Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Hálózat, szolgáltatók  »  Axelero internet ?szolgáltatás? (téma lezárva)

Hozzászólások

(#1) mura81


mura81
senior tag

Nos egy picit mérges vagyok az Axelerora, mert szokásához hűen megint nem megy rendesen.
Gyanús kezdett lenni a dolog hogy ma délután kaptem meg egy emilt amiben a küldő írja hogy, ''bocs hogy csak ma - szombaton - tudok válaszolni'' :F:F:F:F
No erre hívom az 1234-et (HelpDesk telefonszáma) hogy héé emberek itt meg mi a franc van?? áthámoztam magam az automatán, megnyomtam a 0-ás gombot hogy beszélhessek az ügyintézővel és mi történik??? --- foglaltra vált a vonal!!!
Mondom semmi gond hívom újra biztos a testvérvállalat FATÁV rakoncátlankodik - as usual - és megint az előző helyzet alakult ki.
Természetesen lassa érkeznek meg a múlt hét pénteki emailek amiket nekem szántak az ügyfeleink, és egyszer csak kiírja a mail progi hogy nem tud kapcsolatot létesíteni a kiszolgálóval.
Erre megint hívom az 1234-et és rögtön az elején a - sajnos már jól ismert - szöveg hogy ''Tájékoztatjuk kedves Ügyfeleinket hogy átmenetileg a levelező szerverünk lassú. Kérjük szíves türelmét, kollégáink megkezdték a hiba elhárítását.''
Én már kezdem elveszteni a türelmemet kedvesnek meg végképp sem vagyok mondható hogy majdnem minden héten van valami szarság az Axelero cuccaival. Hol a levelező szerverük hol a bejelentkező szerverük hol ez hol az lassú és kérik szíves türelémemet. Már qrvára kezdem elveszteni a türelmemet hogy havonta több mint 75000 Ft-tal gazdagítom ezeket a léhűtőket és állandóan gond van a ''szolgáltatásukkal''.
No hirteen ennyi szalonképes jutott eszembe.

Controlling: ''In God we trust! - All others will be monitored''

Útvonal

Fórumok  »  Hálózat, szolgáltatók  »  Axelero internet ?szolgáltatás? (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.