Hirdetés

2024. május 3., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#51) Pópa válasza Kraptor (#47) üzenetére


Pópa
senior tag

Háát, ez gyanús, mert mi venni akartunk németországból fresnel lencséket (kb 40 ropi értékben) és bizony mondta a srác, hogy elég tetemes vámmal kell számolni.

Sajna többet nem tudok a dologról, mivel nem én intéztem.

Trust is good, control is better!

(#52) Pópa válasza DrSoul (#49) üzenetére


Pópa
senior tag

Ilyen kicsit tételnél minimális lesz szvsz a többletköltség.
(Persze ezt csak a logika diktálja belőlem.)

Trust is good, control is better!

(#53) eri


eri
tag

Hamisítvány is eladhetnak neked!

(_8(l) - The Simpsons

(#54) Pópa válasza eri (#53) üzenetére


Pópa
senior tag

Gondolom nem valami külföldi ''bolhapiac jellegű'' forrást nézett ki...
Amit említesz, annak esélye szvsz kizárható, ha boltból veszi. Márpedig ez lenne a normális.

Trust is good, control is better!

(#55) Imre Eszter


Imre Eszter
csendes tag

Én szeretek interneten vásárolni, az az igazság, hogy kicsit lusta vagyok elmenni akárhová kóvályogni a tömegbe, inkább egy kávé mellett a saját székemben. :)
Van benne rizikó nem mondom, de abban is van rizikó, hogy bemész egy bótba, kiszolgál az eladó, aztán szar az egész. Interneten nagy esély van házhozszállításra, és ha betolyik amit veszel azt elviszik tőlled. :) Csak meg kell találni azt a helyet, ahol ezt megteszik neked!

(#56) rocket válasza Pópa (#51) üzenetére


rocket
nagyúr

Ez mikor volt?
Europai unio orszagaibol rendlesz/hozol valamit, ha jol tudom mar nincs ra vam miota tagok lettunk.

"A lower resolution generally means that there can be more quality per pixel."

(#57) rocket válasza DrSoul (#48) üzenetére


rocket
nagyúr

Mivel dollarban vannak az arak, gondolom Amerikabol kuldenek, onnan van vam, hogy pontosan milyen ertek folott azt nem tudom.
Kerd meg egy ismerosod vegye meg neked, majd ajandekkent adja fel, arra nem kell vamot fizetned, es annak nem nagy a valoszinusege, hogy teteles vam vizsgalaton esik at a csomagod :)

"A lower resolution generally means that there can be more quality per pixel."

(#58) Pópa válasza rocket (#56) üzenetére


Pópa
senior tag

Na igen, ''nem ma'' volt már.... :(

De az USA az már más tészta.

Trust is good, control is better!

(#59) rocket válasza Imre Eszter (#55) üzenetére


rocket
nagyúr

Ez igy kene mukodjon, de a valosagban azert kicsit mas.
Ha garis gond van, akkor neked kell utana jarnod a dolgoknak, es nagyon ritka, hogy hazhoz mennek megnezni mibaj, vagy elszallitjak.

"A lower resolution generally means that there can be more quality per pixel."

(#60) rocket válasza DrSoul (#49) üzenetére


rocket
nagyúr

Ezen az oldalon Bővebben: link nezelodjel, kicsit attekinthetetlen az oldal, beletellik egy kis idoben megtalalni amit keres az ember :)

"A lower resolution generally means that there can be more quality per pixel."

(#61) Den válasza ByB (#8) üzenetére


Den
veterán

álomvilágban élsz :)

www.simson4t.hu

(#62) Pópa válasza rocket (#59) üzenetére


Pópa
senior tag

Kimondtad a kulcsszót : ''nagyon ritka''

Én eddig csak a Belinea-nál láttam olyat, hogy házhoz jöttek az illetőnek, adtak neki cseremonitort, aztán megjavították a rosszat, és vissza is hozták neki.
Ez egyedi eset volt, ritka az ilyen. Az ilyen cégek száma konvergál a nullához.

Trust is good, control is better!

(#63) rocket válasza Pópa (#62) üzenetére


rocket
nagyúr

Par eve meg a samsung garancia is igy mukodott, gondod volt kimentek, es ha lehetet javitani a helyszinen mejavitottak,ha nem akkor elvittek es a szokasos torvenyek alapjan, vagy csereltek, vagy javittotak, hogy ez ma is igy mukodik e nem tudom.
Mondjuk egy 106 centis tv-nel vagy egy automata mosegepnel stb. megneznem ahogy a felhasznalo viszi vissza a metron, szoval biztos van valami hatar aminel kimennek.

"A lower resolution generally means that there can be more quality per pixel."

(#64) Pópa válasza rocket (#63) üzenetére


Pópa
senior tag

Nekem azt mondta a samsung, hogy a 959NF-emet (ami azért jó nagy batár) be kell vinnem Pestre, hozzájuk. Mert nem jönnek ki érte...

Azt azért tudni kell, hogy ''marha nagydarab jószágról'' van szó... Tehát kocsin kívül más eszközzel nem lehet bevinni.

Fene sem tudja, ahány cég, annyiféle szisztéma.. van aki kijön egy porszívórét is, és van aki meg a másfél millás plazma TV-t is be akarja vitetni velem a szervízbe. :(

Trust is good, control is better!

(#65) Imre Eszter válasza rocket (#59) üzenetére


Imre Eszter
csendes tag

Igazad van! Mondjuk én olyan céggel állok kapcsolatban, akik vállalják a garit, így ők rohangálnak helyettem. Nehéz az ilyet kifogni, de megéri keresgélni.

(#66) SaNyEe


SaNyEe
aktív tag

Üdv.

Aug 6.án szombaton rendeltem azBővebben: link amugy aruhaz.placc.hu lenne egy Codegen SP688as hangfalrendszert.
Azt írták, hogy 1-2 napon belül megjön nekem meg már kéne. Jó ha csak a munkanapokat nézem akkor is meg kellett volnajönnie tegnap, vagy mivan?
Ma akarok írni nekik egy mailt, erre azzal szembesülök amit ti is láthattok ha a linkre kattintotok. Eleinte arra is gondoltam, hogy banki átutalással fizetek, mert akkor több mint ezer forintal olcsóbb lenne, de nem etttem mert mivan ha nem hozzák ki.
Utólag örülök, hogy nem így tettem.

Ami miatt igazából írokaz az, hogy mennyi idő alatt szoktak kiszállítani egy akármilyen hardvert vagy mittomén mit postai úton vidékre. Mert a 2 napjuk már simán lejárt.:(

-- end of transmission --

(#67) badbrother válasza Pópa (#64) üzenetére


badbrother
aktív tag

Akkor egy kicsit átszabott téged a samsung, tudtommal 20 kg felett ki KELL menni a javítandó cuccért, és a készet ki KELL vinni.
a 959NF meg több mint 20 kg, tudom, mert cipeltem már én is :)
Ez van benne a jogszabályban. Kerestem vagy 10 percig de nem találom a file-t, majd ha meglesz belinkelem a pontos szöveget.

(#68) alexander12


alexander12
aktív tag

A pixmanian vásárolt már valaki? Tapasztalatok? Onnan szeretnék monitort rendelni:)

kíváncsi, OP8T

(#69) kikicomputer


kikicomputer
újonc

Sziasztok!

Nem tudom, mennyire illik vagy nem illik reklámozni, de ajánlom kis cégem szolgáltatásait becses figyelmetekbe.
Ami a hátrány:
- egyedül vagyok szakmabeli a cégben, így sokszor van kisegítő személyzet az üzletben, s sajna nem mindig tud válaszolni a szakmai kérdésekre
- néha kicsit drágább a termékek ára, mint a legolcsóbb helyeken
Ami előny:
- A nagyker árukészletéből közbvetlenül tudtok a neten terméket foglalni, azaz általában 24 órán belül markotokban a cucc
- Az üzlet nyitva van minden nap 10-20-ig (szombat és vasárnap is), tehát kényelmesen megoldható az áruátvétel (persze kérhetsz házhozszállítást is)
- A nagykerrel kialakult lassan 10 éves kapcsolat révén az általam visszavitt termékek 90%-át azonnal cserélik, s nem húzzuk az időt a törvény által előírt 14 nappal.

Akik nyitott szemmel járnak a neten, azok már sejtik, hogy cégem a Gépbolt hálózat tagja.

www.kikicomputer.hu (weblapot nem fikázni, én csak ilyet tudok gyártani ;-) )

Üdv: Kiki

(#70) HolloW válasza kikicomputer (#69) üzenetére


HolloW
senior tag

''Nem tudom, mennyire illik vagy nem illik reklámozni, de ajánlom kis cégem szolgáltatásait becses figyelmetekbe.''

Nem illik :)

STEAM - KOBRA KAI!

(#71) WN31RD válasza kikicomputer (#69) üzenetére


WN31RD
addikt

Nagyon nem illik.
Ha reklámozni akarsz a PH!-n, akkor vásárolhatsz reklámfelületet, ez ügyben Parci-t keresd meg, egyébként pedig tartózkodj a cégedet közvetlenül népszerűsítő megnyilvánulásoktól, a fórum nem erre való, ez itt nem megengedett.

''... we as consumers want our content free (as in Freedom) and if we don't get it, we'll take our content free (as in beer).''

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.