárgyakért vállal korlátozott felelősséget!

Ez mit jelent igazából?

Jah és boltok közel vannak a rendezvényhez amik olcsóbbak mint a BS? Megtalálható bennük minden ami kell? :D

(#4) Valty válasza Vasinger! (#3) üzenetére


Valty
aktív tag

Hello,

bejárattól kb. 100 méterre van egy kis bolt, ahol a Soundhoz képest egész baráti árak szoktak lenni.

Csomagmegőrzőhöz nem nagyon tufok mit hozzáfűzni. Négy éven keresztül sátorban laktunk, soha semmink nem tűnt el. Tavaly csak egy napot voltunk, leadatam a hátizsákomat és szintén minden rendben volt, bár Iphonet azért nem hagynék a táskámban :D

(#5) Vasinger! válasza Valty (#4) üzenetére


Vasinger!
nagyúr

Hali!

Köszi a segítséget, a mobilt azért adnám csak le, mert félek, hogy koncert közben kiugrálnám a zsebemből, vagy valaki másnak is megtetszik, hasonlók.

(#6) bandus válasza Vasinger! (#5) üzenetére


bandus
veterán

Mobilt add le nyugodtan. A korlatozott felelosseg jelen esetben azt jelenti, hogy azert nagyon overpriced dolgokat ne bizz rajuk, pl a csajodnak szant ketmillas jeggyurut, vagy a ferrarid kulcsat :)

"a jövötsajnos nemlehet tudni csakhamárotvagy deakormegmár azajelen"

(#7) Vasinger! válasza bandus (#6) üzenetére


Vasinger!
nagyúr

Hát természetesen nem Ferrarival fogok menni. A 32-es iPhone-om se olyan drága, 60-at ha érhet úgy mostanában, de jó lenne biztos helyen tudni.

Fényképezőt koncertre bevinni mennyire játszik/érdemes? :D

(#8) Con Troll válasza Vasinger! (#7) üzenetére


Con Troll
senior tag

Kell az :K . Főleg ha leadod a mobilodat.
Koncertekről is jókat lehet lőni, no meg a partyfotók is elengedhetetlen végtermékei a rendezvénynek. ;]

(#9) scope2007


scope2007
addikt

Most a Balaton Sound-on
Akkezdet Phiai [OTP Bank Színpad]
;] yes

CUBE AIM SLX 29" + SEAT LEON 1P 2.0 PD-TDiiiiiiiiiiiiiiiiii

(#10) Vasinger! válasza scope2007 (#9) üzenetére


Vasinger!
nagyúr

És milyen a hangulat meg az idő? Mesélj, ha lesz időd :)

(#11) Vasinger!


Vasinger!
nagyúr

Valaki nem tudja, hogy hol van a közelben bolt vagy valami jó kajálda ahol lehetne enni?

(#12) scope2007 válasza Vasinger! (#10) üzenetére


scope2007
addikt

csak AKPH és WU.. többi felejtő :)


[ Szerkesztve ]

CUBE AIM SLX 29" + SEAT LEON 1P 2.0 PD-TDiiiiiiiiiiiiiiiiii

(#13) Valty válasza Vasinger! (#11) üzenetére


Valty
aktív tag

Hát kajálda az van bármennyi, de ilyenkor "Soundos" árak vannak. :)

Sőt, van ahol még a menü is az

(#14) ROBERTOH


ROBERTOH
őstag

Szép volt, jó volt, köszönöm, ennyi ;)
Amúgy idén is a fornettis pizza szelet volt ami a legjobban megérte (350Ft-ba került).

ez a kedvenc aláírásom

(#15) Vasinger! válasza ROBERTOH (#14) üzenetére


Vasinger!
nagyúr

Hát ha ezt előbb tudom nem hot-dogot eszek 650 Ft-ért amiben csak mustár, ketchup és majonéz volt, persze felvizezve és elég gyér virsilivel. :Y

[ Szerkesztve ]

(#16) imi290


imi290
aktív tag

Idén tervezi valaki a fesztivált ? Megint van pár nagy technos név.
Sajnos szállást csak siófokon tudtam szerezni,de nem baj,lehet így még nagyobb lesz majd a buli.Esetleg van aki egyedül bulizik,és ott fog lakni siófokon abban a diákszállón,az szóljon :U

(#17) Vasinger!


Vasinger!
nagyúr

Topik átnevezne, ki megy idén? Nekem már megvan a jegyem :)

(#18) imi290


imi290
aktív tag

6 (5) nap van hátra a Balaton Soundig :)

Csak az időjárás nem tetszik,de remélem jobb lesz mint amit mutatnak.

http://www.idokep.hu/30napos

(#19) aAron_


aAron_
őstag

Sziasztok!

Telefon töltésre van lehetőség? Tudtok erről valamit? :R

What is your ikigai?

(#20) imi290 válasza aAron_ (#19) üzenetére


imi290
aktív tag

Igen van. :)

[link]

A töltő pontot keresd a térképen.

(#21) DrTechnoid válasza Vasinger! (#17) üzenetére


DrTechnoid
őstag

Én szerdától egészen a végéig lenn voltam és ez volt a harmadik alkalom hogy részt vettem. Nekem nagyon bejön ennek az egésznek hangulata, a zenei ízlésem maximálisan ki lett elégítve , bár azt negatívumként hozzáteszem hogy a külföldiek nagy száma miatt az árak nem egy átlag magyar buxáához lettek méretezve.De aki előfiztetett a fesztiválra az úgyis tisztában volt ezzel.

http://steamcommunity.com/id/DrTechnoid/

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.