Hirdetés

2024. május 3., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Monitorok  »  Ati radeon 8500 ntsc **vs** panasonic tv ntsc (téma lezárva)

Hozzászólások

(#1) TommyGun


TommyGun
őstag

Szal vettem egy Panasonic TV-t 70 centis Stereo minden....szal összedugom at ATImmal Scarton keresztül átnyomom a TVt AV-ra egyből megjelenik a kép fekete fehéren DE a tvn lehet állítani hogy NTSC, PAL, NTSC-M, SECAM meg minden tök fasza mondom....a gáz az hogy akármelyikre állítom ugyanúgy feketefehér a drága kicsit ugrik a kép azt semmi.....havernál ugyanez neki is NTSC ATI csak neki régebbi Sony TVje van de neki megy az NTSC-M-et benyomja a TVn azt csocsi.....mondjuk neki ATI R8500 128 DDR...nekem meg LE 64 DDR de tök gyári ati....igaz a kábelszett egy Radeon 7200-esből van de minden Radeonnak ugyanolyan az S*video kimenete havernak is ugyanolyan kábele van mint nekem....segitsetek PLS.....nem akarok BIOST flasholni minek ha tudja a szabványt a TV...lehet hogy mégis a kábelemmel van valami ?? de akkor minek ad egyáltalán képet...?? :(

"Vannak, akik azt hiszik, a futball olyannyira fontos, hogy úgyszólván élet-halál kérdése. Mindig elszomorít, ha ilyen véleményt hallok. Biztosíthatok mindenkit: a futball sokkal, de sokkal fontosabb."

(#2) TommyGun


TommyGun
őstag

Nincs senkinek semmi jóó ötlete ???

hát ez lehangoló :(( :(

"Vannak, akik azt hiszik, a futball olyannyira fontos, hogy úgyszólván élet-halál kérdése. Mindig elszomorít, ha ilyen véleményt hallok. Biztosíthatok mindenkit: a futball sokkal, de sokkal fontosabb."

(#3) kovacsson


kovacsson
tag

hát, tartok tőle, hogy nem fog segíteni, de én is pontosan ezzel küszködöm...

tegnap vettem 8500le-t és nem sikerült beüzemelnem a TV-re. nekem is panasonic, csak 63 centis... :)

az enyémhez nem gyári volt a kábel, így én rögtön arra gyanakodtam - eszerint mégsem ez a gond, ha neked a gyárival ugyanezt csinálja.

http://www.mistral.hu/uj/index.phtml?cikk=137

egy ilyet találtam, talán te is tudod ezt. Nem tudom, hogy ez jelent-e valamit, de nekem egyrészt van egy jumper a kártyán, ahol ntsc/pal között választhatok és a win alatt is találtam egy helyet, ahol a különböző szabványok között választhatok. ennek ellenére egyikkel sem lesz színes a kép, pedig egyébként szép éles.

szólj, ha jutottál valamire...

(#4) FaBatka válasza TommyGun (#1) üzenetére


FaBatka
aktív tag

Na Hali!

Van két átalakító madzagom, próbáld ki azzal.

Mindegy mit csinálsz a Windowsban, a Nagy Kék Halál úgyis ítélkezik feletted...

(#5) Den válasza TommyGun (#1) üzenetére


Den
veterán

Nézd meg a tv out haladóknak topicot ott kiveséztük a lehetséges okokat

www.simson4t.hu

Útvonal

Fórumok  »  Monitorok  »  Ati radeon 8500 ntsc **vs** panasonic tv ntsc (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.