Hirdetés

Keresés

Aktív témák

  • SLYM

    veterán

    válasz Heffi #38491 üzenetére

    most így hirtelen nem tudom hol kell letiltani az integrált VGA-t, de mindjárt megnézem, hátha megtalálom. mondjuk ezt az előző kártyánál se tiltottam le (ATI 4850), akkor pedig nem volt ez a hiba

    szerintem se nagyon lehet elrontani, csak hát gondolni kell mindenre, hátha az a probléma érted :)

    alap feszen ez a proci általában olyan 3000 MHz-ig simán, de sokaknál 3200-3300 MHz-ig is húzható. haveromnak egy Q6600 van, az egyel régebbi, tehát nem a 45, hanem a 65 nm-es, sokkal jobban melegegő procija van, az megy neki 3200-on stabilan, fesz emelés nélkül már évek óta. sőt, az előző procim ebben a lapban az E4300 (alap órajele 1800MHz, vagy 1833) is ment alapfeszen 2700-on stabilan sokáig és 3000-en is kb fél órát bírt stabilan. a RAM-okat pedig vissza lehet állítani ma már, (tehát nem csak 1:1 beállítás van van) szóval ott nincs kérdés. a hűtés is lényegtelen addig amíg nem melegszik a kártya. amikor lefagyott nekem, akkor lehetett kb 40 fokos, mert a böngésző megnyitása kb 1-2% processzoridőt jó ha használ

    FSP 400W-os tápom van, nem tudom, a teszteket olvasva szerintem elégnek kell lennie a konfigomhoz, de ebben nem nagyok teljesen biztos. Q8200+5850+1 SSD+1HDD, optikai meghajtó és semmi egyéb nincs, sőt házam sincs gakorlatilag, tehát nincs plusz venti, se ledek vagy ilyesmi, bár az úgyis az 5V-os ágat használná

Aktív témák

Hirdetés