Hirdetés

2024. május 3., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) fatpingvin


fatpingvin
őstag

"ha jól működik, észrevétlen marad – de ha nem, akkor sok kellemetlenséget okoz"

ez miért lenne specifikus a routerekre? igaz ez az összes számtech berendezésre...

A tipikus munkafolyamat legjobb tesztszimulációja a tipikus munkafolyamat. A "napi anti-corporate hsz"-ok felelőse :)

(#2) IgnisFatuus


IgnisFatuus
aktív tag

Sajnos mostanában nem észrevétlen:
https://www.tomshardware.com/news/asus-routers-offline-faulty-update

[ Szerkesztve ]

Ryzen 9 5950x @4,4T5,1GHz, Aorus X570 Master, 32GB Patriot 4400MHz, 500GB Samsung 980 Pro M2, 2TB Intel M2, 2TB Adata M2, 2TB Kingston SATA, XFX RX 7900 XTX Speedster MERC 310, SB AE-5 plus, Asus VG279QM, Ozone Strike Pro, HP Pavilion 14

(#3) csizo13


csizo13
tag

8 évig ment nálam egy ASUS RT-AC56U 0/24-ben. Még most is menne szerintem hibátlanul, de cserélni akartam egy újabbra, több dolog miatt.
Sokat olvasgattam, gondolkodtam mi legyen helyette, asusX, vagy synology6600, utóbbi lett.

(#4) TIT


TIT
veterán

A biztonsági résekről ne feledkezzünk meg az asusnál se(2-vel felette),11 éves laptopon lőhetem a wifi 6-ot,még 5-öt se tud,eleve 40megát tud a laptop,pedig mehetne 70-el is.

(#5) S.I válasza TIT (#4) üzenetére


S.I
kezdő

egyetlen biztonsági rés sincs egyelőre, ami veszélyeztetne bármilyen asus routert ami nincs engedélyezve semmilyen wan oldali szolgáltatás. aliról vámmal kb. 6e ft egy AX3000H. minipcie, szóval cserélheted mert 11 évvel ezelőtt azt raktak mindenbe. ha nincs, benne, dobd ki oda, ahova kb. már való. szívesen.

[ Szerkesztve ]

(#6) TIT válasza S.I (#5) üzenetére


TIT
veterán

Ebből egy kukkot nem értettem,nincs szivesen és de van rés,felette volt a cikk.
Laptopba nehezen teszek,de ezért nem dobom ki,főleg,hogy drágák,vackokat kapsz 100-ért.

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.