Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Laci23


Laci23
csendes tag

Mind két alaplaphoz mellékelt doksiban az áll, hogy 6 csatornás hangkártya van rajta. A kérdésem az lenne, hogy hol vannak a kivezetései a hat csatornának? Hátlapon nics, alaplapon sem találtam semmi ilyen kivezetést!


[Szerkesztve]

(#2) Viktor77 válasza Laci23 (#1) üzenetére


Viktor77
titán

3 jack bemenet van a hátuljukon, azokba mennek a front, rear, center/sub, párosok.

Csinálni kell. Kész. Pont.

(#3) Sopi válasza Viktor77 (#2) üzenetére


Sopi
senior tag

Persze, miután a hozzá adott szoftverben átállítottad a ''microphone''-t, és a ''line in''-t

(#4) Viktor77 válasza Sopi (#3) üzenetére


Viktor77
titán

Gondoltam ez evidens, ezért nem írtam le.

Csinálni kell. Kész. Pont.

(#5) Laci23 válasza Viktor77 (#2) üzenetére


Laci23
csendes tag

A hat csatornás kimenettel rendelkező alaplap/hangkártya hátulján öt jack aljzat vann 3 szolgál az 6 csatorna kivitelére a másik kettő pedig mikrofon és lin in.
Ennél a két alaplapnál csak három kimenet van amiből kettő bement. Ha mind a 3 kimenet lenne akkor nem lehetne rádugi 1 mikrofont, tunert, vonalbenetet sem ha az ember 5.1-es hangfalat akar rádugni? :F :F :F


(#6) Dirtyz válasza Laci23 (#5) üzenetére


Dirtyz
őstag

Az alaplapi 6 csatorna= 3 jack. Ha mikrofont is akarsz használni, akkor le kell állítani az 5.1-et, átállítani sima 4-re és az egyik aljzatba bedugod a mikit, ennyi.
Ha tunert vagy mikrofont is akarsz használni vegyél egy hangkarit.

[Szerkesztve]

Védd a fákat, egyél hódot!

(#7) Viktor77 válasza Laci23 (#5) üzenetére


Viktor77
titán

Így van, ha 5.1-t akarsz használni, akkor nuku mikrofon és line-in.

Csinálni kell. Kész. Pont.

(#8) Sopi válasza Viktor77 (#7) üzenetére


Sopi
senior tag

Sajna :(.
Nekem most P4P800 Deluxe-m van, az is 5.1-s, és 3dugó 8mondjuk ez nekem bőven elég a stereo hangfalaimhoz :DDD.
De az előző lapomon (Abit BH7 5csati volt!)

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.