Hirdetés

2024. május 6., hétfő

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) zoley[HUN]


zoley[HUN]
tag

hell!
roviden es tomoren: asus a8v deluxe (nem a8v-e deluxe) alaplap. van ket 256 megas ddr400as ramom, de nem konkretan ugyanaz a gyartmany a ketto. mas a kesleltetesuk, users guide irta h ugyanaz kene legyen a cas latency h menjen dualban. megprobaltam biosbol a gyorsabbikat leszabalyozni, de ugyse ment. ezen felul a gep nem indul el csak ha b1-be vagy b2-be van a modul. a1 a2ben nem megy. ha berakom dualba a1 b1-be, ugy be se bootol. es ha berakom b1 b2-be singlebe mindkettot akkor meg csak az egyiket ismeri fel. na de ezekkel semmi gond, ezeknek igy kell menniuk a nagykonyv szerint :((( de akkor hogy fog ez nekem dualba menni? mert a nagykony azt is irja, h ket dual eseten 4 ugyanolyan memo kene... most ez tenyleg nem fog nekem sehogy menni ket kulonbozo duallal? 2*512 meg 2*256 pl egyszerre. vagy 2*256 plusz egy 512es singlebe? ezeknek elvileg menniuk kene mas lapokban, de ez a kt800 erdekes moka. segitsen valaki akinek van mar ilyen lapja

[Szerkesztve]

''A processzorok füsttel működnek. Ha kijön belőlük a füst, nem működnek tovább.''

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.